Lekarze Milicz

dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

Nefrolog, Transplantolog

56-300 Milicz

Cudowny lekarz zawsze gotowy pomóc traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Bardzo dobrze wyjaśnia wszystko dotyczące leczenia nigdy nie odmówiła pomocy.
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Olga Pasławska

Psychiatra

56-300 Milicz

Witam, pani dr Olga Pasławska jest naprawdę świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem a przede wszystkim pracuję na codzień z pacjentami o różnych zaburzeniach w szpitalu psychiatrycznym co pozwoliło jej zdobyć niezbędne doświadczenie w tym fachu. Do pani Olgi trafiłem z.ciężka deprsją, nie widziałem już sensu życia, miałem myśli samobójcze. Początkowo byłem leczony farmakologiczne, za nim jednak leki zaczęły działać mój stan się pogarszał :-( Pani Olga poświecała mi dużo czasu ...
Opinia dodana przez: Adam

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

56-300 Milicz

Szanowni Państwo!!! Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy
wspaniała PANI DOKTOR!!!znam Ją wiele lat,leczyła moje dzieci,teraz leczy moje wnuki,zawsze można liczyć na pomoc,wyjątkowe podejcie do dzieci,ogromną wiedzę.Dokładnie tłumaczy rodzicom,a także dzieciom-jeśli rozumieją i jest taka potrzeba,cierpliwie odpowiada na pytania.Nie kieruje się chęcią zysku,ale najważniejsze są Dzieci i BEZINTERESOWNA POMOC dla Nich!Tacy lekarze ,to dziś naprawdę "unikaty".Wdzięczna mama i babcia.

dr Tomasz Wołyniak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Milicz

Wspaniały lekarz!! Bardzo kulturalny, uważnie słucha z czym przychodzimy, podchodzi do pacjentki z pełnym szacunkiem, wszystko bardzo dokładnie i przejrzyście tłumaczy. Miałam 3 cięcia cesarskie , z czego 2 w szpitalu w Miliczu, ostatniemu dziecku pan doktor pomógł osobiście przyjść na świat, mimo, że były komplikacje dzięki niemu jest wszystko dobrze. Po porodzie pan doktor interesował się naszym stanem , często zaglądał do sali (dodam, że nie chodziłam do Pana ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mykhaylo Zadorozhnyy

56-300 Milicz

Mój lekarz prowadzący dr Mykhaylo Zadorozhnyy - z-ca ordynatora na milickiej chirurgii i dr Jacek Langowski (tylko w środy operuje w Miliczu) - to najlepszy zespół na oddziale - byłam zadziwiona jak pan Michajło miał dla mnie długi czas konsultacji przed i po operacji. Niesamowicie ciepły, ludzki chirurg. Bez wahania polecam tego lekarza, cały zespół pielęgniarski i na bloku operacyjnym - wspaniali anestezjolodzy.
Super dentystka ,żadko spotyka się ludzi o tak wielkim sercu i pełnym oddania pacjentowi uprzejmość i zainteresowanie pacjentem pani doktor na piątke z plusem polecam wszystkim którzy boją się dentysty po pierwszej wizycie strach mija jestem szczęśliwa ze spotkałam takiego fachowca w wyrywaniu i leczeniu zębów.

lekarz Katarzyna Sokołowska

1 Maja 2
56-300 Milicz

Bardzo miła Pani Doktor. Wcześniej kilka razy odwiedzałam innego lekarza ginekologa, ale teraz zobaczyłam, że wizyta może być przyjemna. Podejście podczas badań bardzo troskliwe, dokładne i dociekliwe. Wyposażenie gabinetu w pełni profesjonalne wraz z klimatyzacją, więc nie ma obaw, że będzie wstyd rozebrać sie spoconą. Podejście do pacjentek bardzo pozytywne i w miłej atmosferze. Po ilości pacjentek w poczekalni, można łatwo wywnioskować, że Pani Doktor, cieszy się dużym zaufaniem i ...

dr Aleksandra Lis

dentAL Aleksandra Lis
Lawendowa 8j
56-300 Milicz

Troska o pacjenta, profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wydanych pieniędzy- z tym wszystkim kojarzy mi się każda wizyta w gabinecie doktor Pani Aleksandry Lis. Panicznie bałem się bólu, jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie.. Co mnie zaskoczyło pomogła mi podjąć decyzję, dając do wyboru wiele rożnych wariantów leczenia - pokazała mi zalety i wady każdego z możliwych rozwiązań. Efektem naszej współpracy jest mój naturalnie i pięknie wyglądający ząb - ...
Opinia dodana przez: Armani

lekarz Paweł Rogóż

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowa Kobieta"
ulica Kopernika 3
56-300 Milicz

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, wspaniały człowiek i specjalista. Fantastyczne podejście do pacjenta, olbrzymia wiedza i doświadczenie sprawiły, że powierzyłam mu swoje zdrowie. Polecam wszystkim:-).
Opinia dodana przez: monika

lekarz Justyna Tomaszczyk

56-300 Milicz

Witam,z całego serca polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy lekarza psychiatry Panią Dr Justynę Tomaszczyk,jest lekarzem z powołania przykłada ogromną wagę do leczenia pacjenta.Obecnie jestem jej pacjentką od 2 lat i wiem zawsze mogę liczyć na jej pomoc.Sympatyczna dr,do tańca i różańca.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Irena Ziniewicz-Gryka

Anestezjolog

56-300 Milicz

Panią dr Irenę Zieniewicz-Grykę poznałam w czasie pobytu mojego męża na oddziale OIOM milickiego szpitala. Pani Doktor to wyjątkowy Lekarz i Człowiek. Jej wiedza, kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość widziałam i czułam każdego dnia, kiedy mąż przebywał na oddziale. Pani Doktor otoczyła profesjonalną opieką medyczną męża, a ja córki mogłyśmy w tych najtrudniejszych dla nas chwilach liczyć na rzetelną informację. empatię i wsparcie. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor nie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 40365, 'name': u'Milicz'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Dawid Wiśniewski

lekarz Dawid Wiśniewski

ul. Poprzeczna 7
56-300 Milicz

Ja jestem mega zadowolona poprowadził mi pięknie ciążę i na każde moje pytanie odp dokładnie polecam
Opinia dodana przez: Joanną

lekarz Tadeusz Garbiec

Mickiewicza 7C/4
56-300 Milicz

Bardzo dobry lekarz, gdy potrzebna jest pomoc nigdy nie odmówi, miły, kompetentny, a co najważniejsze przepisuje tanie i dobre leki które szybko zwalczają chorobę. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

Jarosław Lipowski

Gabinet Lekarski
Milicz

Polecam tego lekarza! Wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć,to co chce się wiedzieć. Miły,uprzejmy. Prowadzi moją ciąże i jestem zadowolona! POLECAM!
Opinia dodana przez: Angel22

lekarz Marcin Przybysz

Psychiatra

56-300 Milicz

Doktor godny polecenia .Dobrze tłumaczy chorobe ,jest dość bezpośredni ,odstawia leki gdy pacjent zgłasza niepożądane skutki uboczne .Dość sympatyczny.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Magdalena Kaczan

56-300 Milicz

Bardzo miła, rzeczowa i sympatyczna. Udziela wyczerpujących odpowiedzi. Dokładnie opisuje działanie każdego zapisanego leku w zrozumiałym dla pscjenta języku. Polecam
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Andrzej Kurowski

Internista, Pediatra

56-300 Milicz

Lekarz o ciepłym usposobieniu, lekarz z powołania. Dobry i miły człowiek. Pozdrawiam serdecznie, Iwona.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Paweł Korczyk

56-300 Milicz

Bardzo dobre podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm , lekarz uprzejmy, służy pomocą , poświęcił mi sporo uwagi. Życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Dorota Krzemień

Krotoszyńska 23
56-300 Milicz

To już chyba "dinozaury" lekarzy, dla których słowo "lekarz" znaczy słowo "powołanie". Zawsze mająca czas dla pacjenta, któremu zawsze udzieli szczegółowej informacji o jego stanie zdrowia.No i fachowość, poparta doświadczeniem. Niektóre trafne diagnozy są zaskoczeniem nie tylko dla pacjentów,ale i innych specjalistów z dużych ośrodków, do których ci pacjenci trafiają na dalsze specjalistyczne leczenie. Boże, dlaczego inni lekarze nie wzorują się na takich pięknych przykładach?