zduńska wola

Sortuj

lek. dent. Małgorzata Sowińska

Al.Kościuszki 10

Średnia ocen: 5/5

Takich lekarzy nam trzeba! Pani doktor jest nie tylko świetna w tym co robi ale również bardzo miła.no i przede wszystkim nie muszę już się martwić o ból bo u Pani doktor każda wizyta przebiega bezboleśnie. Polecam! :)

lekarz Andrzej Człapiński

Kacza 12

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz! Dobrodziej! Fachowo, kompetentnie ;) Przemiły bardzo uprzejmy.

Magdalena Nowak-Bakies

Lux-Dent
Sieradzka 14 B

Średnia ocen: 5/5

U Pani doktor zęby leczę już ładnych parę lat. Jestem w stanie polecić tego stomatologa w 100%. Pani doktor rzetelna, dokładna a przy tym bardzo bardzo delikatna.

dr n. med. Arkadiusz Jasek

Psychiatra   (+1 więcej)

ATJ Sp.p.
Tatrzańska 61

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów. Mama 8 letniego i 15 letniego dziecka

Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Krzysztof Gliński

NZOZ ZDUMED
Łaska 43

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia, w pełni zaspokaja oczekiwania pacjentów

Lekarz godny polecenia, w pełni zaspokaja oczekiwania pacjentów

lekarz Ewa Chyb

Endokrynolog   (+1 więcej)

NZOZ ENDOMEDICUS
Rzgowska 281/289

Średnia ocen: 5/5

cudowny - myślący przyjaciel brzdąców. kazda strapiona i czesto pozostawiona samej sobie matka/ babcia/ chorego dziecka wie/ bedzie widziala co za tym stwierdzeniem idzie.

Opinia dodana przez: Mama/babcia

lekarz Małgorzata Szałapska

Diabetolog   (+1 więcej)

None
Dożynkowa 38

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz,doskonale współpracujący z pacjentem.Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną,potrafi słuchać ,metody leczenia przynoszą efekty.

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Dariusz Nowak

Ortopeda

None
Łaska 43

Średnia ocen: 5/5

Super specjalista. Traktuje ludzi z szacunkiem. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie na bloku operacyjnym.

lekarz Bogusława Przybyłek-Cieślak

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Przychodnia Specjalistyczna "MEDMAR" w Zduńskiej Woli NZOZ
Iwaszkiewicza 4 F

Średnia ocen: 5/5

Miła kobieta wzbudzająca zaufanie, specjalista w swojej dziedzinie. Moi synowie pod jej opieką 11 i 13 lat Polecam.