lekarz Adam Adamski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Na każdej wizycie było OK. Lekarz krzyczy, ale na tych, którzy wykazują się totalną bezmyślnością i arogancją co do swojego zdrowia lub próbują wy)udzić zwolnienie. Mnie leczył (moje złamanie), zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnił pokazując na RTG, zrozumiale wyjaśnił co dalej robić. Jestem zadowolony. A krótkie terminy są stąd, że przyjmuje codziennie kilka godzin, a nie 1-2 po dyżurze w szpitalu lub innej przychodni.

ekarz agrwsywny, wydaje sie niepoczytalny. Obraza i wyzywa pajenta. Nie dziw ze kolejek do niego nie ma. Wymachiwal mi nozyczkami przed twarza i przyznam ze to bylo perzeazajace. Jego pielegniarka nie wiele lepsza. Po moim zwroceniu lekarzowi uwagi na podnoszenie glosu na pacjenta pielegniarka powiedziala ze moj komentarz byl bezczelny i kazala byc wdzieczna za tak szybkie przyjecie.

jest bardzo dobrym specjalistą dzięki panu doktorowi mam 2 zdrowe nogi chodzę moją córkę tez leczył jest godny polecenia

Dziś byłam u tego lekarza z córką, która poprzedniego wieczoru przeróciła się, podpierając się niefortunnie ręką. Od rana miałam porządnego stracha, bo lekarz rodzinny powiedział, że cały proceder (prześwietlenie,opis i wizyta u ortopedy rozciągnie się na kilka dni). Jestem zadowolona,bo pan doktor Adamski wytłumaczył nam, na czym polega uraz mojego dziecka,był uprzejmy i naprawdę pomógł mojej córeczce. Jestem usatysfakcjonowana i wrócę do tego lekarza. Zresztą zlecił wizytę kontrolną (już ,,nieprywatną"). Moje dziecko i ja jesteśmy zadowolone.

Masakra koleś jest jakiś świr zdecydowanie nie polecam żaden z niego lekarz tylko gbur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobry specjalista,pomógł wielu pacjentom.Zdecydowanie polecam.

Dobry specjalista,pomógł wielu pacjentom.Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry specjalista,który już nie raz poprawiał błędne diagnozy innych lekarzy .Jest uprzejmy,owszem dużo mówi ,ale z sensem i na temat.Bywa nerwowy,ale kto w tych czasach nie jest? Zdecydowanie polecam.

Dziś byłam u tego lekarza. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!. Jeszcze boli mnie głowa po 30 minutowym krzyczeniu i wytykaniu mi błędów jak to powinnam postępować w przypadku złamań. Nie wspomnę o pretensjach gdy weszłam bez kul tylko o lasce dziadka! Przecież żadna 20-latka nie trzyma kul pod łóżkiem licząc, że złamie kiedyś nogę!!! W końcu on jest ortopedą i ma stwierdzić czy złamanie rzeczywiście wystąpiło! Powiedział, że ,,Laskę to ja mogę komuś.."i nie dokończył po czym zawołał moja siostrę by mu ja pokazała. Wyśmiał ją i powiedział, że ,,tę laskę to ona może sobie wsadzić w d..." i ma natychmiast kupić kule i się bez nich nie pokazywać. Lekarz ten choć ciężko mi go tak nazywać bo tak nieludzkiego człowieka jeszcze nie poznałam, nie przestawał nawet krzyczeć gdy się popłakałam.Szkoda mi tylko pielęgniarki, która stanęła po mojej stronie bo ten też na nią nakrzyczał i nawet się kłócili po moim wyjściu. Osoba bez serca!Po jego wrzaskach i ,,twierdzeniu", że muszę mieszkać w Etiopii lub na pustyni skoro ze złamaną nogą przyjeżdżam na drugi dzień nie zamierzam iść do niego na wizytę kontrolną za tydzień. W dodatku gdy dowiedział się, że studiuje na Uniwersytecie Medycznym zapowiedział, że obleję egzaminy zarówno z anatomii jak i pierwszej pomocy!!! Jeśli istniałaby możliwość dałabym najwyższą ujemną ocenę.1 to ocena nader wysoka! NIE POLECAM !!!ODRADZAM!!!WRĘCZ OSTRZEGAM!!!

Tak nieuprzejmego, aroganckiego, przemądrzałego, obwieszonego złotem jak choinka i do tego śmierdzącego potem lekarza to jeszcze nie widziałem i nie słyszałem. Na poparcie mojej opini podaję jako przykład to, że najpierw nie dopuszcza do głosu opowiadając jak to człowieka przez to złamanie wyrzucą z pracy itp., a potem mówi że gips na 4 miesiące i stabilizator też na 4, zapisując to wszystko czarno na białym. Przy następnej wizycie po wygłoszeniu kolejnych mądrości i nieuprzejmości pod moim adresem oświadcza, iż gips na 6 miesięcy i żadnego stabilizatora. Widocznie nie mógł się doczytać po sobie... Do tego każdy kto raz u niego był twierdzi, że więcej do niego nie pójdzie! Tak więc OSTRZEGAM wszystkich zmuszonych do wizyty u ortopedy: NIE IDŹCIE do tego lekarza jeśli oprócz kłopotu ze swoim zdrowiem nie chcecie się jeszcze niepotrzebnie stresować i do tego wąchać jego smrodliwego potu.

Rewelacyjny specjalista , kompetentny,wiarygodny z wysoka kulturą osobistą.

Rewelacyjny specjalista , kompetentny,wiarygodny z wysoka kulturą osobistą.