Lekarze Złocieniec

Jerzy Mysik

Zakład Opieki Zdrowotnej "Biały Dom" Sp. z o.o.
Złocieniec

Dr.Mysik jest , a raczej byl naszym lekarzem rodzinnym od ponad 24 lat.Na poczatku leczyl nas (ja,maz i nasz syn), pozniej opiekowal sie tez nasza synowa i wnuczka..Bardzo brakuje nam Pana, Panie Doktorze .Trafnosc postawienia ,diagnozy,dobor lekow, fachowosc i to nie tylko w Panskiej dziedzinie sprawiaja ,ze nie mozemy znalezc innego lekarza.Zdajemy sobie sprawe ze juz takiego lekarza jakim jest Pan-nigdy ,przenigdy nie znajdziemy w calym Berlinie i okolicach Berlina.Jestesmy ...

lekarz Andrzej Kindraczuk

Zdobywców Wału Pomorskiego 8/2
78-520 Złocieniec

Bardzo miły, konkretny, bardzo fajnie nawiązuje kontakt z pacjentem, cierpliwie tłumaczy. Godny polecenia

dr n. med. Zenon Szust

Rehabilitant

78-520 Złocieniec

Nie ma lepszego specjalisty. Tylko ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia 👍Tak zaleca doktor! Za każdym razem to samo i to się sprawdza. Miałam ból barku i zażywałam tabletki przeciwbólowe i borowinowe okłady, magnetronik i inne zabiegi, ale dopiero po ćwiczeniach ból zniknął!! Pewnego razu pojawił się nagle ból w biodrze i co zrobiłam. Teraz już wiem, że tylko ćwiczenia pomagają. Obeszło się bez tabletek😊Dziękuję z całego serca🌹🌹🌹
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Halina Szust

78-520 Złocieniec

Jestem po drugiej wizycie, pierwszą miałam ponad rok temu. Na pierwszej wizycie zrobiono mi usg oraz został pobrany wymaz do cytologii (wacikiem, a nie tak jak zalecane od ponad 10 lat szczoteczką cytologiczną). Po ponad roku od pierwszej wizyty i stosowaniu antykoncepcji hormonalnej wybrałam się na wizytę kontrolną, miałam kilka pytań i chciałam wykonać cytologię oraz usg. W gabinecie byłam kilka minut, w te kilka minut została mi przepisana kolejna ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Jurski

medica
Złocieniec

Bardzo miły , kontaktowy , uprzejmy . Wyrozumiały , można zawszę na doktora liczyć , pomocny . Polecam

lekarz Edyta Łyszcz-Fedasz

Psychiatra

78-520 Złocieniec

Jestem zadowolona z pierwszego spotkania. Byliśmy po raz pierwszy u psychiatry i pani doktor była bardzo wyrozumiała i wszystko nam wyjaśniła.
Opinia dodana przez: Sylwia ze Słupska

lekarz Aleksandra Moździerz

ul. Czaplinecka 20/14
78-520 Złocieniec

Leczę się u dr Moździerz od samego początku.Wiadomo, że tak jak wszyscy jest tylko człowiekiem i jak wszyscy mamy lepsze i gorsze dni. Jeżeli chodzi moja opinie to jestem zadowolona z opieki ze strony p. dr. Zawsze porozmawia, wysłucha i służy dobra radą. Polecam

lek. dent. Joanna Winiecka

ulica Kręta 5-9/2
78-520 Złocieniec

Nie polecam tego rodzaju specjalisty. Nieprawidłowo prowadzone leczenie,nikt inny nie chciał się podjąć leczenia po Pani dr,wszyscy sugerowali rozpoczęcie leczenia od nowa. Tyle lat współpracy zakończyło się jedynie 'chudszym' portfelem a zęby wyglądają tak samo jak przed założeni aparatu.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Piotr Jurski

medica
Złocieniec

Nie wiadomo czy to lekarz czy rolnik? W czasie dyżuru w przychodni zamiast zajmować się pacjentami jeździ do Drawska na przetargi i ziemię rolnikom odbiera. Może to weterynarz?

lekarz Włodzimierz Kuta

Neurolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Biały Dom" Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 20/22/24
78-520 Złocieniec

Nie polecam. Pan doktor po okazaniu wyników stwierdził u mnie migrene po czym przepisał mi leki na padaczkę i lek opioidowy mimo tego zgłaszałam lekarzowi że mam małe dziecko i nie mogę brać tak silnych leków ponieważ jeden z tych leków powoduje senność. Na drugi dzień umówiłam się do innego neurologa i Pani była wszoku jak Pan doktor mógł mi przepisać takie leki.
Opinia dodana przez: Anonim.

lekarz Joanna Szymczak

78-520 Złocieniec

Niekompetentna. Nie chciała wykonać całkowitego pakietu badań przysługującemu pacjentowi na NFZ "ot tak sobie". Zarozumiała, nie słucha pacjenta a praca jest dla niej karą. Pani doktor - zawsze można zmienić zawód. Zdecydowanie nie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tadeusz Cieślak

Reumatolog

78-520 Złocieniec

Odradzam każdemu! Poszłam dziś do tego „lekarza” ze złymi wynikami i okropnym bólem stawów. Zostałam wyśmiana, ponieważ nie karmię piersią (nie wiem co to ma do rzeczy), w dodatku ten „człowiek” kazał mi wyrzucić moje dziecko przez okno.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Ryszard Katroń