Lekarze Tuchola

Chirurg naczyniowy, Flebolog

Molski Flebolog
Warszawska 18/81
89-500 Tuchola

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam

lekarz Piotr Stankiewicz

Neurolog

Tuchola

polecam tego lekarza jest naprawdę rzeczowy i zna się na swojej specjalizacji i nie patrzy na zegarek kiedy pacjent już pójdzie. Wytłumaczy i oczywiście jeśli sytuacja tego wymaga to mówi wprost że stan zdrowia nie jest wesoły i nie rokuje poprawy.

mgr Justyna Karnowska

Położna, Wizyty domowe

Szkoła Rodzenia Matuś
Dmowskiego 4
89-501 Tuchola

Rodziłam z Panią Justyną w sierpniu 2013r i to jej zawdzięczam, że zdołałam do końca własnymi siłami przejść trudy porodu i teraz cieszyć się zdrowym i silnym bobasem. Położna z prawdziwego zdarzenia! Bardzo kompetentna z olbrzymim doświadczeniem, wie jak pomóc rodzącej i robi wszystko, by maksymalnie skrócić jej cierpienie. Swoją pracę wykonuje z wielkim poświęceniem. Dała mi mnóstwo wsparcia, swoim podejściem wprowadziła atmosferę spokoju, poczucia bezpieczeństwa, maksymalnie podbudowała moją wiarę ...
Opinia dodana przez: Ola K.

Nie Pamiętam Drgas

Tuchola

Byłam niedawno u tego Pana. Jestem pod wrażeniem przyjęcia, kompetencji i trafnej diagnozy. Wcześniej męczyłam się z bólem oczu kilka miesięcy i nikt nie mógł mi pomóc. Po jednej wizycie i w końcu trafnym leczeniu jestem jak nowa. Nie zauważyłam również żadnych "zapachów" jak sugerowano w poprzednich opiniach. Polecam tego okulistę,

lekarz Tomasz Wętkowski

89-200 Tuchola

Lekarz z powołania, sympatyczny ,indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki w pełni wykorzystuje swoją wiedzę z czystym sumieniem mogę polecić :)
Opinia dodana przez: Ewa

Artur Nagórka

Pediatra, Wizyty domowe

Tuchola

Kompetentny,szybko i właściwie reagujący.Kierujący do specjalisty,bez problemu.Nie udaje że wie wszystko.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Andrzej Chrobot

89-200 Tuchola

Fantastyczny lekarz.Wymarzone podejście do dzieci.Jestem Panu Doktorowi wdzięczna za pomoc mojej córce
Opinia dodana przez: Sylwia
Leczyłam się z powodu niepłodności u Pani Doktor. Dzięki Niej mam cudowna córeczkę . Szczerze polecam !!! Podchodzi kompleksowo do pacjentek,wszystko dokładnie tłumaczy.

lekarz Barbara Kulas

Świecka 45
89-500 Tuchola

Miałem uszkodzoną rogówkę od uderzenia przez ciało obce. Sprawdziła mi oko, ciśnienie i wzrok. Teraz wszystko jest ok dzięki zapisanym lekarstwom. Polecam.
Opinia dodana przez: Memet88

lekarz Rafał Ossowski

chirurgia ogólna
Parkowa1
89-600 Tuchola

Najlepszy chirurg na świecie. Wykonał na mnie operacje usunięcia torbieli przy ogonie trzustki , drenaż ropnia i kilka mniejszych zabiegów, niektóre z tych cięć były wykonane w czasie ciąży. Jest to NAJLEPSZY CHIRURG NA ŚWIECIE. Jak leżałam na oddziale to bardzo podobało mi się że już z samego rana zaraz po tym jak przyszedł do pracy robił obchód i podchodził do każdego pacjenta...badał, pytał jak się czuje, czy coś dolega, ...

lekarz Olgierd Stachura

nzoz szpital tucholski
Tuchola

W 100% polecam tego lekarza jest osobą posiadającą ogromną empatię, praktykę i wiedzę, przy tym jest bardzo kompetentny, miły, pomocny i stara się być delikatny przy robieniu zabiegów pod miejscowym znieczuleniem. Miałam taką sytuację wypadek: po zrobieniu pryw. usg u specjalisty w trakcie badania wyszedł duży krwiak pod kolanem i nie można go było ogarnąć przez punkcję gruboigłową, otrzymałam skierowania do Chojnickiego szpitala do poradni chirurgicznej gdzie nie udzielono mi ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maria Mierzwicka-Rademacher

Psychiatra

pl. Wolności 16
89-500 Tuchola

Wspaniała Pani Doktor! Polecam z całego serca. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje.Bardzo taktowna.Byłam pierwszy raz i mam pewność, że trafiłam w dobre ręce.

lekarz Alicja Kłosek

Laryngolog

Tuchola

Jestem po wizycie u Pani Doktor. Zostałem kompleksowo przebadany.Otrzymałem sporo wskazówek dotyczących dalszego postępowania ,aby poprawić swój stan zdrowia.Dziękuję za uprzejmość i poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Michał Gaca

pl. Wolności 16
89-500 Tuchola

świetny lekarz, kompetentny i zainteresowany swoim pacjentem...powinien być przykładem dla wielu wielu lekarzy !!! polecam go w 100% Kamil z Tucholi
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Beata Jakubowska-Zając

89-200 Tuchola

Polecam... Najlepszy Pediatra w Nowym Sączu :) Pani doktor jest konkretna i bardzo skuteczna w leczeniu dzieci. Trafne diagnozy... Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Bożena Kotowska

Piastowska 25
89-500 Tuchola

Rok temu przyszłam do dr Kotowskiej z problemem mocno spóźniającej się miesiączki. Pani nie zajrzała, że tak powiem, "głębiej", USG wykonała tylko zewnętrznie i dała tabletki antykoncepcyjne. Teraz po roku idę do innego ginekologa i czego się dowiaduję? Jeden z jajników spełnia kryteria PCO. Świetnie, mogłam się tego dowiedzieć dużo wcześniej. Mam nadzieję, że żadna inna kobieta tego nie doświadczy.

dr n. med. Mariola Gaca

Reumatolog, Internista

Gabinet
Plac Wolności 1
89-500 Tuchola

Jak do tej pory mogę ocenić na SUPER!!!pierwsza wizyta-od razu trafna diagnoza potwierdzona specjalistycznymi badaniami w Bydgoszczy.Lekarka bardzo konkretna ,może nie szczerzy ząbków od drzwi ,ale podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy,nie trzeba się o wszystko wypytywać (jak u większości lekarzy).Teraz idę na kolejną wizytę i myślę ,że również się nie zawiodę.

lekarz Maciej Paszkowski

Urolog

89-200 Tuchola

Nie polecam tego lekarza, zero podejścia do pacjenta onkologicznego,opryskliwy, nie rozmawia z pacjentem tylko krzyczy,bez jakiegokolwiek podejścia ! NIE POLECAM ten lekarz wogole nie powinien pracować w swoim zawodzie!!!
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Marcin Troszczyński

Dermatolog

Nowodworska 14-18
89-500 Tuchola

Radzę iść do kogoś innego. Byłem pacjentem tego lekarza 1,5 roku. Często byłem umawiany jako pierwszy pacjent danego dnia i za każdym razem bez wyjątku lekarz przyjeżdżał 30 minut po czasie. Sama wizyta trwała zawsze max 3 min. Na problemy trądzikowe jak widzę z opinii wyżej ten Pan daje wszystkim to samo czyli Tetrarysal300 i oczywiście do tego koniecznie coś do pielęgnacji skóry z ulotek, które ma na biurku( tylko, ...