Lekarze Rybnik

dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Praktyka Lekarska Wojciech Bluszcz
Rybnik

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Aleksandra Smołka

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej kobiety. Leczyłam u niej zgryz 8 lat temu, jako nastolatka. Nosiłam przez 2 lata stały aparat, kosztowało to bardzo dużo, a teraz jako dorosła osoba znowu mam problemy z zębami, gdy wróciłam do pani Smołki na reklamacje, dowiedziałam się ze to moja wina bo nie przyszłam do niej jak rosły mi ósemki. Ta kobieta to kpina a nie lekarz. Dwóch innych ortodonotów złapało się ...
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Marek Pośpiech

mgr Marek Pośpiech

Fizjoterapeuta

Centrum Rehabilitacji Marek Pośpiech
Rybnik, ul. Energetyków 53
44-217 Rybnik

Dobry specjalista , najwazniejsze że łączy ze soba teorie i praktyke nie tylko z zakresu fizjoterapii ale również podstaw treningu siłowego przez co zyskuje na unikalności w tym zawodzie ;) Polecam zwłaszcza każdemu sportowcowi ;)
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Agnieszka Podlasiak-Makowska

Logopeda

LOGOPEDA NEUROLOGOPEDA
Jana III Sobieskiego 3
44-200 Rybnik

Serdecznie polecam. Chodziłam z synem do p. Agnieszki rok czasu, ale jestem zadowolona z efektów terapii. Terapia zakończona. Syn mówi bardzo dobrze, zrozumiale. Atuty p. Agnieszki to podejście do pacjenta, cierpliwość, uśmiech, konkretna i konsekwentna. Mega polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Izabela Pelczar-Bujalska

praktyka dentystyczna
wiertnicza 23
44-270 Rybnik

Profesjonalna ,pewna obsługa,Pani Doktor za się z swoim fachu, pewna ręką ,precyzja się zarazem delikatność a zachęca do wizyt u stomatologów. Wspaniałe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Kacper

dr Rafał Kuczera

Urolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kuczera Rafał
Franciszka Chrószcza 31 A
Rybnik

Pan Doktor Kuczera jest wspaniałym Lekarzem i Człowiekiem. Uratował mnie od raka i jego groźnych przerzutów. Jestem młodym, żonatym, bezdzietnym - choć bardzo pragnącym zostać ojcem - 37-letnim mężczyzną. I kompletnym dla mnie zaskoczeniem, szokiem było to,gdy dowiedziałem się, że mam guza na lewym jądrze. Przyszedłem przecież tylko na zwykłe sprawdzenie, czy nie mam jakichś żylaków, co poradziła mi ginekolog mojej Żony. Pan Doktor jednak szybko się zorientował w czym ...
Opinia dodana przez: Przemko

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

WSS nr 3
Rybnik

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. med. Justyna Kuc-Gratel

Psychiatra

Praktyka Lekarska Justyna Kuc-Gratel
Rybnik, ul. Energetyków 22
Rybnik

Pani doktor jest trzecią psychiatrą, do której trafiłam i w końcu miałam dobre wrażenie. Rozmowa trwała godzinę, wysłuchała moich problemów jednocześnie zadając adekwatne pytania. Było widać, że wie, o czym mówi. Dodatkowo skierowała mnie na dalsze badania diagnostyczne i poleciła terapeutów. Naprawdę jestem zachwycona.

Marcin Marcol

Reymonta 40
Rybnik

Wspaniały lekarz, chodzimy całą rodzina. Świetne podejście do dzieci! Ceny bardzo przystępne. Jedynym minusem są odległe terminy, ale gdy coś się dzieje zawsze można liczyć na wizytę w najbliższym możliwym terminie.

lekarz Lidia Kucza

Laryngolog

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Polecam Panią laryngolog! Co prawda byłam u niej dwa razy, ale wizyta zawsze przebiegała w komfortowej atmosferze. Mocno nie przepadam za badaniami laryngologicznymi, ale u Pani Lidii badanie zawsze przebiega spokojnie. Oby było więcej na świecie tak życzliwych lekarzy 😊
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19
44-200 Rybnik

Bardzo Polecam Panią Doktor ! Zęby już lecze u niej kilka lat, zawsze delikatna i precyzyjna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo lubi swoją pracę a to niestety w środowisku lekarzy rzadko się spotyka. Jesli chodzi o koszty to nie są z sufitu jak u niektórych dentystów.... Bardzo polecam !:)
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Tadeusz Sobański

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Najwspanialszy lekarz z jakim się spotkałam!! (A było ich wielu w kilku pierwszych latach życia mojej córki ). Pan Doktor zawsze wysłucha i bierze pod uwagę nawet błahe dla wielu innych lekarzy spostrzeżenia rodzica. Jest miły, sympatyczny, cierpliwy, przyjemny dla dziecka ale również dla rodzica. Patrzy na swojego małego pacjenta wielowymiarowo i zawsze ( w naszym przypadku zawsze) stawia trafna diagnozę. Jest oddany swojej pracy a jego ogromne doświadczenie i ...

mgr Wioleta Wójtowicz

Optometrysta

Zakład Optyczny Michał Hula Rybnik tel:509459459
Ul.Chrobrego 6
Rybnik

Badanie wykonane profesjonalnie. Podejscie do klienta indywidualne. Pani Wiola jest swietna w tym co robi od razu widac ze zna sie na rzeczy . Super doradzi w jakich kolwiek watpliwosciach. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Arkadiusz Konsek

Rybnik ul. Cmentarna 39
44-200 Rybnik

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi bardzo, a njważniejsze to że odzyskałam zdrowie i chęć do życia dzięki Panu doktorowi.

lekarz Michał Groborz

Żorska 148 C
44-200 Rybnik

Lepszego lekarza chyba nie ma, lekarz, do którego wrócę z przyjemnością i bez strachu. Polecam serdecznie każdemu z problemami na tle neurologicznym! Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Daria Biegesz-Wielińska

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do pacjenta, serdeczna i przyjazna atmosfera. Leczenie z zastosowaniem podtlenku azotu u dziecka przebiegło szybko i sprawnie.

lekarz Jakub Polok

ulica Jankowicka 76
44-218 Rybnik

Mistrz w swoim fachu, wzbudza zaufanie, szanuje pacjentów i personel, znakomity operator! Jest lekarzem z powołania, zawsze ma czas, by wysłuchać pacjenta. Ogromna wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Dariusz Kajdaniuk

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Lekarsko - Dentystyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Kościelna 7
44-200 Rybnik

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!

mgr Bartłomiej Bednarczyk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Rybnik

Fizjoterapeuta z powołania. Jestem bardzo zadowolona z usług pana Bartłomieja, w prosty sposób wytłumaczył mi na czym polega mój problem. Bardzo sympatyczny człowiek serdecznie polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Ewelina