Lekarze Trzcianka

lekarz Elżbieta Stępień

Lekarz rodzinny

Żeromskiego 18b
64-980 Trzcianka

To lekarz z powołania, jest konkretna , rzetelna i kompetentna . Leczę się u Pani doktor przez wiele lat i stwierdzam, że pacjent nie jest przypadkiem chorobowym , ale człowiekiem, który zasługuje na zainteresowanie i pomoc. Okazała niezwykłą sumienność w dążeniu do właściwego zdiagnozowania mojej choroby. Potrafi gruntownie zbadać pacjenta i postawić właściwą diagnozę, a gdy trzeba to nie waha się odesłać do specjalisty na dodatkowe badania. Dzięki opiece medycznej ...
Opinia dodana przez: akumulatorek5

lekarz Elżbieta Parchimowicz

Laryngolog

Dąbrowskiego 47
64-980 Trzcianka

Super lekarz,podejscie do dzieci fantastyczne. Pani Doktor sympatyczna godna polecenia, w dzisiejszych czasach rzadko mozna znalezc takiego lekarza z powolania.
Opinia dodana przez: Marta

Kinga Karpińska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Trzcianka

POLECAM PANIĄ DOKTOR WSZYSTKIM KTORZY SA NIE ODPORNI NA BÓL I NIE TYLKO.WYRWAŁA MI ROPNY ZĄB KTORY BOLAŁ OKROPNIE.ZWYKŁE ZNIECZULENIE W TYM PRZYPADKU NIE DZIAŁAŁO.PANI DOKTOR PODAŁA MI ZNIECZELUNIE ODPOWIEDNIE DO SYTUACJI,JESTEM BARDZO JEJ WDZIECZNA I UWAZAM ZE JEST BARDZO DOBRYM STOMATOLOGIEM GODNYM ZAUFANIA I POLECENIA.DODAM TYLKO ZE WYRWANIE ZEBA W PILE W TAK SILNYM ZNIECZULENIU KOSZTUJE OD 150 DO 300ZŁ.

lekarz Przemysław Jura

64-980 Trzcianka

Wspanialy lekarz-pomogl mnie i mojej zonie.W kazdym momencie powierzylbym moje zdrowie i moich bliskich w "Jego rece".
Opinia dodana przez: Boleslaw

lekarz Rafał Kocyłowski

Szpital Powiatowy im Jana Pawła II
ul. Sikorskiego 9
64-980 Trzcianka

Bardzo dobry Specjalista. Wizyta w przyjemnej atmosferze, doktor wszystko spokojmnie tłumaczy. Polecam z całego serca.

Małgorzata Kmiecik

Dąbrowskiego 47
64-980 Trzcianka

Polecam,doktor leczyła mi kanałowo zęby,i koronki zrobiła .Mam dokładnie zrobione ,ładny kształt zębów. Nic nie bolało .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Grzeszczuk

Internista, Lekarz rodzinny

64-980 Trzcianka

Super lekarz! Miły, sympatyczny, dobrze doradza, zawsze dobrze doradzi. Ciężko znaleźć drugiego takiego. Polecam!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Łukasz Majchrzak

64-980 Trzcianka

Dobry lekarz,kulturalny,uważnie słuchający pacjenta,cierpliwy dla pacjenta,profesjonalne podejscie do chorego,polecam.

lekarz Alicja Żurakowska-Krzywonos

Internista, Lekarz rodzinny

64-980 Trzcianka

Pani doktor jest osobą która nie zostawia pacjenta z problemem "bo czegoś się nie da". Ma świetną intuicję (popartą dużą wiedzą) przy stawianiu diagnozy. Omawia szczegółowo każdy etap diagnozowania i leczenia.Przy czym są to zawsze istotne i konkretne informacje. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Mam same dobre doświadczenia
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Łabędzki

Pulmonolog, Internista

Przychodnia Lekarska "Pro Familia"
ul. Tadeusza Kościuszki 103 A
64-700 Trzcianka

