Lekarze Żagań

Agnieszka Drozdek

Gabinet lekarski
ul. Gimnazjalna 18/1A
68-100 Żagań

od roku nosiłem protezy całkowite na górze i dole, które miałem wykonane w innym gabinecie na NFZ bo za darmo. Przez ten rok to był prawdziwy horror z nimi.Bolały mnie dziąsła uwierało mi i pomimo kilku poprawek nic nie było lepiej. One w ogóle mi nie pasowały, a tamta Pani doktor mówiła, że mam takie dziąsła i nic więcej mi nie pomoże, muszę się do nich przyzwyczaić, alb ich nie ...
Zdecydowanie godna Polecenia !!!chodzę z synem od urodzenia czyli 6 lat z córcią już 3 mimo że mieszkam już teraz 20 km od żagania nie zrezygnowałam z dr.Welcz jak dla mnie jest osobą kompetentną Jeśli uważa że coś może dolegać dziecku bez problemu dostaje się skierowanie do specjalistów (u innych lekarzy to wielki problem-z info kolezaek które mają innego pediatrę)Moje dzieci nie mają nigdy obaw przed wejściem do gabinetu a ...

lek. dent. Justyna Patela

ul. Kolejowa 52/1a
68-100 Żagań

Najlepsza doktor na świecie , polecam z całego serca , pełna profesjonalizmu , zaangażowania w pacjenta 😊 . POLECAM !!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Artur Kopczyński

II Armii Wojska Polskiego 5/9
68-100 Żagań

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Pan doktor posiada bardzo dużą wiedzę. Trafnie diagnozuje, poza ogólnie przyjetymi schematami. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Paulina

Agnieszka Bartkowiak

Logopeda

Rzeźnicka
68-100 Żagań

Wspaniała kobieta.Pracuje ze mną od kilku miesięcy. Poraża optymizmem wręcz. Promienieje uśmiechem. Bez wątpienia polecam.
Opinia dodana przez: Alek

Bozena Kajper

Pielęgniarka

Niepubliczny Z-d Opieki Zdrowotnej
J.III Sobieskiego 14
Żagań

miałam okazję wiele razy sie z tą panią widzieć i uważam ze nie tylko jest dobrą pielęgniarką ale również wartościową i uczciwą kobietą..

lekarz Bożena Woropaj

Pulmonolog, Pediatra

Pomorska 1/1
68-100 Żagań

Wspaniały lekarz. Pani doktor ma cudowne podejście do dziecka, jest uprzejma, cierpliwa, wszystko tłumaczy. Nie bagatelizuje problemów, ale też nie zapisuje leków na wyrost. Polecam!!

lek. dent. Iwona Tyrańska

Zakład Opieki Zdrowotnej REH-MED Sp. z o.o.
Findera 3
68-100 Żagań

Fachowość i doświadczenie.Szybka ekstrakcja, minimum bólu, kapitalne podejście do pacjenta. Bardzo polecam .

mgr Renata Dziurdzia-Pernal

Neurologopeda, Oligofrenopedagog

Neurologopeda
Jana III Sobieskiego 14/7/15
Żagań

Specjalistka z szeroką wiedzą, uprzejma i wnikliwa. Odpowiada na każde pytanie i wątpliwość. Zdecydowanie godna polecenia.

lekarz Robert Mycek

Anestezjolog

Poprzeczna 5
68-100 Żagań

Lekarz z którym pracowałam. Nigdy bez względu na porę dnia czy nocy nie odmówił przyjścia do pacjenta choćby z jednym pomocnym słowem. Zawsze gotowy by nieść pomoc potrzebującym bez względu na status społeczny chorego. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu tego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze Mycek za współpracę i za doświadczenie jakie podczas tej współpracy zdobyłam.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Olga Bołdakowa

Śląska 21
68-100 Żagań

Plus za kompetencje,precyzyjnośc, dokładność.Minus za elastyczność, punktualność,dyspozycyjność. Ceny porównywalne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Magdalena Lechowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEMVITA
68-100 Żagań

Pani doktor prowadzila moje dwie ciaze i nie mam na co narzekac. Wszystkie badania jakie byly konieczne to zawsze mialam zlecane, usg wykonywane bez pospiechu, z wyjasnieniami. Jak dzidzia nie chciala sie odpowiednio ulozyc, to bylam badana nawet 40 min zeby dobrze wszystko zobaczyc. Pani doktor jest bardzo delikatna, pogodna i poswieca duzo uwagi pacjentowi. POLECAM!!!!!!Sprzet ma rowniez rewelacyjny!!!
Opinia dodana przez: Goska

lekarz Jerzy Janik

Laryngolog, Pediatra

68-100 Żagań

Bardzo dobry fachowiec, cierpliwy, uprzejmy i umiejący słuchać pacjenta. Bardzo dużo mu zawdzięczam. Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Pomimo zaawansowanego wieku nadal aktywny i nieodmawiający pomocy.
Opinia dodana przez: Jurek

Andrzej Marczak

Żagań

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz, taki na dobre i na złe, zawsze JEST zaniedbując przy tym niestety własne zdrowie i prywatność, niezbyt często spotykane w tym naszym świecie... Ogromnie podziwiam za empatię, wiedzę i "ogarnianie" tego ogromu obowiązków!!! Tacy ludzie podnoszą wiarę w dobro i bezinteresowność!!! Polecam każdej kobiecie, w każdej sytuacji!!!
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Ludmiła Brodowska

Ortodonta

Armii Krajowej 13
Żagań

POLECAM....... jestem mega zadowolona. Pani Ludmiła jest cudownie sympatyczną osobą z poczuciem humoru. Wizyty są przyjemnością. Miałam ogromną wadę zgryzu. .. lekarze bali się podjąć mojego leczenia . Pani Ludmiła ma ogromne doswiadczenie .... w koncu mam piekny uśmiech
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Zygmunt Dwornicki

Kochanowskiego 10b
68-100 Żagań

Pierwsza wizyta u pana doktora i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Świetne podejście,sympatyczny,na każde pytania odpowiada konkretnie polecam jak najbardziej pana doktora.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Jabłońska

Laryngolog

Praktyka Lekarza Rodzinnego "HIPOKRATES" s.c.
Kopernika 3 A
68-100 Żagań

Uratowała życie i zdrowie mojego taty. Nie odpuściła, zobaczyła zmiany których inni lekarze nie dostrzegli. Skierowała do odpowiedniego szpitala. Nowotwór złośliwy zoperowano we wczesnym stadium. Obyło się bez chemii, naświetlań. Słowo dziękuję to za mało.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Stanislaw Bodnar

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Z-d Opieki Zdrowotnej
J.III Sobieskiego 14
Żagań

Witam, jestem pacjentka dr Bodnara Jestem zadowolona z przebiegu wizyt Dr ma czas dla pacjenta i na diagnoze i na rozmowe. Serdecznie go pozdrawiam.

Tomasz Monkiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

gabinet prywatny
Świerkowa 1
67-100 Żagań

Lekarz w srednim wieku,bylem u niego pierwszy raz,ale podchodzi do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem.