Artroskopia Stawu Kolanowego

Rex Medica Sport
Prosta 69

Ortopeda dziecięcy Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
93-279 Łódź

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka
Ortopeda Brudzowice lekarz Wojciech Koniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMUS" - SZPITAL
Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec.
11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki
w NZOZ Primus Brudzowice.
Operacja przebiegła sprawnie w przemiłej atmosferze. Pan doktor od pierwszej wizyty w jego gabinecie okazał mi dużo zrozumienia. Dokładnie objaśnił moją kontuzję, narysował, pokazał.
Wojciech Koniec to specjalista nastawiony na pacjenta, komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, nie liczy czasu podczas wizyty, słucha i jest świetnym psychologiem motywującym do leczenia ...
Opinia dodana przez: Ewelina
Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Cudowny lekarz , a przede wszystkim człowiek. Kompetentny, życzliwy i wyrozumiały. Lekarz , przyjaciel pacjenta i psycholog w jednym . Diagnoza postawiona w punkt, całkowicie zbieżna z MRI , zastosowane leczenie również trafne. Tyle ile łez wylałam z powodu kolan to wie tylko Pan Doktor i ja, jednak tak jak obiecał wszystko jest ok. Polecam, polecam, polecam. :-)
Opinia dodana przez: Aleksandra Opalanko
Traumatolog Poznań dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.
Traumatolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Dobry lekarz, bardzo dobry operator, niestety umiejętności w zakresie diagnostyki dość przeciętne zarówno jeśli chodzi o USG jak i MRI. Nie polecam osobom ze skomplikowanymi schorzeniami stawu kolanowego.
Opinia dodana przez: Benedykt
Ortopeda Warszawa dr Rafał Mikusek

Przychodnia Wielospecjalistyczna MD Clinic
Sienna 83/189

Zastanawiam się skąd te wszystkie cudowne opinie i taka ilość.Ja mam zupełnie odmienne zdanie.Prywatnie owszem miły na NFZ zdecydowanie mniej miły.Jeśli chodzi o fachowość,to trudno ocenić bo operuje wszystko od stopy po dłonie.A jeśli zajmuje się wszystkim,to czy w czymś jest dobry?Na pewno nie jest fachowcem jeśli chodzi o stopy,zdecydowanie odradzam operację haluxów,bo można wyjść okaleczonym,a potem usłyszeć,że po prostu nie wyszło.Dziś już wiem jak ważna jest decyzja o wyborze ...
Opinia dodana przez: ewa
Ortopeda Szczecin lekarz Piotr Kominiak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Ogólna i Stomatologiczna
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

Stanowczo za mało czasu poświęca pacjentowi jak na wizytę płatną zwaną konsultacją. W moim przypadku - kłującego bólu w kolanie, opuchlizny i zwiększonej ciepłoty kolana, doktor spytał się tylko o urazy mechaniczne, których nie miałem. Podotykał opuchnięte kolano, spytał, gdzie czuję ból, zgiął nogę w kolanie i postawił diagnozę - uciekania rzepki na bok (co ma swoją medyczną nazwę, której nie jestem w stanie zacytować) w związku z osłabieniem przyczepów ...
Ortopeda Warszawa lek. med. Michał Drwięga

Mirai Instytut Rehabilitacji
Wolska 96
01-876 Wola, Warszawa

Bardzo Miły Lekarz. Od paru lat zmagałem się z zniszczonym barkiem. Jeżdżąc po całej Polsce nikt nie chciał się podjąć tej operacji. Aż miałem wizytę z Panem Michałem. Po zrobieniu wszystkich wyników podjął się operacji dając nadzieję że będzie lepiej. Jestem już 4 miesiące po operacji, nie mam już problemu z barkiej na to co było wcześniej jest SUPER, Co prawda to jest jeszcze krótki czas ale czuję poprawę. Jako ...
Opinia dodana przez: Jarosław

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
28 Czerwca 1956 r. 135/147
61-545 Poznań

Pan Doktor operował mnie w Klinice z powodu cieśni nadgarstka, drętwienia całkowicie ustąpiły, przemiły lekarz! Pozdrawiam Doktorze:)
Opinia dodana przez: Danuta

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna