Lekarze Zawada

mgr Katarzyna Ciećka

Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji i Medycny Manualnej PROMEDICA
39-200 Zawada

Z powodu dokuczającej mi rwy kulszowej nie mogłem chodzić. Nie wiedziałem do kogo z tym pójść. Polecono mi Panią Kasię z PROMEDICI. Byłem już u wielu fizjoterapeutów, ale jeszcze nikt tak fachowo mnie nie leczył. Dzięki Pani Kasi wróciłem do zdrowia. Niesamowita wiedza poparta praktyką. Jestem bardzo wdzięczny za udzieloną mi pomoc i wsparcie. Polecam wszystkim cierpiącym fachową pomoc Pani Kasi. Pozdrawiam MN
Z czystym sumieniem mogę polecić panią L. Dziadoń jako kompetentnego i uprzejmego lekarza. Bada dzieci niezwykle starannie, zleca potrzebne badania, stawia trafne diagnozy i oczywiście wdraża skuteczne leczenie :) W stosunku do dzieci delikatna i ciepła. Już niestety kilka różnych chorób sprawiło, że musieliśmy odwiedzić z dziećmi zarówno poradnię chorób zakaźnych, jak i oddział szpitalny, i za każdym razem opieka pani dr była na najwyższym poziomie. Krótko mówiąc - lekarz ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Ewa Zalewska

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE
Zawada 24
28-230 Zawada

Co tu pisac :) Prawdziwy lekarz!!! Szkoda tylko, że nie przyjmuje prywatnie a kolejki długie :(
Poprzednia opinia jest moja ale muszę poprawić bo przypadkiem nacisnęło mi się dwie gwiazdki w uprzejmości. Uważam że Pani doktor zasługuje na same najwyższe oceny

lekarz Józef Konecki

centrum terapii laserowej
oleska 4
46-022 Zawada

Jestem po usunięciu tatuażu, który zrobiłem sobie w młodości. Był to brzydki rozległy tatuaż. Lekarz polecił mi, realizację jego usunięcia etapami laserem i jestem bardzo zadowolony z efektu ponieważ inni lekarze informowali mnie, że można go usunąć tylko operacyjnie. Teraz mam ten tatuaż z głowy i mogę nosić normalnie koszulki z krótkim rękawem.
Opinia dodana przez: Nil

lekarz Michał Bielecki

ul. Słoneczna 4
64-930 Zawada

Polecam! Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ludzkim, a nie przedmiotowym podejściem do pacjenta i jego problemu, decyduje o tak pozytywnej mojej opinii.
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Andrzej Wilk

Psychiatra

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
39-200 Zawada

Dziękuję Panu ,że Pan uważa moją żonę za zdrową.Moja żona , czemu jest bardzo chora. Żaden lekarz psychiatra, psycholog nie wyleczył mojej żony.Bardzo chciała funkcjonować normalnie.Niestety choroba ją zniszczyła.Jestem mężczyzną , ale płakać mi się chce. Kto nie ma w domu chorej osoby psychicznie , to nie wie jak jest ciężko.Dziękuję Panu za nie otrzymanie renty socjalnej.Wiem dobrze ,że Pana żona nie dostanie renty socjalnej. Przykro mi. Mimo wszystko będę ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Lucyna Brzostowska