Od wielu lat leczę się na choroby górnych dróg oddechowych - niestety jak dotąd leczona byłam wyłącznie ambulatoryjnie .Sytuacja zdrowotna zmusiła mienie do poszukiwań lekarza internisty pulmonologa poza miastem Piła i ….strzał w dziesiątkę .Przede wszystkim dr M.Łabędzki jest niezmiernie dociekliwy .Poświęca dużo prywatnego czasu na ocenę wcześniejszego sposobu leczenia ,analizuje wyniki badań .Kiedy trafiłam na oddział płucny Chodzieskiego Szpitala ,który działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ,doktor ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Michał Chalcarz

Szpital Powiatowy im Jana Pawła II
ul. Sikorskiego 9
64-980 Trzcianka

Dr Michał Chalcarz to bardzo sympatyczny i uprzejmy lekarz. Moim zdaniem najlepszy specjalista w chirurgii plastycznej. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez doktora operacji powiększania piersi. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Monika26

lekarz Maria Koch-Kulbiej

64-980 Trzcianka

Zdecydowanie polecam! Pani Doktor jest przemiła, bardzo mi pomogła stawiając szybką diagnozę i tłumacząc jak sobie teraz radzić. Jeden z najlepszych lekarzy u których miałam okazję być :) Z pewnością będę wracać :) Bardzo na plus podejście do mnie jako pacjentki, nigdy nie czułam się tak zaopiekowana jak przez Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Iwona Kaźmierczak

Lekarz rodzinny

64-980 Trzcianka

Dzięki opiece pani doktor i jej przychodni dtrwałem w niezłej kondycji do przeszczepu wątroby – to chyba mówi samo za siebie!!!!

lekarz Krystyna Nowacka-Hinca

Dąbrowskiego 56
64-980 Trzcianka

śmiało mogę polecić tego lekarza, uratowała moje oko!

dr n. med. Marcin Kawczyński

Laryngolog, Audiolog

64-980 Trzcianka

Bardzo kompetentny oraz budzący zaufanie lekarz, do tego bardzo sympatyczny. Jestem pacjentką lekarza id 14 lat i zawsze otrzymuję fachową pomóc.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Cezary Kmiecik

Lekarz rodzinny, Pediatra

64-980 Trzcianka

Lekarz wart polecenia, cala moja rodzina sie u niego leczy. Wyslucha i odpowie na pytania, otwarty na sugestie odnosnie poszukiwan przyczyn dolegliwosci. Osoby ktore narzekaja na "humory" doktora musza zrozumiec ze to takze ludzie, ciezko pacujacy ludzie
Opinia dodana przez: Basha

lekarz Bożena Kolenda-Parakiel

Neurolog

64-980 Trzcianka

Wizyta u Pani Doktor przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Bardzo sympatyczna i empatyczna Pani neurolog, która pomogła mi w leczeniu mojej choroby. Szybka trafna diagnoza! Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Stępień

Alergolog

Żeromskiego 18b
64-980 Trzcianka

Polecam ogólnie jestem bardzo zadowolona z wizyty. wszystko pan doktor mi wytłumaczył,zbadał, tanie lekarstwa zapisuje bardzo miły ,sympatyczny czekają mnie następne wizyt i mam nadzieje, że następne też będą takie same jak ta pierwsza :)

lek. dent. Helena Stocka-Glapa

ul. Mickiewicza 62
64-980 Trzcianka

Pani doktor konkretna i rzeczowa. Krótkie terminy czekania na wizytę .Dobre podejście do pacjenta, wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze. Sama wizyta i leczenie szybko, sprawnie i nawet wyrywanie zębów da się przeżyć. Polecam każdemu dla kogo ważna jest jakość usługi za przystępną cenę.
Opinia dodana przez: Monika T

dr Wiktor Machowina

Prywatny Gabinet
Marii Konponickiej
64-980 Trzcianka

Polecam serdecznie Pana Doktora chodź miałam urodzić synka do samego końca mojej ciąży ale urodziła się córeczka pozdrawiam doktorze.