Lekarze Sokółka

Najlepszy lekarz na świecie zarówno mama jak i syn sa zachwyceni :) poza tym cudowny, miły, życiowy człowiek polecamy każdemu!
Opinia dodana przez: Ewa i Witold

lekarz Ewelina Grądzka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku Zakład Pomocy Doraźnej w Sokółce
ulica Pocztowa 1
16-100 Sokółka

Bardzo miła, sympatyczna Pani Doktor. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Wszystko wytłumaczone z każdym szczegółem. Ale mimo to nie chciał bym powtórzyć kolejnej wizyty na SORze- oczywiście z powodu bólu. Pani Ewelina jak najbardziej na plus.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Beata Breczko

ulica 1-go Maja 6
16-100 Sokółka

Z wielką przyjemnością polecam.Mój pięcioletni syn bał się stomatologów do czasu jak zasiadł na fotelu u Pani Beaty.Obecnie ma wyleczonych kilka zębów i już chce ,żeby go umówić na kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Anita
Wzorowy chirurg/ Świetny fachowiec. Przyjemny , potrafiący zażartować i uspokoić przed zabiegiem i po.Operował mego ojca - nowotwór jelita grubego. Po zabiegu nie trzeba było leczenia onkologicznego. gorąco polecam.
Polecam z czystym sumieniem. Każda wizyta przebiega w dobrej atmosferze. Lekarz wszystko wyjaśni, dokładnie zbada.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Sławomir Grycel

Internista, Diabetolog

ulica Sikorskiego 60
16-100 Sokółka

Korzystałam z usług doktora będąc w ciąży. Objaśnił wszystko od A do Z. Jeśli zaszła potrzeba wytłumaczył jeszcze raz. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: A.

lekarz Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Internista

Centrum Medyczne dr Sudnik
3-go Maja 1A
16-100 Sokółka

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

lekarz Adam Czaban

16-100 Sokółka

Pediatra z doświadczeniem i wiedzą. Godny zaufania i polecenia. Uprzejmy, podchodzący do każdego przypadku z profesjonalizmem.

lekarz Marek Chojnowski

16-100 Sokółka

Pan Doktor Chojnowski pomógł mi stanąć na własne nogi.Bylem w kilku szpitalach ale nikt nie podchodził do sprawy i zdrowia pacjenta jak Pan Dr Chojnowski.Postawil szybką i trafioną diagnozę.Sprawe wziął w swoje zdolne chirurgiczne ręce.Dziekuje ślicznie za tak szybką pomóc i zaangażowanie.Z poważaniem pacjent Andrzej Sawicki z Łomży
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Agnieszka Tryzna-Grubba

Baczyńskiego 1
16-100 Sokółka

Najlepsza Pani stomatolog, nie ma takiej drugiej, a bardzo żałuję 😔 Ta Pani doktor przyjmowała w Łęczycach bardzo jej brakuje i nikt jej nie zastąpi. Najlepsza, przesympatyczna, profesjonalna i bardzo delikatna.

lekarz Ewa Szuchnicka-Górka

16-100 Sokółka

Najlepsza Pani doktor jaką miałam przyjemność do tej pory poznać, pełna zrozumienia i poświęcenia, szczerze polecam

lekarz Jerzy Głowiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
najlepszy specjalista z urologii na Podlasiu, skromność Pana Doktora powala na kolana lekarz z wielkim spokojem dbający o kazdego z osobna z wielkim zaangażowaniem, polecam

lek. dent. Edyta Rećko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twoja Stomatologia" Lekarz Dentysta Edyta Rećko
Białostocka 28
16-100 Sokółka

Ja również miałem okazję leczyć zęby u Pani Edyty. Bardzo miła osoba, dokładna, mogę tą Panią śmiało porównać pod względem umiejętności leczenia do jednych z najlepszych prywatnych zakładów stomatologicznych w Sokółce.
Opinia dodana przez: Anomimowy

lekarz Barbara Omachel

16-100 Sokółka

Bardzo dobra pani doktor,miła i konkretna, mój strach był nie potrzebny, wizyta przebiegła szybko i bez nie potrzebnych stresów, polecam wszystkim kobietkom które przeraża pierwsza wizyta u ginekologa tak jak przerażała mnie, naprawdę POLECAM!

lekarz Krzysztof Hołownia

16-100 Sokółka

Wspanialy lekarz oddany pacjentom zawsze z problemem zdrowotnym tylko do tego pana doktora ,polecam trafne diagnozy

lekarz Ewa Wierzbicka

16-100 Sokółka

w stosunku do wczesneijszych lat jest zdecydowana poprawa na lepsze

lekarz Małgorzta Kamińska

ulica 1-go Maja 6
16-100 Sokółka

Pani doktor bardzo krotko prowadzila moja ciaze ,jest swietna w tym co robi,zrobila mi cesarke ,i ladnie zszyla szew,nic nie widac ,szkoda ze juz nie pracuje w szpitalu w SOKÓŁCE .
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Dymitr Zubacki

16-100 Sokółka

Trudno powiedzieć czy najlepszy lekarz ,ale dzięki niemu chyba jeszcze żyje.. Miałam szczęście trafić na doktora.
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Beata Młodzianowska

16-100 Sokółka

Wspaniała Pani doktor. Uprzejma, uczynna, doskonale tłumaczy chorobę i sposoby leczenia. Cieszy się razem z pacjentem jak zdrowie u niego poprawia się. Bardzo wnikliwie i dokładnie bada chorego. Po prostu to jest lekarka z zamiłowania a nie z obowiązku. Rzadko spotyka się teraz tak uczynnych lekarzy. Gorąco polecam Panią doktor w razie państwa choroby. Chętnie pomoże i doradzi wszystko co jest potrzebne do jej zwalczenia.
Opinia dodana przez: Jurek1949