prof. dr hab. n. med. Adam Antczak

Pulmonolog

nie jestem zadowolona z wizyty u pana profesora i nie polecam, nie odpowiedział na większość zadanych pytań, nie próbował rozwiać moich wątpliwości... zachowywał się z wyższością, jakby wszystko wiedział najlepiej, nie przedstawił innych możliwości leczenia, odebrałam konsultację, że albo będzie jak on chce albo do widzenia

Pan Profesor jest wybitnym pulmonologiem. Trafiłam do Pana Profesora pod koniec listopada 2019r i od razu postawił trafną diagnozę i zalecił szybką operację. Po wykonanym zabiegu czuję się bardzo dobrze i nadal kontynuuje leczenie u Pana Profesora. Jest to bardzo życzliwy człowiek i obdarza pacjenta wielkim szacunkiem i wsparciem psychicznym, a jednocześnie posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie . Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wszystkim chorym takiego wybitnego i wspaniałego lekarza. Wielkie dzięki Panie Profesorze !!!!! Pan Profesor jest wybitnym pulmonologiem. Trafiłam do Pana Profesora pod koniec listopada 2019r i od razu postawił trafną diagnozę i zalecił szybką operację. Po wykonanym zabiegu czuję się bardzo dobrze i nadal kontynuuje leczenie u Pana Profesora. Jest to bardzo życzliwy człowiek i obdarza pacjenta wielkim szacunkiem i wsparciem psychicznym, a jednocześnie posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie . Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wszystkim chorym takiego wybitnego i wspaniałego lekarza. Wielkie dzięki Panie Profesorze !!!!! Dorota Kucułyma Kucułyma

Kilkakrotne skorzystałem z porady Profesora. Potwierdzam skuteczność jego leczenia i bardzo dużą kulturę w stosunku do pacjenta.Godny polecenia za całego serca.

Niesamowicie konkretny i do tego miły człowiek, jestem mu wdzięczna bo bardzo mi pomógł a do tego był zwyczajnie po ludzku dobry.

naprawdę świetny, miły a do tego niesamowicie konkretny. Właściwie nikt mnie tak dobrze nigdy nie obsłużył.

polecam dusza czlowiek - lekarz z powolania

polecam dusza czlowiek - lekarz z powolania

bardzo mi pomógł i jest do tego przemiły. Szczerze polecam

bardzo mi pomógł i jest do tego przemiły. Szczerze polecam

POLECAM ! KOCHANY CZLOWIEK NAPRAWDE ---JESTEM W TRAKCIE LECZENIA

POLECAM ! KOCHANY CZLOWIEK NAPRAWDE ---JESTEM W TRAKCIE LECZENIA

Bardzo mily i pomocny. Skutecznie mnie wyleczył. Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo mily i pomocny. Skutecznie mnie wyleczył. Jestem bardzo zadowolona.

bardzo dobry lekarz, kulturalny i ciepły

bardzo dobry lekarz, kulturalny i ciepły