lekarz Adam Aleksandrowicz

Neonatolog, Pediatra

Godny polecenia, fakt że aby sie umówić na godzine nie wchodzi w grę ale nie jest to taki problem, bo można poczekać przed gabinetem. Wszytskim polecam.

polecam bo jest dobry , wyleczy ze wszystkiego każde dziecko

polecam bo jest dobry , wyleczy ze wszystkiego każde dziecko

nie jestem tak zachwycona jak moi poprzednicy,ale czego mozna wymagac w Jeleniej Gorze?

Dla mnie pomylka ,nie mozna umowic sie na godzine lekarz przyjmuje od 5, w poczekalni tlum (jesli dziecko byloby choc troszeczke zdrowe to tam na pewno zlapie jakas chorobe,swinska grypa nadciaga podobno) Zastanawiam sie dlaczego nie mozna umowic sie na konkretna godzine czyzby jakis ,,klient,, kiedys nie przyszedl ??? ale tak pewnie jest wszedzie w naszej Jelonce