Abu Sitta Al drawi

Neurochirurg

3,7
3,7

Lekarz o " złotych rękach" , z ogromną wiedzą, o wielkim sercu; człowiek do "zadań specjalnych" . Inni neurochirurdzy nie podjęli się ratowania mojego kręgosłupa. Doktor Abu Sitta nie poddał się, podjął się wyzwania. W trakcie wizyty w przychodni sam znalazł wolny termin i uzgodnił z kierownictwem oddziału neurochirurgii we Włocławku przyjęcie mnie do szpitala, Na drugi dzień po przyjęciu mnie na oddział byłem już po wertebroplastyce. Doktor znajduje czas dla pacjenta, rozmawia jak z dobrym znajomym, sprawdza efekt swojej pracy. Już jestem umówiony na kontrolną wizytę w przychodni w ...

Doktor znajduje czas dla pacjenta, rozmawia jak z dobrym znajomym, sprawdza efekt swojej pracy. Już jestem umówiony na kontrolną wizytę w przychodni w Toruniu.
Z całego serca dziękuję. Ufam doktorowi w 100%, polecam każdemu potrzebującemu neurochirurgicznego wsparcia. Jeszcze raz dziękuję -wdzięczny pacjent Eugeniusz B. (operowany 31. 12.2019 roku).

Według mojej oceny bardzo konkretny jak i kompetentny specjalista. Po wykryciu u mojej mamy guza pogranicza czaszkowo-kręgosłupowego żaden polski lekarz nie chciał się podjąć poważnej,ryzykownej operacji, dawali na przeżycie zaledwie 30 % i kazali się przygotować na najgorsze. Natomiast w/w lekarz podszedł do mojej mamy i powiedział ze ją z operuje, operacja się udała, powiodła zaś specjalista intensywnie dbał o moją mamę, dokonał jak dla mnie nie bywałego wyczynu uratował mi mamę która obecnie dochodzi do siebie małymi krokami i wraca do zdrowia. Zatem w tym przypadku stanął na wysokości ...

Zatem w tym przypadku stanął na wysokości zadania, wylewny to on może nie był ale to już taki typ człowieka, kiedy należało rozmawiać z rodziną czy też z moją mamą zrobił to bez żadnego wahania. Zatem serdecznie chcielibyśmy podziękować z całą rodzina temu wybitnemu Lekarzowi za profesjonalizm oraz "złote ręce" które ma.

Doktor Abu Sitta Al drawi jest świetnym specjalistą,fachowcem i na każdym kroku czuć jego profesjonalizm!Jestem po trzech ooperacjach kręgosłupa szyjnego ,czeka mnie jeszcze jedna .Jest to lekarz któremu zawierzam w 100%,od pierwszej wizyty konkretny ,rzeczowy,nastawiony na rozwiązanie problemu,poza tym ciepły człowiek.Polecam każdemu kto ma problem neurochrurgiczny dostać się w doktora ręce !

Uważam, że to najlepszy lekarz jakiego poznałam.Kilka lat temu natychmiast zajął się i po rozpoznaniu od razu operował mojego partnera.P.dr uratował mu życie operując krwiaka mózgu, który już pękał.Kilka godzin później pacjent byłby " roślinką", a p.dr operował wieczorem i pacjent jest całkiem zdrowy do dzisiaj.Wspaniały, z powołania lekarz, któremu jesteśmy bardzo wdzięczni i nigdy Go nie zapomnimy.

Pan doktor zaproponował leczenie przepukliny kregosłupa za pomocą nowej metody. Jestem bardzo wdzięczna. Czuję się lepiej i nie byłam operowana. Ufam doktorowi w 100%. Dziękuję Panu. Monika

Wspaniały lekarz i bardzo dobry specjalista, niesamowity człowiek. Wykonał mi operację kręgosłup szyjnego, po której czuje się dużo lepiej. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił, by poprawić stan mojego zdrowia. Polecam tego lekarza.

Bardzo konkretny lekarz. Dobry specjalista wg mojej oceny. Nie owija w bawełnę, jest bardzo konkretny, przede wszystkim nie ściemnia, mówi dokładnie jak jest. Moja ocena pewnie jest subiektywna, ale cenię sobie szczerość nad przesadzoną empatię. Widać, że medycyna jest dla niego nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Jak ktoś potrzebuje "lekarza", który zamiast leczyć dobrze pogada, pocieszy itp. to polecam wizytę u psychiatry lub psychologa, a nie specjalisty.

Lekarz godny polecenia, jestem bardzo zadowolony przeprowadził mi kilka operacji. Jest bardzo uprzejmy i cierpliwy.

Kilkanaście lat temu, gdy wszyscy lekarze "specjaliści" zignorowali objawy, które u mnie występowały po wypadku w szkole (uderzenie piłką w potylicę), gdy praktycznie zaczęłam tracić czucie w rękach i przewracać się, lekarz ten kompleksowo zajął się moim przypadkiem, sam woził mnie wózkiem po szpitalnych korytarzach, nie wiem czy to dlatego, że miałam 17 lat, czy może dlatego, że naprawdę przejął się moim zdrowiem. Uratował mnie, wykrył nieprawidłowości i sprawił, że zaczęłam normalnie funkcjonować. Zawsze będę mu za to wdzięczna jak szczerze i serdecznie do mnie podszedł, było to już dawno temu w 1999 roku, ale gdybym znów znalazła się w trudnej neurologiczne sytuacji na pewno wybrałabym się do tego specjalisty.

Kompetentny, nie owija w bawełnę. przekazuje konkretne wiadomości .Naprawia błędy innych lekarzy, a nie odsyła bez pomocy do nich. Świetny lekarz, jedyny, któremu ufam w 100%