Abu Sitta Al drawi

Neurochirurg

Jestem rok po drugiej operacji kręgosłupa, którą przeprowadził dr Al Drawi. To wspaniałe uczucie żyć bez bólu i móc normalnie funkcjonować, normalnie pracować i nie zwalniać tempa w aktywności fizycznej. Dr Abu-Sitta to wspaniały lekarz, dobry, wrażliwy i bardzo ciepły człowiek o WIELKIM sercu. Bardzo serdecznie dziękuję Panie Doktorze Abu za Twój pełen profesjonalizm, poświęcenie, troskę i cierpliwość, którą się wykazujesz w stosunku do swoich pacjentów. Fenomenalna wiedza i ogromne doświadczenie, a przy tym skromność- to zapewne cechy Pana Doktora. Z pełnym przekonaniem POLECAM

Jestem rok po drugiej operacji kręgosłupa, którą przeprowadził dr Al Drawi.
Z pełnym przekonaniem POLECAM

Cześć, znalazłem na forum maila do Ciebie i mam pytanie, ale może kilka słów co mnie sprowadza. Od kilku lat mam niedosłuch w lewym uchu. Wiązałem to z moim upadkiem na rowerze 4-5 lat temu. Pani laryngolog zleciła mi badanie MR i w badaniu wyszło mi, że mam bardzo dużego guza - nerwiaka nerwu słuchowego ( 4,5 cm x 3,5 cm x 3,5 cm ). Pytanie moje jest związane z tym czy się orientujesz jakie się najlepsze ośrodki w Europie i lekarzy specjalistów, których można polecić. Orientujesz się czy przy ...

Cześć,

Orientujesz się czy przy tak dużym guzie Gamma Knife wchodzi w ogóle w rachubę ?
Nagranie z tego pierwszego rezonansu tego co miałem zamieściłem na dysku gogle w linku ( więc lekarz może spokojnie otworzyć i zobaczyć co to jest i co o tym wstępnie sądzi ): https://drive.google.com/drive/folders/1Mpvh-SxEoCb6UBcNHGijZcnffjjsivbR?usp=sharing

Mogę liczyć na pomoc ?
Tomek tel. 734 143 527, mail: trasiak@wp.pl

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Bardzo empatyczny, przejęty losem pacjenta. Jest dość bezpośredni ale przy tym potrafi podtrzymać na duchu. Pierwszy raz trafiłam do doktora z diagnozą olbrzymiego guza kąta mostowo- mozdzkowego. Doktor Al Drawi wytłumaczył mi jakie są zagrożenia takiej operacji i wskazał gdzie mam szukać pomocy jeśli chce po niej normalnie funkcjonować ( duże ryzyko porazen). Co więcej Pan doktor pomógł mi dostać się na konsultacje do neurochirurga specjalizującego się w moich guzach, który finalnie przeprowadził jego resekcje. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi Al Drawi za zaangażowanie i pomoc w powrocie do zdrowia. To dzięki Panu doktorowi trafiłam w odpowiednie ręce i dziś mogę dalej cieszyć się życiem. Byłam dziś ponownie u doktora Al Drawi na konsultacji. Uspokoił mnie i wszystko dokładnie wytłumaczyl. Wyczerpująco i ze spokojem odpowiadal na moje pytania. Życzyłabym sobie samych tak cudownych lekarzy.

Doktora wyróżnia empatia, pomaga i nie pozostawia pacjenta z bólem, wszystko tłumaczy, rozmawia z pacjentem tak jakby go znał A widzi przecież pierwszy raz.

Lekarz o " złotych rękach" , z ogromną wiedzą, o wielkim sercu; człowiek do "zadań specjalnych" . Inni neurochirurdzy nie podjęli się ratowania mojego kręgosłupa. Doktor Abu Sitta nie poddał się, podjął się wyzwania. W trakcie wizyty w przychodni sam znalazł wolny termin i uzgodnił z kierownictwem oddziału neurochirurgii we Włocławku przyjęcie mnie do szpitala, Na drugi dzień po przyjęciu mnie na oddział byłem już po wertebroplastyce. Doktor znajduje czas dla pacjenta, rozmawia jak z dobrym znajomym, sprawdza efekt swojej pracy. Już jestem umówiony na kontrolną wizytę w przychodni w ...

Doktor znajduje czas dla pacjenta, rozmawia jak z dobrym znajomym, sprawdza efekt swojej pracy. Już jestem umówiony na kontrolną wizytę w przychodni w Toruniu.
Z całego serca dziękuję. Ufam doktorowi w 100%, polecam każdemu potrzebującemu neurochirurgicznego wsparcia. Jeszcze raz dziękuję -wdzięczny pacjent Eugeniusz B. (operowany 31. 12.2019 roku).

Doktor Abu Sitta Al drawi jest świetnym specjalistą,fachowcem i na każdym kroku czuć jego profesjonalizm!Jestem po trzech ooperacjach kręgosłupa szyjnego ,czeka mnie jeszcze jedna .Jest to lekarz któremu zawierzam w 100%,od pierwszej wizyty konkretny ,rzeczowy,nastawiony na rozwiązanie problemu,poza tym ciepły człowiek.Polecam każdemu kto ma problem neurochrurgiczny dostać się w doktora ręce !

Pan doktor zaproponował leczenie przepukliny kregosłupa za pomocą nowej metody. Jestem bardzo wdzięczna. Czuję się lepiej i nie byłam operowana. Ufam doktorowi w 100%. Dziękuję Panu. Monika

Uważam, że to najlepszy lekarz jakiego poznałam.Kilka lat temu natychmiast zajął się i po rozpoznaniu od razu operował mojego partnera.P.dr uratował mu życie operując krwiaka mózgu, który już pękał.Kilka godzin później pacjent byłby " roślinką", a p.dr operował wieczorem i pacjent jest całkiem zdrowy do dzisiaj.Wspaniały, z powołania lekarz, któremu jesteśmy bardzo wdzięczni i nigdy Go nie zapomnimy.

Lekarz godny polecenia, jestem bardzo zadowolony przeprowadził mi kilka operacji. Jest bardzo uprzejmy i cierpliwy.

Wspaniały lekarz i bardzo dobry specjalista, niesamowity człowiek. Wykonał mi operację kręgosłup szyjnego, po której czuje się dużo lepiej. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił, by poprawić stan mojego zdrowia. Polecam tego lekarza.