Jestem dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na Wydziale zamiejscowym w Gdyni. Posiadam liczne certyfikaty z zakresu zaawansowanej pielęgnacji skóry problematycznej – ze skłonnością do trądziku, przebarwień i teleangiektazji. Uczestniczę w warsztatach poświęconych wykorzystaniu laseroterapii i światłoterapii w kosmetologii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu krajowych szkoleniach. W klinice Ars Estetica wykonuje zabie...

Do Pani Abigail trafiłam za namową koleżanki, bowiem przyznam,że się wahałam. Zawsze starałam się dbać o kondycję skóry oraz zwracałam uwagę na to co jem, tymczasem problem z trądzikiem różowatym pojawił się u mnie dosyć znienacka, chociaż co prawda mam jasną karnację. Wybrałam się na konsultację, ponieważ nie wiedziałam co robić i bardzo się cieszę, bowiem widać,że Pani Abigail jest kosmetologiem z pasją, ponadto specjalizuje się w leczeniu trądziku różowatego, a przy tym jest bardzo profesjonalna oraz spokojnie odpowiedziała na moich milion pytań :) Po serii zabiegów laser plus peelingi dobrane do mojej skóry widzę postępy, rumień praktycznie już nie występuje, skóra nie piecze, wydaje spokojniejsza, mogę używać kosmetyków bez podrażniania skóry. Teraz będę regularnie odwiedzać Panią Abigail, aby utrzymać skórę w dobrej kondycji.

Dość długo walczyłam z problemem cellulitu, stosowałam kremy, zabiegi bańką chińską i naprawdę wiele, wiele innych. Niestety większość z nich dawała marny, chwilowy efekt. Zmiana diety też nie przyniosła takich efektów, jakie ja oczekiwałam. Zdecydowałam się na zabiegi liposhock u Pani Abigail. Po wstępnej konsultacji, przystąpiłyśmy do zabiegów, które wbrew pozorom były przyjemne. Po 3 zabiegach zauważyłam zadowalające efekty, teraz po zakończeniu serii mogę cieszyć się pięknymi nogami i wreszcie cieszyć się latem w pełni :) Polecam Panią Kosmetolog, która pokonała mój największy kompleks, za co jestem baaardzo wdzięczna!!! Pełen profesjonalizm !

Trafiłam do Pani Abi z polecenia koleżanki, która ją zachwalała i przyznaję, że miała rację. To bardzo skrupulatna, przesympatyczna i niesamowicie profesjonalna osoba. Byłam już u niej kilka razy w klinice Ars Estetica w Warszawie i z pełną odpowiedzialnością polecam! Robiłam u Pani Abi kilka zabiegów i za każdym razem decydowałam się na kolejny. To jest osoba, która wie co robi i potrafi mądrze doradzić. Poza tym, co dla mnie jest bardzo cenne, nigdy nie czułam się przy niej skrępowana, mimo, że czasami robiłam zabiegi, których początkowo się obawiałam. Zdecydowanie polecam!

Pani Abigail jest niezwykle profesjonalną osobą. Każdy zabieg wykonuje bardzo dokładnie. Zazwyczaj mam mnóstwo pytań, na które Pani Abigail zawsze odpowiada. Ponadto, pomaga dobrać odpowiednią pielęgnację do typu skóry i podpowiada, jak pielęgnować miejsca po zabiegu. W czystym sumieniem moją ją polecić. Jestem przekonana, że każdy będzie pod wrażeniem zarówno jest kompetencji i profesjonalizmu, jak również niesamowicie sympatycznego podejścia do pacjenta :-)

Jeżeli ktoś szuka specjalisty w zabiegach na twarz to szczerze polecam Panią Abigail !! Moja buzia po powrocie z wakacji potrzebowała ratunku, była przesuszona..Pani Abi po dogłębnym wywiadzie, zaproponowała zabiegi, oprócz tego podpowiedziała jak mogę dbać o skórę w domu, wszystkie rady wzięłam do serca, dzięki czemu efekt PO zabiegach został na długo :)

Jestem po 5 zabiegu Liposhock na cellulit u Pani Abi, jestem bardzo zadowolona, cellulit jest już prawie niewidoczny, a przede mną jeszcze jeden zabieg skóra jest bardziej napięta i jędrna to i tak więcej niż myślałam,że uda się zdziałać :) Pani Abi bardzo sympatyczna, profesjonalna oraz dyskretna. Polecam :)

O jak ja uwielbiam Panią Abigail!!! Super dziewczyna, pozytywna, uśmiechnięta ale przede wszystkim dyskretna i profesjonalna. Chodzę do Pani Abi na wszelakie zabiegi na twarz przez peelingi po zaffiro, bardzo sobie chwalę efekty jeszcze nigdy nie było żadnej wtopy zawsze wszystko jest jak najbardziej ok Polecam i pozdrawiam :)

Jestem zachwycona Panią Abigail. Poleciła mi ją koleżanka, która jest jej stała klientką i ja również nią z pewnością zostanę. Wiedza prawie jak u lekarza, a do tego skromność i takie zdrowe ludzkie podejście. Absolutnie polecam.

Najlepsza kosmetolog w mieście polecam ! Doprowadziła moją skomplikowaną i chimeryczną skórę do ładu i za to należą się jej wielkie brawa. Bardzo profesjonalna i podchodząca do pacjenta z doktorską wiedzą.

Pełen profesjonalizm!!! Odpowiada szczegółowo na wszelkie pytania. Bez zadnego stresu mozna oddac sie w jej rece. Az chce się wracać :)

Wciąż poszukujesz "Kosmetolog Warszawa"?

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")