Lekarze Świdwin

lekarz Elżbieta Szocińska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Elżbieta Szocińska Specjalista Chorób Oczu
ulica 3-go Marca 13
78-300 Świdwin

Prawdziwy lekarz z powołania, badanie wykonane bardzo dokładnie i kompleksowo, do tego wszystko wyjasnione. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Kornelia

lekarz Maria Wiewiórska

Świdwin

Zdecydowanie polecam, bardzo miła, kompetentna Pani Doktor, minus - w pozytywnym znaczeniu :)), poświęca nawet za dużo czasu dla każdego pacjenta, dlatego trzeba troszeczkę odczekać na swoją kolej.

lekarz Sylwester Ciećwież

78-300 Świdwin

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jerzy Wiatrow

Internista, Anestezjolog

Drawska 22
78-300 Świdwin

Bardzo dobry nefrolog i diabetolog. Szkoda tylko że nie przyjmuje już w szpitalu tylko prywatnie. Od wielu lat leczy moich rodziców. Wykazuje dużo cierpliwości, zrozumiale tłumaczy , a przede wszystkim poświęca tyle czasu i potrzeba. Gorąco polecam .

dr n. med. Paweł Rawski

ZOZ Barbara Kołosowska
ulica Drawska 32 A
78-300 Świdwin

Wspaniały stomatolog, znający sie na swojej pracy, uprzejmy i bardzo profesjonalny, najlepszy stomatolog jaki leczył moje zeby, godny zaufania w 100 %.Polecam wszystkim, gwarancja, ze zęby wasze będa solidnie zrobione:)

lekarz Marianna Wasilewska

ul.Zduńska
78-300 Świdwin

Spokojna, ciepła, kompetentna i godna polecenia p. lekarz, dokładnie przebada, wyjaśni, ma podejście do dzieci, mój synuś tylko do niej chce iść. Polecam z czystym sumieniem.

lek. dent. Elwira Siwiec

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ulica Podgórna 17E
78-300 Świdwin

Bardzo miła obsługa, pełne zaufanie i duży profesjonalizm. Pani Elwira ma super podejście do dzieci. Polecam wszystkim wizyty u pani Elwiry:)

dr Izabella Dębowska-Szczytkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

78-300 Świdwin

Bardzo dobry lekarz. Lecze u Pani doktor swoje dzieci i jestem naprawde bardzo zadowolona z podejscia.Moje dzieci kochaja Pani Ize. Synek jak wie ze idziemy do Pani doktor to sie cieszy bo wie ze nie ma czego sie bac.
Opinia dodana przez: milutkaa1203

mgr Magdalena Felińska

Logopeda, Neurologopeda

Neurologopeda Magdalena Felińska
Parkowa 24/9
78-300 Świdwin

Świetny specjalista. Polecam. Moja córka zachwycona podejściem. Efekty po paru spotkaniach. Miejsce dostosowane do osób niepełnosprawnych. Osoby tam pracujące przemile

lekarz Rajmund Piwowarczyk

Psychiatra

ul. Drawska 38/20
78-300 Świdwin

Wspaniały człowiek! Poświęca pacjentowi dużo czasu i zaangażowania, nie zostawia w potrzebie. Poza tym sam głos doktora ma działanie terapeutyczne. Inteligentny i empatyczny człowiek z którym można porozmawiać na każdy temat. Bardzo szanuję i zdecydowanie polecam- najlepszy w zachodniopomorskim!

dr Jerzy Krawczyk

Lekarz rodzinny

Świdwin

Jest moim lekarzem marzeną od samego początku. Nie jest może idealne ale o lepszego rodzinnego na tym terenie trudno. Gdy jest jakiś problem zawsze z uwagą się nią zajmuje. W razie konieczności kieruję na wyniki badania i do specjalistów. Nigdy jeszcze nie odmówił mi pomocy.
Opinia dodana przez: mariusz

lekarz Sławomir Godleś

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ulica Podgórna 17E
78-300 Świdwin

Po raz pierwszy poczułam się u lekarza tak komfortowo, jak kobieta . A co do lekarzy ginekologów - byli u mnie na końcu. Niezwykły człowiek i niezwykły lekarz. Polecam . A poszłam po zasięgnięciu opinii. Mam 5 na przodzie pesela a u Pana Doktora czułam się w pełni dowartościowaną kobietą.

