Zespoly Bolowe Kregoslupa

Neurochirurg Poznań dr Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.

Opinia dodana przez: Paulina
Wizyty domowe Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek
Fizjoterapeuta Gdańsk  Bogna  Listewnik

Bogna Listewnik

Fizjoterapeuta

wizyta już od 90

Gabinet Rehablilitacji
Sienkiewicza 9/2
80-309 Wrzeszcz, Gdańsk

najwspanialsza fizjoterapeutka-pelen profesjonalizm, boli bo ma bolec i musi,,,ale ile pozniej ulgi,,,

Opinia dodana przez: artur
Rehabilitant Bydgoszcz mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Rehabilitant, Masażysta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.

Opinia dodana przez: Rafał
Rehabilitant Warszawa mgr Grzegorz Olkowski

mgr Grzegorz Olkowski

Rehabilitant, Masażysta

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31

Mam już trochę lat na karku i gdybym miała wspomnieć lekarzy, którzy opiekowali się mną w życiu to tego rehabilitanta umieszczam w pierwszej trójce najbardziej kompetentnych oraz robiących na mnie wyjątkowe wrażenie i wzbudzających zaufanie. Znana jest powszechnie sytuacja w polskiej Służbie Zdrowia, ale także w prywatnych lecznicach i to jak wygląda tzw. państwowa rehabilitacja. Ten przemiły i bardzo inteligentny człowiek proponuje opiekę na najwyższym poziomie kultury, sympatycznej atmosfery i dobrej, niewymuszonej postawy do pacjenta. Dla mnie jest guru od kręgosłupa i rehabilitacji. Człowiek, specjalista na dobre i na złe. Poznałam się na nim jak podczas rehabilitacji nawrócił mi ból po mojej niesubordynacji, a było to tylko po pływaniu na …basenie (a basen mówią ponoć taki dobry i zawsze pomaga na kręgosłup?!) Potraktował to normalnie, skwitował wtedy tylko że nic się nie stało ale za głupotę się płaci…
To było w ważnym dla mnie momencie a ta reakcja mnie tylko podbudowała i dodała sił.
Jestem bardzo wdzięczna za rehabilitację, za cały klimat jaki mi stworzył abym się wyleczyła i chciała ćwiczyć, gdy ćwiczyć się już mi nie chciało. Doskonale to wszystko prowadził. Nie będę pisać Panu Olkowskiemu więcej peanów, wszakże wszyscy z ta przekletą dyskopatią doskonale go zanamy. Jestem jedną z tych pacjentow, którzy za sprawą Pana Grzegorza i poleconego mi przez niego lekarza oddalili od siebie czarne myśli i zrezygnowali z operacji na kręgosłupie. Nie można tracić nadziei w dobrą rehabilitację i ludzi takich jak on.

Pediatra Warszawa lek. med. Bożena Ryczkowska

lek. med. Bożena Ryczkowska

Pediatra, Homeopata

wizyta już od 70

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37

Pani doktór bardzo kompetentnie i przystępnie wytłumaczyła mi przyczyny choroby i sposób jej leczenia.Czułem iż posiada dużą wiedzę i pasjonuje ją proces leczenia.Diagnozę postawiła po wszechstronnym i długotrwałym badaniu.Gorąco polecam

Opinia dodana przez: AndrzejBagiński
Neurolog Warszawa dr n. med. Przemysław Richter

Swissmed Poradnia Neurologiczna
wileńska

dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać?
polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^

Opinia dodana przez: Alina
Neurolog Poznań lekarz Magdalena Domańska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Pani Domańska to jeden z lepszych neurologów w poznaniu - jest to moja subiektywna opinia, ale moge spokojnie ja wystawic ponieważ byłam juz u wielu lekarzy i żaden nie potrafił zdiagnozować mojej choroby. Poglebiony wywiad, skierowanie na szczegółowe badania i pozniejsze lecznie uśmierzyło mój ból

Opinia dodana przez: Iza
Fizjoterapeuta Kraków mgr Przemysław Sekuła

Kinesia Osteopatia
al. Kijowska 24/26
Kraków

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i kompetentną. Wizyta trwała ponad godzinę. Gabinet bardzo zadbany i czysty. Osteopata godny polecenia !

Opinia dodana przez: Katarzyna

Kompetentna niespotykanie spokojna wyważona. Zdecydowanie godna polecenia. Potrafi wyjaśnić co i dlaczego się dzieje.

Opinia dodana przez: Przemek