Lekarze Wysokie Mazowieckie

dr n. med. Marcin Januszkiewicz

Wysokie Mazowieckie

Cudowny człowiek ,znakomity lekarz , dokonuje bardzo trudnych i skomplikowanych operacji. Ratuje życie
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Małgorzata Jarocka

Anestezjolog

ulica Szpitalna 5
18-200 Wysokie Mazowieckie

Lekarz godny polecenia. Od prawie 3-ech lat mam z Panią Doktor do czynienia w Klinice Bólu w Białymstoku i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, nigdy nie pogania, cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia szczegółowo wszystkie aspekty związane z moim leczeniem. Tylko dzięki Jej pomocy jestem w stanie w miarę normalnie funkcjonować po wypadku samochodowym.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Angiolog

18-200 Wysokie Mazowieckie

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

lek. dent. Kinga Piotrowska

Jagiellońska 6
18-200 Wysokie Mazowieckie

Stomatolog godny polecenia! Miła atmosfera, profesjonalna opieka i sprawny przebieg wizyty. Usługi wykonane dobrze i dokładnie.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Internista

18-200 Wysokie Mazowieckie

Opinia dodana przez: Barbara D.

dr Jerzy Kruszewski

Lekarz godny polecenia w 100% Trafna diagnoza szybkie leczenie

Alicja Sutkowska

Lekarz rodzinny

18-200 Wysokie Mazowieckie

bardzo pozytywne podejście do pacjentów :)

lekarz Włodzimierz Kruszewski

szpital ogólny
Wysokie Mazowieckie

Artroskopia po skręceniu kolana zrobiona w 2008 roku po którym łękotki regularnie wysuwały się do 4 mm w tym kolanie i blokowało kolano. Następna artroskopia czyli poprawianie kolana w 2011 roku. Nadal wysuwanie się łękotki przyśrodkowej w nieoczekiwanym momencie i blokowanie kolana do dziś
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Elżbieta Pyd

Neurolog

18-200 Wysokie Mazowieckie

Jedyna lekarka która wyjaśniła mi wszystko po kolei i bardzo dokładnie.Dopasowała leczenie idealnie Kompetentna i bardzo sympatyczna
Opinia dodana przez: Małgorzata

Janusz Truskolaski

Ortopeda, Anestezjolog

18-200 Wysokie Mazowieckie

Dwa lata temu Pan Doktor operował mi cieśń nadgarstka u prawej ręki, naprawdę czuję się cudownie. Szczerze polecam Pana Doktora i w zupełności zgadzam się z opinią powyżej.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Dariusz Łaguna

Psychiatra

Mystkowska 28a
Wysokie Mazowieckie

Pełen profesjonlizm, zrozumienie i kompetentna pomoc. Przyjazna atmosfera i empatyczne podejście. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Roman Jagodziński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa s.c. Filia w Wysokiem Mazowieckiem
Długa 25
18-200 Wysokie Mazowieckie

Wizyta w przychodni przy Szpitala Wojewódzkiego w Łomży u lek. Jagodzińskiego w dniu 17 luty 2023.Moja opinia jest negatywna . Typ niezaangażowanej ignorancji w stosunku do mnie . Na pytanie jak obniżyć zbyt wysoki testosteron ? Pan Jagodziński zaleca WYCIĘCIE JĄDER ...kastrację. Zdecydowanie nie polecam . Boguslaw.
Opinia dodana przez: Bogusław
Bardzo kompetentna uczona lekarz , jestem Jej pacjentka od 30 lat , polecam, zna się doskonale na tym co robi, chwalona jako lekarz wśród innych okulistów .

lek. dent. Katarzyna Milewska

Żeromskiego 9
18-200 Wysokie Mazowieckie

Pani bardzo uprzejma , punktualna , traktuje jednak kazdego pacjenta według zasady aby nie wypuscic jego , przeciez potrzebna kazda stówka:) Leczy i leczy lata dziury a nie potrafi zobaczyc przesunietego sladu zgryzu! co z tego latania jak wszystko i tak samo sie sypie a Ona koncentruje sie na dziurkach! Z plusów to ladnie sie uśmiecha .
Opinia dodana przez: janusz

lekarz Paulina Gieraltowska

18-200 Wysokie Mazowieckie

Tak sie zastanawiam jaka uczelnia tej kobiecie dała dyplom i za ile!Ona ma wiedze na poziomie zerowym mało powiedzine mniej niz zero!Byłam z synem u niej z wynikami morfologii, naopowiadala mi ze wyniki sa zle, ze w ogule jaki to on chory jest. Ta kobieta odrazu wydala mi sie podejzana jeszcze tego samego dnia poszlam do sprawdzonego pediatryi powiedzial mi ze syn jest okazem zdrowia. Jak to jest mozliwe ze ...

lek. dent. Sylwia Szarejko-Kurkezh

Rynek Piłsudskiego 11
18-200 Wysokie Mazowieckie

Pani Szarejko kilka lat temu zrobiła mi korony, po kilku latach jedna z nich niestety zaczęła się ruszać na początku myślałam że to po prostu uszkodzenie mechaniczne jakie było moje zdziwienie po wizycie u dentysty gdzie okazało się że kanały nie zostały oczyszczone do końca i ząb zwyczajnie gnije. Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Jadwiga Kossoń