Krzysztof Czapla

ISPL Czapla Krzysztof
1 Maja 23
78-300 Świdwin

Jestem bardzo zadowolona ze jest taki lekarz u nas w mieście. Prowadził mi ciaze wszystko było Oki badania miałam wszystkie zrobione aż lekarze na porodówce byli zdziwieni. Zawsze jak coś się dzieje to nie trzeba czekać długo na wizytę. Wiadomo że za niektóre badania trzeba zapłacić ale to nie jest winna lekarza. W ciągu szybkiego czasu zostałam wyleczona z dolegliwości które miałam🙂
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Bogdan Siwek

NZOZ "AMBULATORIUM"
PODGÓRNA 17 E
78-300 Świdwin

Witam wszystkich.Zdecydowanie ODRADZAM tego lekarza.Przez jego brak zainteresowania ciążą straciłabym swoje maleństwo. Było to tak: Zostałam skierowana przez niego do szpitala na nadciśnienie więc jeszcze tego samego dnia tam pojechałam(na spokojnie zeby sie nie stresowac bo ciśnienie dochodziło do 145/90)Wychodząc od niego usłyszałam : " jak pani sobie poleży w szpitalu to może ciśnienie samo spadnie", miedzy wizyta u tego SPECJALISTY a przyjazdem do szpitala mineło maksymalnie półtora godziny, ponieważ ...

lekarz Małgorzata Sipak

Pulmonolog, Internista

78-300 Świdwin

Pani Doktor można powiedzieć uratowała mi życie w dobie COVID-u, byłam z dnia na dzień coraz słabsza, do tego był problem ze skontaktowaniem się z lekarzem rodzinnym. Pani doktor Sipak ustawiła leki, wszystko dokładnie wyjaśniła, jak jest źle i co mam robić, aby uchronić się przed tragedią. Było ciężko, zaufałam jej, i jestem jej teraz bardzo wdzięczna za serce i wytrwałość, jakie włożyła w leczenie mnie. Dzięki pani doktor Sipak ...
Opinia dodana przez: Danuta Walas

lekarz Jacek Borowski

"MED - BOR"
Miła 4
78-300 Świdwin

hamski nie mily i wogole masakra poszlam na pierwsza wizyte do niego i wiecej nie pojde chcialam potwierdzic ciaze to powiedzial ze to nie jego wina i po badaniu usg nie zdazylam sie nawte dobrze ubrac a wyrzucil mnie z gabinetu nie polecem

lekarz Jacek Borowski

Jacek Borowski Gabinet Lekarski
ulica Miła 4
78-300 Świdwin

Bardzo dobry lekarz wszystko na wysokim poziomie wiedza, doświadczenie medyczne i rzetelnie przekazane informacje o diagnozie i dalszym leczeniu.Polecam.
Opinia dodana przez: IzabelaH
Co do doktora i jego kompetencji zawodowych nie mam zastrzeżeń ponieważ wyleczyl mnie z ostrego zapalenia uszu. To było 4 lata temu. Teraz Próbowałam umówić się prywatnie, ale Pani odbierajaca tetelefon, która jest prywatnie jego żona uniemożliwia mi to co jest paranoja. Przez to obniża całkowita ocenę ogólna. Spróbuję może dziś się uda, bo dwa dni temu mnie zbesztala ze umawia tylko w dni, gdy doktor przyjmuje, ale niestety nigdzie ...

dr Marek Szczytkowski

Świdwin

Stary numer doktora Marka...prosi pacjenta do gabinetu każe siadać sam wychodzi z gabinetu i jedzie na wizyty domowe,po dziecko do szkoły albo na obiad.Bardzo ciężko wypowiedzieć się o kompetencji doktora...

lekarz Andrzej Niewiadomski

Laryngolog

3 Marca 33
78-300 Świdwin

Była u niego moja mama, która ma 87 lat. Przyjął ja tak, że jeszcze się nie może pozbierać. Na szczęście dla pana lekarza, mamie towarzyszyła moja siostra. Na szczęście, bo gdybym ja tam był, to nie ręczę za siebie. Niestety to jest słabość takich miejscowości jak Świdwin i mniejszych - brak konkurencji...