Lekarze Włoszczowa

Grzegorz Kuterasiński

Traumatolog, Ortopeda

NZOZ Nowe Życie
Włoszczowa

Lekarz miły z poczuciem humoru, cierpliwy i wyrozumiały. Dr. Kuterasinski operował mnie już dwa razy, po za tym chodzę na kontrolę do poradni i na prawdę polecam tego lekarza. Ogólna moja ocena to szóstka z plusem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jarosław Kuczera

Wiśniowa 4
29-100 Włoszczowa

Lekarz godny zaufania. Miły, grzeczny, z doskonałym podejściem do pacjenta. Poświęca dużo czasu na badania i tłumaczenie. Kompetenty i kontaktowy a do tego doskonale zna się na tym co robi i na ludziach
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Elżbieta Polczyk-Breczko

Mleczarska 11
29-100 Włoszczowa

Moje dzieciaki są pod opieką pani Doktor. mam do niej zaufanie, z każdym problemem mogę do niej zadzwonić,jeśli to nie jest konieczne nie wypisuje drogich leków, oddana pacjentom.Pomogła w wielu trudnych chwilach związanych z chorobami dzieci

lekarz Artur Kaczor

Radiolog

29-100 Włoszczowa

Bardzo polecam Pana doktora :) ma świetne podejście do dzieci, badanie wykonuje bez pośpiechu i dokładnie. Jeszcze raz bardzo polecam :)
Opinia dodana przez: Justyna
Warty polecenia.Pomógł nam juz nie raz.

lekarz Roman Święciak

29-100 Włoszczowa

Wyśmienity okulista. Zajmuje się moim nie najbystrzejszym wzrokiem od kilku lat. Dzięki tej opiece wzrok nie pogarsza mi się w tempie przewidywanym na początku choroby. Polecam

lekarz Marcin Uniejewski

Mleczarska 11
29-100 Włoszczowa

Szkoda gadać, operacje miałem kilka lat temu do tej pory nie chodzę poprawnie. Podczas przystąpienia do operacji wgl nie wytumaczyk robił to wszystko za szybko. Przyszedłem na kontrol i 3 miesiące po operacji stwierdził że drugie kolano mam do operacji i dobrze ze się nie zgodziłem bo dziś nie wiedział bym jak się poruszać a kolano ma się świetnie bez jego zabiegów. Jeśli masz problem z kolanem proszę unikaj tej ...
Opinia dodana przez: Krystia.

lekarz Adam Bargieł

Traumatolog, Ortopeda

ZOZ Oddział Ortopedyczny
Włoszczowa

Panie Doktorze. Ależ pięknie zoperował mi Pan Halluxa. Pobyt u Pana na oddziale wspominam z nostalgią (. A że goi się jak na psie :))) - niebawem zgłoszę się z tym większym... Szczerze mówiąc : nie mogę się doczekać... Czuję się bardzo, ale to BARDZO zaopiekowana przez Pana Załogę. Załączam szczególne podziękowania dla Pań salowych i Pielęgniarek - ze szczególnym uwzględnieniem PANI BASI. Do miłego zobaczanie!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Sergiusz Lendor

29-100 Włoszczowa

Mega miły empatyczny człowiek. Konkretny wywiad i konkretne podejście do pacjenta. Ja szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Dariusz Młodawski

Pediatra, Epidemiolog

29-100 Włoszczowa

Nie mam zastrzeżeń. Podejście do dziecka bez chamstwa, wszystko dokladnie wytłumaczone. Jestem zadowolona.

Dariusz Środa

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
29-100 Włoszczowa

Nie polecam , zero podejścia jakich kolwiek tłumaczeń ze strony lekarza, wizyty za krótkie, zbyt za krótkie za 200zl które pan otrzymuje.. Czasem 250 z cytologia wypadało by cokolwiek wyjaśnić.

lekarz Ilona Zdeb

Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Przyzakładowa Przemysłowa
Jędrzejowska 74
29-100 Włoszczowa

Nigdy w życiu nie zostałam tak bezczelnie potraktowana przez obcą osobę a tym bardziej lekarza!!! Poprosiłam o skierowanie na podstawowe badania bo jestem mocno obciążona chorobami genetycznymi, nie wykonywalam badac od ponad 5 lat, a niedawno zmarł mi tata. Pani DR śmiejąc mi sie w twarz dowiadując sie o mojej tragedii powiedział, że to ona decyduję na jakie badania da mi skierowanie i tylko da mi na krew i mocz. ...

Anna Szczukocka

USG

pracownia usg
uniwersytecka
Włoszczowa

Wybitna lekarka, o wszechstronnej wiedzy. Leczy pacjenta, a nie wyniki. Profesjonalna, empatyczna, rzeczowa, uważna, potrafi słuchać pacjenta. Prezentuje holistyczne podejście do każdego przypadku. Zawdzięczam jej diagnozę, racjonalne leczenie, a przez to poprawę jakości życia. Polecam konsultacje u dr Szczukockiej z całego serca.
Opinia dodana przez: Maja
Omijać z daleka. Lekceważy pacjentów i traktuje jak zlo konieczne. Gdy chcialam wytłumaczyć problem z jakim przyszlam to wyskoczyła na mnie z krzykiem że nie pozwolila mi się odezwać wiec po co się odzywam . Obejrzała moje badania ktore wykonalam prywatnie i na migrenowe bóle glowy kazala sie rozebrac po czym burknela cos pod nosem ze jestem krzywa. Mam wyprostowana sylwetkę, nie mam zadnej krzywizny,a na bóle migrenowe dala recepte ...
Opinia dodana przez: Alina
Arogancki, nieprzyjemny lekarz. Na każde zapytanie odpowiada,że nic nie wie. Totalny brak empatii,kultury czy czegokolwiek co może kojarzyć się pozytywnie.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Karol Cichoń

os. Broniewskiego 7a
29-100 Włoszczowa

Dziwię się, że w skali ocen nie ma zera. Bo na rzadna opinie powyżej tej liczby lekarz nie zasługuje. Pominę fakt, że mnie źle potraktował. Dwóch starszych pacjentów którzy byli przede mną w przychodni do której chodzę, zrównał z ziemią. Tak na nich podnosił głos w gabinecie, że wszystko było słychać. Gdzie tu jest tajemnica lekarska? Lekarz chyba pomylił służbę ludzia, z służba w wojsku. Brak słów.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Elżbieta Szafrańska