Lekarze Zambrów

lekarz Bartosz Pękała

Ginekolog położnik, Endokrynolog

NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J.
Białostocka 24 , I piętro gab. 3
18-300 Zambrów

Najlepszy specjalista u jakiego byłam. Pełen empatii, troski i zaangażowania w proces leczenia. Wysoka kultura osobista i głęboka wiedza idą w parze z pasją do wykonywanego zawodu. Stwarza poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia ciąży. Szczegółowo omawia wszystkie wyniki krwi i badania usg. Odpowiada z cierpliwością na wszystkie wątpliwości.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marcin Borowski

Pułaskiego 2 A
18-300 Zambrów

Z Panem Doktorem zetknęłam się w przychodni Elmed w Łomży kilkakrotnie. Za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do mnie jako pacjentki i niezwykłą wprost uprzejmością. Szkoda, że ów lekarz nie pracuje tutaj na stałe. Polecam i dziękuję, Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

Lucyna Dominikowska

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski
18-300 Zambrów

Polecam wszystkim takiego ginekologa jak dr.Dominikowska,prowadzi moją drugą ciąże i jestem zadowolona że trafiłam ze swoimi dziećmi pod jej opiekę.Pozdrawiam!!!

lekarz Adam Nowiński

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medico Alina Ankowska
ulica Podleśna 45
18-300 Zambrów

Pan doktor Adam Niwiński potrafi wspaniale współpracować z pacjentem. Pełen troski i poświęcenia poszukuje błyskawicznych rozwiązań w trudnych sytuacjach, czego doświadczyłam podczas pobytu w szpitalu. Ogromną wiedzę, doświadczenie i pasję naukową można wyczuć od pierwszego momentu kontaktu.
Opinia dodana przez: Bożenna

Elżbieta Kleczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki i Terapii Zaburzeń Psychicznych
ulica Fabryczna 3A
18-300 Zambrów

Złota kobieta, nigdy nie lekceważy objawów, zawsze sprawę doprowadzi do końca jak należy. Leczy i mnie, i dziecko. Pani doktor jest sympatyczna i ma podejście do dzieci, zawsze szuka rozwiązania do skutku. Prawdziwy lekarz z powolania! Polecam!!!

lekarz Barbara Jarocka

przychodnia rodzinna
puławskiego
Zambrów

profesjonalistka,bardzo odpowiedzialnie prowadzi procesy leczenia swoich pacjentów,znakomita organizatorka pracy

lekarz Jan Drozd

Mroczki 5a
18-300 Zambrów

Polecam tego lekarza ponieważ, jest bardzo odpowiedzialnym troskliwym, życzliwym i sumiennym lekarzem . Wiem z własnego doświadczenia że , mogę na tego lekarz liczyć o każdej porze dnia i nocy . Nigdy nie bagatelizuje co dzieje się z dzieckiem , a co najważniejsze potrafi słuchać rodzica . Szczegółowo tłumaczy co dolega dziecku . Jeżeli widzi taką potrzebę wystawia skierowania nawet do kilkunastu poradni specjalistycznych . Bardzo cenię, szanuję i doceniam ...
Nasz ulubiony pediatra . Synek tylko chce chodzić do Pana . Zawsze diagnoza trafiona . Super podejście do małego pacjenta , można o wszystko zapytać . :)
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Stanisław Gawryszczak

Szpital Powiatowy
18-300 Zambrów

Wielkie podziękowanie dla dr. Stanisława G., który operował mnie na przepuklinę pooperacyjną. Jest to chirurg podchodzący do pacjenta z empatią, którego bardzo serdecznie polecam. Lekarz o wielkim sercu. P.S Jak na operację czy zabiegi to tylko dr. S.G. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Natalia

Zenobia Wysocka

Laryngolog

al. Wojska Polskiego 17
18-300 Zambrów

Chętnie zwrócę się do pani Wysockiej ponownie z prośbą o radę. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Diagnoza potwierdziła się na 100%.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Elżbieta Pyd

Neurolog

Pułaskiego 2 A
18-300 Zambrów

Jedyna lekarka która wyjaśniła mi wszystko po kolei i bardzo dokładnie.Dopasowała leczenie idealnie Kompetentna i bardzo sympatyczna
Opinia dodana przez: Małgorzata

Janusz Pruszkowski

Gabinet Ginekologiczny
18-300 Zambrów

Świetne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczone od a do z. Nie bagatelizuje objawów. Miły i uprzejmy. Gorąco polecam

lekarz Teresa Eliasz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wodna 8
18-300 Zambrów

Bardz dobra i kompetentna pediatra nigdy mnie i moich dzieci nie zawiodła ,jej diagnozy zawsze są trafne.Antybiotyki to przemyslane głęboko leczenie.Bardzo polecam jako lekarza rodzinnego

lekarz Stanisław Eliasz

Dermatolog, Wenerolog

Wodna 8
18-300 Zambrów

Pan dermatolog leczy to na czym się zna. Niestety rana jak długo nie goiła się, to przestał odbierać telefony. Okazało się, że leczenie poszło na marne.
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Tomasz Fedeńczuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital w Zambrowie
Zambrów

dr Fedenczuk to świetny lekarz. profesjonalista. Kompetentny, miły i z fajnym poczuciem humoru. Wizyty to przyjemność
Opinia dodana przez: Julia

Elżbieta Kleczyńska

ulica Fabryczna 3A
18-300 Zambrów

Jest nie miła tylko kasa się liczy .Leczenie, nie jest pewna diadnozy, wizyta po wizycie efektow brak .Szuka sie innego lekarza.Nie polecam.

lekarz Małgorzata Izbicka

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Zambrów

fatalne wrażenie, zarozumiała i bez zrozumienia dla innych, odpowiada ogólnikami, trudno się zorientować o co tak naprawdę chodzi, robi problemy w sprawach, w których ich nie powinno być, "proceduje", a nie przeprowadza badania ;)
Opinia dodana przez: Janek

lek. dent. Katarzyna Korzeniowska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
18-300 Zambrów

Pani bardzo nieuprzejma, mało uwagi poświęca pacjentowi. Zdecydowanie nie polecam !
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Grzegorz Warno