lekarz Adam Aleksandrowicz

Neonatolog, Pediatra

Super lekarz, specjalnie z Wrocławia ludzie do niego przyjeżdżają . Potrafi rodziców sprowadzić na ziemie dlatego nie wszystkim się to podoba ( jest za szczery :) ). Polecam

polecila mi go znajoma.wielki szacunek dla tego lekarza.znakomite podejscie do dzieci,jest konkretny i rzeczowy w rozmowie z rodzicami.wizyty nie naleza do najtanszych ale warto poniewaz nie wchodzisz tam na 5min, tylko co najmniej na 45min!opowiadasz cala historie bada dziecko i chce poznac przyczyny wyjasnia wszystkie watpliwosci traktuje cie nie jako glaba ktoremu mozna wcisnac kit tylko jako rownego siebie rozmowce.wieeelki szacunek!wyprowadzil mojego synka w momencie kiedy zaden lekarz nie potrafil mu pomoc-okazalo sie ze mial po prostu pasozyty.zentel i po sprawie.do tego nie jest zwolennikiem antybiotykow co bardzo mi sie podoba.przyjmuje zarowno w szpitalu po poprzednim tel jak i na prusa tam gdzie mieszka.POLECAM z calego serca rodzicom ktorzy sa zdesperowani i nie wiedza jak pomoc ciagle chorujacym swoim dzieciom ten lekarz na pewno pomoze.Jest profesjonalista w tym co robi i ma ogromna wiedze ktora pomoga mu wyleczyc nawet najmlodsze szkraby.plusem jest to ze pracuje w szpitalu z noworodkami czyli caly czas zdobwa doswiadczenie ktore przeklada na dalsze leczenie dzieciaczkow.polecam.p

Do tej pory nie byłam tak przyjęta przez żadnego lekarza.Dostatecznie dużo czasu poświeca małym pacjentom.Sam wywiad bardzo mnie zaskoczył - mnóstwo pytań których nigdy nikt nam jako rodzicom nie zadał.Po prostu super lekarz.Polecam,polecam......polecam.

Lekarz o dużej wiedzy i umiejętnościach. Jednak komunikacja interpersonalna tego Pana czasami leży totalnie na deskach. Zdaję sobie sprawę że rożne sprawy ludzie mają na głowach i życie czasami bywa upierdliwe - gnębiąc nas ,ale to nie znaczy że trzeba się wyżyć na innych zwłaszcza gdy czeka się 2,5 h z dzieckiem na ręku w NAGŁEJ SPRAWIE. Można nawet nie mając czasu spokojnie zapytać tylko o co chodzi i odpowiedzieć normalnie "...że niestety nie dzisiaj i niech państwo nie czekają dłużej...", no ale życie szpitalne oraz dochody lekarzy mogących prowadzić prywatną praktykę są na tyle frustrującą sprawą.........

Wspaniały specjalista i dobry człowiek poświęcający pacjentom więcej czasu, niż życie pozwala. Przytomny w stawianiu diagnozy, zwłaszcza, kiedy czas gra rolę. Bardzo konkretny w wyjaśnieniach. Ludzki. Niesamowity człowiek, którego wiedza i zaangażowanie ocaliły życie mojego syna 2,5 roku temu. Nigdy nie oczekiwał w zamian niczego, jedynie, byśmy zachowali przytomność i działali szybko (liczyły się godziny). Z czasem podziw dla jego działań z tamtego czasu nie przygasł. Z czystym sumieniem - żałuję, że nie można wystawić oceny wyższej, niż 5

Ludzki.

Z czasem podziw dla jego działań z tamtego czasu nie przygasł.

Z czystym sumieniem - żałuję, że nie można wystawić oceny wyższej, niż 5

Mój syn ma obecnie 11 lat urodzil się wcześniej w 31 tygodniu do doktora trafiłam jak dziecko miało miesiąc(podejrzenie toksoplazmozy i cytomegali), dzięki niemu Kacper nie ma przypiętaj łatki wcześniaka i jest zdrowym aktywnym dzieckiem.Od 6 lat mieszkam nad morzem i jeśli żałuję, że nie w Jeleniej Górze to tylko ze względu na lekarza,który rewelwcyjnie zajmował się moim dzieckiem.Podzielił się swoją wiedzą i dał poczucie bezpieczeństwa.

Pan Adam jest świetnym lekarzem! Ale dlaczego podają informacje personalne na stronach WWW. ?? To mnie zdziwiło. Powinien ubiegać się o najlepszego lekarza w województwie! Oraz o złote słuchawki i długopis! :) Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o tym tytule piszcie do mnie na e-mail kucyk 150@gmail.com

najlepszy lekarz, nie dosc ze uratowal mojego syna wczesniaka to jeszcze wie co i jak, bardzo pomocny, robi to z powolania a nie dla kasy. a ludzie ktorzy mowia ze porazka bo nie mozna umowic sie na dana godzine niech sie nie wypowiadaja bo widac jak zalezy im na zdrowiu swojego dziecka skoro nie chce im sie czekac.

Doktora poznałam 13lat temu gdy uratował życie mojej córce. Od tamtej pory pod jego opieką są wszystkie moje dzieci. Czas jaki poświęca dziecku i jego podejście do małego pacjenta w skali od 1 do 5 oceniam na 10, kompetencje, wyjaśnienia, leczenie tak samo. Nie znajduję rzeczy czy sytuacji kiedy mnie zawiódł czy mi "podpadł" Przeciwnie!

Super lekarz!!! Poświęcił nam i naszej niuni wiele czasu i wszystko dokładnie wytłumaczył. Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Jelenia Góra"?

przychodnia Zabobrze

58-500 Jelenia Góra
Specjalistycna Praktyka Lekarska Ewa Szafrańska
Duracza 3/1
58-309 Wałbrzych
Strzegomskie Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.
ulica Witosa 7
58-150 Strzegom