lekarz A Mierzejewska

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Szybka reakcja,mimo że dzwoniłam z daleka w sprawie swojej siostry.Oby więcej takich lekarzy w tych ciężkich czasach.L.Kowacz

Jestem zadowolony z leczenia u pani doktor fajne podejście do pacjenta jestem pod stałą opieką pani doktor kompetentna i miła osoba

pani doktor jest bezinteresowna, kompetentna i życzliwa, bardzo empatyczna,z dużą troską odnosi się do pacjentów, zawsze ma bardzo wielu pacjentów

Proszę omijać szerokim łukiem tę panią "doktor" Zła diagnoza, źle dobrane leki. Pani Mierzejewska chyba powinna iść już na emeryturę. Niech bada przetwory, jeśli zdążyła je zrobić.

Proszę omijać szerokim łukiem tę panią "doktor"

Skandaliczne zachowanie lekarki w stosunku do starszego pana, który przyszedł sprawdzić stan swojego zdrowia. Miała to być jego pierwsza wizyta u lekarza po kilkudziesięciu latach. Został zlekceważony i wyszedł bez badania, a nawet konsultacji, po wysłuchaniu opryskliwych słów. Chamstwo, brak zainteresowania pacjentem - takie osoby nie powinny być dopuszczane do pracy z ludźmi. Czy Pani na pewno chciała być w życiu lekarzem, Szanowna Pani Doktor?