Filtruj terminy

Ortopeda Gdynia lek. med. Karol Janczewski

Karol Janczewski - Gabinet Ortopedyczny
Władysława IV 50
Śródmieście, Gdynia

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał ...
Opinia dodana przez: Marta
Terapeuta Mielec mgr Patryk Wydro

mgr Patryk Wydro

Terapeuta, Rehabilitant

Gabinet Rehabilitacji Leczniczej MEDYK
Zygmuntowska 2D
Mielec

Z Panem Patrykiem miałam już niejednokrotnie styczność podczas rehabilitacji. Korzystałam również z masaży leczniczych. Polecam. Wiem że jeśli będę znowu potrzebowałam fachowca w tej dziedzinie, udam się do Pana Patryka.
Opinia dodana przez: Karolina

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Lekarz godny polecenia, kompetentny znawca swojego zawodu, pomógł mi skutecznie w schorzeniu kolan, cierpliwy lekarz, tłumaczy obrazowo i przekonująco.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. med. Maciej Cylwik

Ortopeda

wizyta już od 150

SNZOZ LEGE ARTIS
Młynowa 17
15-404 Białystok

Cudowny człowiek! Bardzo mi pomógł, łokieć przestał boleć. Nareszcie mogę normalnie funkcjonować. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Barbara