lekarz Adam Aleksandrowicz

Neonatolog, Pediatra

najlepszy lekarz, nie dosc ze uratowal mojego syna wczesniaka to jeszcze wie co i jak, bardzo pomocny, robi to z powolania a nie dla kasy. a ludzie ktorzy mowia ze porazka bo nie mozna umowic sie na dana godzine niech sie nie wypowiadaja bo widac jak zalezy im na zdrowiu swojego dziecka skoro nie chce im sie czekac.

Godny polecenia, fakt że aby sie umówić na godzine nie wchodzi w grę ale nie jest to taki problem, bo można poczekać przed gabinetem. Wszytskim polecam.

Dla mnie pomylka ,nie mozna umowic sie na godzine lekarz przyjmuje od 5, w poczekalni tlum (jesli dziecko byloby choc troszeczke zdrowe to tam na pewno zlapie jakas chorobe,swinska grypa nadciaga podobno) Zastanawiam sie dlaczego nie mozna umowic sie na konkretna godzine czyzby jakis ,,klient,, kiedys nie przyszedl ??? ale tak pewnie jest wszedzie w naszej Jelonce

polecila mi go znajoma.wielki szacunek dla tego lekarza.znakomite podejscie do dzieci,jest konkretny i rzeczowy w rozmowie z rodzicami.wizyty nie naleza do najtanszych ale warto poniewaz nie wchodzisz tam na 5min, tylko co najmniej na 45min!opowiadasz cala historie bada dziecko i chce poznac przyczyny wyjasnia wszystkie watpliwosci traktuje cie nie jako glaba ktoremu mozna wcisnac kit tylko jako rownego siebie rozmowce.wieeelki szacunek!wyprowadzil mojego synka w momencie kiedy zaden lekarz nie potrafil mu pomoc-okazalo sie ze mial po prostu pasozyty.zentel i po sprawie.do tego nie jest zwolennikiem antybiotykow co bardzo mi sie podoba.przyjmuje zarowno w szpitalu po poprzednim tel jak i na prusa tam gdzie mieszka.POLECAM z calego serca rodzicom ktorzy sa zdesperowani i nie wiedza jak pomoc ciagle chorujacym swoim dzieciom ten lekarz na pewno pomoze.Jest profesjonalista w tym co robi i ma ogromna wiedze ktora pomoga mu wyleczyc nawet najmlodsze szkraby.plusem jest to ze pracuje w szpitalu z noworodkami czyli caly czas zdobwa doswiadczenie ktore przeklada na dalsze leczenie dzieciaczkow.polecam.p