Lekarze Wołów

lekarz Paweł Rogóż

56-100 Wołów

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, wspaniały człowiek i specjalista. Fantastyczne podejście do pacjenta, olbrzymia wiedza i doświadczenie sprawiły, że powierzyłam mu swoje zdrowie. Polecam wszystkim:-).
Opinia dodana przez: monika

lekarz Maciej Bogusiak

Wołów

Dobre podejście do choroby i pacjenta, lekarz na spokojnie i rzeczowo tłumaczy jak zwalczyć chorobę, warto wspomnieć iż p.Maciej operuje techniką TATME ( laparoskopowa operacja raka odbytnicy).
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jolanta Gwardiak

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wołów

Pani Doktor bardzo miła,trafna diagnoza jestem bardzo zadowolona do takiego lekarza aż chce się iść .Bardzo polecam wizyty przedewszystkim że chce pacjenta wysłuchać
Opinia dodana przez: Agnieszka Stanek

lekarz Bartłomiej Stec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie
ulica Inwalidów Wojennych
56-100 Wołów

Juz dawno, będąc z moja mamą w strzelińskim szpitalu, a bywamy często, z racji jej wieku i schorzenia, nie miałam kontaktu z tak wspaniałym lekarzem jakim jest Pan Doktor. Wrażliwość, serdeczność i cudowny kontakt z pacjentem, no i oczywiście wielkie kompetencje to cechy, które od razu skracają dystans pacjent-lekarz.. Po prostu czułyśmy, ze jesteśmy ważne...co się naprawdo rzadko zdarza. SErdeczne dzieki Panie Doktorze....Wdzięczna córka pacjentki )
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Brygida Jabłońska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wołów

Bardzo sympatyczna pani doktor z rzetelnym podejściem do małego pacjenta , troszczy się o pacjenta ,wszystko szczegółowo opisze.

lekarz Ewa Mickiewicz-Stodolna

Internista, Reumatolog

ulica Uskorska 12
56-100 Wołów

Jestem pod opieką pani doktor od 15 lat. To dzięki jej profesjonalnemu podejściu, zaangażowaniu i empatii jestem ustabilizowana i żyję normalnie. Choć początki choroby były bardzo dramatyczne. Pani Ewa Mickiewicz- Stodolna to lekarz z powołania i wyjątkowy człowiek- piękny umysł i ogromne serce. Miałam niebywałe szczęście, że trafiłam na tego lekarza. Wyrazy szacunku i podziękowania dla całego personelu oddziału reumatologii szpitala w Lubinie na ul. Bema.
Opinia dodana przez: Anna Dębicka

lekarz Robert Bucki

56-100 Wołów

Świetny lekarz, dokładny, konkretny, bardzo pomocny. Widać, że jest doświadczony, ale jednocześnie nie działa rutynowo, tylko wnikliwie bada.
{'id': 25656, 'name': u'Wo\u0142\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Aleksander Biały

lek. med. Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

Prywatny Gabinet Urologiczny Aleksander Biały Przychodnia Rejonowa
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 34
56-100 Wołów

W grudniu 2019 dowiedziałem się o mojej chorobie, a już na początku stycznia Pan doktor wiedząc, że liczy się każdy dzień podjął się niełatwej operacji usunięcia nerki, co było priorytetem dla dalszego leczenia. Z kartą DILO poszukując terminu takiej operacji to ,w najlepszym wypadku, oczekiwanie ok. 4 miesiące i to z wielkim znakiem zapytania czy mnie zakwalifikują do niej. Dziękowałem losowi, że spotkałem właśnie jego bezinteresownego i tak pomocnego. Jestem ...
Opinia dodana przez: Zygmunt

lek. dent. Janina Gilis-Januszewska

Trzebnicka 14
56-100 Wołów

Najsympatyczniesza pani doktor, bardzo dobre podejście do dzieci. Zależy jej na pacjencie, a w szczególności zębach- wykorzystując każdą możliwą metodę żeby je ratować. Kompetentny fachowiec, niska cena. Dzieci leczone są na NFZ. Serdecznie polecam, pani doktor Januszewska leczy całą moją rodzinę, od rodziców po maluchy.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Piotr Rola

Wołów

Lekarz robił mi koronarografię w szpitalu, mogłem o wszystko spytać . Bardzo profesjonalnie podszedł do zabiegu ,zachowywał się bardzo fachowo i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza .
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Artur Kulesz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Położniczo - Ginekologiczne "GEMINI"
56-100 Wołów

Bardzo dobry ,lekarz wszystko spokojnie mi wytłumaczył .Fajne podejście do pacjenta bardzo delikatny w trakcie badania .Jestem zadowolona i na pewno do niego wruce

lekarz Jan Grzenda

56-100 Wołów

Dziwi mnie aż 5 pozytywnych opinii. Być może lekarz ten przyjmuje prywatnie lub opinię napisali mu znajomi. W stosunku do mnie zachował się lekceważąco. Uważam, że pewne osoby powinny przejść już na emeryturę, skoro wypaliły się zawodowo, nie mają podejścia, cierpliwości lub zwykłej ludzkiej empatii w stosunku do drugiego człowieka/pacjenta.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wioletta Rewak

Wołów

Jeszcze nigdy nie byłam na takiej rewelacyjnej wizycie lekarskiej.Wyszłam z kompletem wiedzy dotyczącej mojego stanu zdrowia,źródeł dolegliwości,przebiegu leczenia.Wizyta trwała 40 min.Moglam zadać dużo pytań,nie byłam pospieszana,ani zbywana,wręcz przeciwnie-mocno doopiekowana.Będę tę lekarkę polecała każdemu.
Opinia dodana przez: kornelia

lek. dent. Aleksandra Ośnicka

56-100 Wołów

Pani Doktor jest bardzo miła, delikatna i profesjonalna. Wizyty u dentysty stały się przyjemnością, bo nie boję się bólu i wiem, że jestem w najlepszych rękach. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Anna Górna

lekarz Lech Januszewski

Wrocławska 7-9
Wołów

bardzo solidny, ma bardzo duze doswiadczenie i jest swietnym lekarzem (nie tylko chirurgiem)

lekarz Agnieszka Owczarek

56-100 Wołów

Nie polecam. Byłam bardzo aktywna w ciąży. Ani jednego dnia na L4. Do dnia porodu w pracy. Marzyłam o porodzie siłami natury. Robiłam wszystkie płatne i bezpłatne badania, bardzo dużo czytałam, chodziłam na szkołę odzienia - przygotowywałam się. Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Jeszcze na ostatniej lub przedostatniej wizycie zapytałam czy jest we mnie cokolwiek co może sprawić, że zanim rozpocznie się akcja porodowa będziemy musieli zrobić CC. Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Piotr Laska

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Robotnicza 9
56-100 Wołów

Oceniam wizyte 5/5, daje całe maksimum ! Dr mimo niedzieli przyjał mnie,a wcale nie musial i uśmierzył mój ból zęba. Bardzo profesjonalny godny polecenia, jedyny dentysta ,ktory w tak nagłym przypadku jak mój zdecydował sie mnie przyjać.Przede wszystkim odebral telefon,a nie to co inni... No musze wspomniec,że jeszcze dr Kwarta odpisała na sms-a. Jestem mu bardzo wdzieczna,bo do poniedziałku chyba byłabym juz na tamtym świecie, tabletki juz nawet nie pomagały. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Urbaniak

Wołów

Cudowny lekarz. Najlepszy chirurg, na którego trafiliśmy. Jest świetnym specjalistą w gojeniu ran. POLECAM!!!

Piotr Czyrski

Aleja Obrońców Lwowa 7a
56-100 Wołów

Na początku zaznaczę, iż nie oceniam działalności dr jako stomatologa, gdyż podczas 15 min, jakie mi poświęcił, nie zrobił dosłownie NIC z niniejszego zakresu. Moja ocena będzie wyjaśniała dlaczego nie wrócę do tego gabinetu i ma stanowić ostrzeżenie dla innych potencjalnych pacjentów. Do gab. p.Czyrskiego udałam się z problemem ze zgryzem co skutkuje cofaniem się jedynek. Pan dr na początku zadał mi pytanie "z czym przychodzę?" i niestety jest to ...
Opinia dodana przez: Ewe

lekarz Paweł Krzak

Lekarz rodzinny

Wołów

Wizyta trwała jedną minutę! Zostałam „zbadana” na krzesełku. Dosłownie 4 przyłożenia na plecach słuchawką podwijając bluzkę i nie dostając żadnych wskazówek, dostałam kod recepty na Amotaks. Po tygodniu trafiłam do pulmonologa w ciężkim stanie z zapełnienie płuc, grzybicą jakby ustnej, podejrzeniem astmy, powiększonymi węzłami chołonnymi. Kompletem badań w kierunku krztuśca, chlamydii i mykoplazmy! Dostałam łącznie 15 pozycji leków!! Nie polecam a nawet odradzam!! To działanie na szkodę pacjenta a nie ...