poszlam razem z mezem, bo od kilku tygodni znowu mial swoje doly. nigdy nie byl u psychiatry i ja tez, ale ja juz nie moglam wytrzymac jego stanow! maz oczywiscie nie chcial isc, bo tylko wariaci chodza do psychiatry, ale po wyjsciu z gabinetu byl zadowolony ze sie w koncu zdecydowal!!! doktor jest uprzejmy, od razu wiedzial jak rozmawiac z nim. bylam zaskoczona ze maz sie tak otworzyl przed obcym! POLECAM!!!

Lekarz o bardzo dobrym i ciepłym podejściu. Nie czułam się jakbym była u lekarza, tylko rozmawiała ze znajomym. W porównaniu z innymi psychiatrami, u których byłam, naprawdę nie czułam się traktowana przedmiotowo. Szczerze polecam

Chodze do niego już jakiś czas, Dzięki za odstawienie Xanaxu który bralm przez kilka lat. To interniści uzależnili mie od tego, a dzięki doktorowi jestem znowu wolny! Stokrotne dzięki!!! Polecam każdemu!

Stokrotne dzięki!!!
Polecam każdemu!

Bardzo polecam Doktora Bajguza, to wspaniały specjalista,bardzo empatyczny i "ludzki" w kontakcie. Jestem pod opieką farmakologiczną Doktora od ponad roku i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. POLECAM!