Lekarze Zduńska Wola

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Serdecznie polecam panią doktor wszystkim. delikatnie przeprowadza każde badanie i leczy skutecznie
{'id': 8053, 'name': u'Zdu\u0144ska Wola'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Jarosława Dąbrowskiego 25
98-220 Zduńska Wola

Pozostawiony kawałek tłuszczaka, nie został usunięty w całości przez p. Koptasa chirurga. Widział doktor wynik badania rezonansu, opis, podana lokalizacja, wielkość, płyta z rezonansem. Przykro że w ogóle podjął się zabiegu, jak taki jest skutek. Mam teraz kłopot, miejsce po zabiegu boli, blizna i następny zabieg i kolejna blizna na karku przede mną. Kolejne badania, koszty, które ponoszę. Pora najwyższa zastanowić Się proszę Pana czasem nad tym, co się robi ...
{'id': 8053, 'name': u'Zdu\u0144ska Wola'} Psychiatra dziecięcy
                                       dr n. med. Arkadiusz Jasek

dr n. med. Arkadiusz Jasek

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

98-220 Zduńska Wola

Pan doktor uważnie słucha rodzica i młodego pacjenta, zadaje pytania, drąży temat. Dostałam od niego sporo praktycznych rad i wsparcia. Dziecko wychodzi na prostą dzięki pomocy Pana doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Dominika Borkowska

Władysława Jagiełły 23
98-220 Zduńska Wola

Pani Domika to Anioł dla naszej rodziny. Super podejście do dzieci.Moje pociechy ją uwielbiają, wręcz cieszą się jak idą do dentysty. Polecam! Jestem pacjentką od15 lat.:-)

lekarz Tobiasz Kubicki

SP ZOZ w Zduńskiej Woli
ulica Królewska 29
98-220 Zduńska Wola

Miałem USG wiele razy, jednak wnikliwe i fachowe podejście Pana doktora pozwoliło po kilkunastu latach wizyt u lekarzy i wielu badaniach w końcu odkryć co powodowało bóle. Badanie trwało ok 40 min i doktor nie powiedział tak jak kiedyś inny lekarz, że na NFZ to ma dla mnie 8 min., więc badania nie wykona. Naprawdę czas poświęcony i ilość załączonych zdjęć do wyniku 15 sztuk, jest ewenementem jeśli chodzi o ...
Opinia dodana przez: Patryk

Magdalena Nowak-Bakies

Lux-Dent
Sieradzka 14 B
98-220 Zduńska Wola

Pani Magdalena Bakies jest naszym rodzinnym dentystą od ponad dwudziestu lat. Jest dobrym i profesjonalnym lekarzem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług. Polecamy.
Opinia dodana przez: Andrzej i Elżbieta

mgr Paweł Budnik

98-220 Zduńska Wola

Bardzo kompetentny i profesjonalny psycholog. Pomógł nam w zdiagnozowaniu problemów naszego dziecka i doradził jak postepowac w trudnych sytuacjach.

mgr Aleksandra Krysztofiak

98-220 Zduńska Wola

Dobry psycholog, ma wiedzę i umiejętności. Pano doktorleczyła mnie z zaburzeń po wypadku i na szczęcie wyleczyła bo to był straszny okres w moim życiu. Polecam każdemu ztakim zaburzeniem

mgr Aleksandra Krysztofiak Jarczewska

98-220 Zduńska Wola

Nie jest łatwo otworzyć się i opowiedzieć o swoich problemach a pani doktor jest przemiłą i bardzo kompetentną osobą,która zmotywowała mnie do pracy nad samą sobą i uświadomiła mi jak wiele w moim życiu zależy ode mnie.Znów patrzę w przyszłość z optymizmem.Dziękuję za pomoc i poświęcony mi czas.

lekarz Joanna Kaźmierczak-Pawlik

Psychiatra

gen. Dąbrowskiego 23
98-220 Zduńska Wola

Bardzo dobry profesjonalny lekarz. Prowadzi moją terapię od ponad dwóch lat. W razie potrzeby nawet telefonicznie udziela wskazówek. Pani doktor ma dużo empatii. Polecam

lekarz Marek Podgórski

Reumatolog

ulica Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Wspanialy, doswiadczony lekarz,wysoki poziom empatii, uprzejmy. Nigdy nie odmawia pomocy, dokladnie informuje o problemie zdrowotnym. Goraco polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Małgorzata Sowińska

przychodnia stomatologiczna
aleja Kościuszki 10
98-220 Zduńska Wola

Takich lekarzy nam trzeba! Pani doktor jest nie tylko świetna w tym co robi ale również bardzo miła.no i przede wszystkim nie muszę już się martwić o ból bo u Pani doktor każda wizyta przebiega bezboleśnie. Polecam! :)

lekarz Sławomir Masiera

Radiolog

98-220 Zduńska Wola

Cudowny człowiek, ogromna kultura osobista na najwyższym poziomie, super specjalista, najlepszy. Nigdy nie czuje się u niego pośpiechu, zawsze odpowiada na pytania i to w sposób zrozumiały dla pacjenta. Świetne podejście do dzieci. Badania wykonuje i opisuje bardzo dokładnie, wnikliwie. Polecam
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Andrzej Człapiński

Kacza 12
98-220 Zduńska Wola

polecam, zawsze można na niego liczyć, nie trzeba stać do rejestracji od 5 rano, gdyż ma b. dobrze zorganizowaną przychodnię, wizyty w przychodni i domowe (NFZ) wszelkie udogodnienia dla chorych, kieruje na wszystkie wymagane badania bez problemu, b. dobry lekarz

lekarz Krzysztof Gliński

przychodnia
Łaska 43
98-220 Zduńska Wola

Dziękuję za dotychczasowe leczenie. Powodzenia w konkursach oraz zejścia poniżej 3 godzin w maratonie.Cenię sobie fachowców takich jakim jest Pan w różnych dziedzinach.
Opinia dodana przez: Czesław Machnacz

lekarz Grzegorz Nawarski

Internista, Kardiolog

98-220 Zduńska Wola

Pan doktor to bardzo dobry specjalista z dużą empatia i dużym zaangażowaniem problemu pacjenta zleci badania które są potrzebne do kontroli zdrowia ,Jestem po ostrym rozległym zawale i zawsze dostaje porady i badania dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Maria Człapińska-Matroszyło

Obr. Westerplatte 12
98-220 Zduńska Wola

Dla mnie to lekarz bardzo profesjonalny, z dużym doświadczeniem zawodowym. Pani doktor jest przy tym bardzo miła. Palecam doktor Człapinskom jako lekarza i specjalistę

lek. dent. Aldona Niziałek

przychodnia
Kilińskiego 7/11
98-220 Zduńska Wola

Gorąco polecam, Pani Aldona zawsze profesjonalnie i frontem do pacjenta. Nawet po godzinach pracy jest w stanie znaleźć czas dla mojej córeczki kiedy ból jest nie do wytrzymania. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Janusz Wlazło

Psychiatra

SP ZOZ w Zduńskiej Woli
ulica Królewska 29
98-220 Zduńska Wola

Ten lekarz widzi w pacjencie czlowieka.Swobodnie prowadzi rozmowe pozwalajac na otwarcie sie pacjenta.Jest bardzo kompetentny kompleksowo podchodzi do pacjenta stawia bardzo trafne diagnozy Bardzo polecam tego specjaliste.

lekarz Ewa Chyb

98-220 Zduńska Wola, ul. Kobusiewicza 45