No i co...to chyba jeden z najlepszych ortopedów w naszym kraju. Chociaż nie jest już młodzieniaszkiem, to jest dobry. To jeden z tych "starych lisów" w swojej dziedzinie. Bardzo doświadczony człowiek w tym co robi. Potrafi po prostu uświadomić, że "chirurg nie gryzie" a operacja nie boli, a nawet jeśli nie jest łatwo po, to później będzie lepiej. Co jeszcze...świetna komunikacja z rodzicami dziecka.

Bardzo dobry specjalista. Osobiście polecam. Operował moją skoliozę (ponad 80stopni) w 2007r., gdy miałam 16 lat. Zredukował ją do ok. 30stopni. Do dziś nie odczuwam skutków ubocznych zabiegu, nie narzekam na ból kręgosłupa, skolioza się nie pogłębia. Dzięki tej operacji, przeprowadzonej przez dr Bandyrę mogę cieszyć się 'normalnym' wyglądem - moje skrzywienie aktualnie nie jest zauważalne na pierwszy rzut oka, czego nie mogłam powiedzieć wcześniej. Lekarz, poza ogromną wiedzą i umiejętnościami ma bardzo dobre podejście do pacjenta, zawsze życzliwy, pełen spokoju. Zawdzięczam mu bardzo wiele.

Byłem przyjęty do szpitala "na górce" w 2003 roku , Doktor Bandyra przyjął mnie na oddział , miałem Plastykę mięśnia czerwonogłowego , operacja oczywiście się udała , ale niestety zostałem zakażony Gronkowcem złocistym , rozumie nie jest to jego wina , ale podejście które zobaczyłem zdziwiło mnie po otwarciu gipsu biodrowego rana się rozlała , lało się i lało , lali rywanol na ranę przez ok 1 miesiąca żadnych skutków , musiałem na własną rękę wykupić badania laboratoryjne i zrobić test wtedy dowiedziałem się ze jestem nosicielem gronkowca , nawiązując jeszcze do obsługi (Pielęgniarek) pełna kompromitacja po operacji zamiast zmierzyć temperaturę pytały się "dobrze się czujesz" - Tak " To nie mierzymy" jedno jest pewne !!! dzięki doktorowi jestem człowiekiem który codziennie się uśmiecha , chodzi i cieszy się z życia , dodam jeszcze że powiedział ze jest 10% szans na udaną operacje , była ona bardzo skomplikowana !! jednym słowem PROFESJONALISTA!!

Miesiąc temu przeszłam operację kręgosłupa. Było to bardzo duże skrzywienie,miałam progresującą skoliozę piersiową III stopnia. Wykonano mi korekcję kręgosłupa ,tylnie usztywnionego, była to idiopatyczna skolioza młodzieńcza. Przed operacją miałam 80 stopni , teraz mam 44 stopnie , doktor Bandyra jest na pewno lekarzem nie przez przypadek, ale z powołania . Ten człowiek ma złote ręce. Jest wart, aby go polecać .Dba o pacjenta , dokładnie wykonuje swoją pracę , jest miły i sympatyczny .:) A co do obsługi pielęgniarek , były bardzo miłe z wyjątkiem jednej.. Pani oddziałowa siedziała przy ...

Miesiąc temu przeszłam operację kręgosłupa.
Było to bardzo duże skrzywienie,miałam progresującą skoliozę piersiową III stopnia. Wykonano mi korekcję kręgosłupa ,tylnie usztywnionego, była to idiopatyczna skolioza młodzieńcza. Przed operacją miałam 80 stopni , teraz mam 44 stopnie , doktor Bandyra jest na pewno lekarzem nie przez przypadek, ale z powołania . Ten człowiek ma złote ręce. Jest wart, aby go polecać .Dba o pacjenta , dokładnie wykonuje swoją pracę , jest miły i sympatyczny .:) A co do obsługi pielęgniarek , były bardzo miłe z wyjątkiem jednej.. Pani oddziałowa siedziała przy mnie całą noc po operacji. Salowe dbają o porządek, panuje tam miła atmosfera =]

Jestem byłą pacjentką pana doktor, mam dzieciece porażenie mózgowe prawostronne. Dzieki temu lekarzowi teraz gdy mam 23 lata widać minimalnie znaki mojej choroby. Tyle operacji ale było warto. Dziekuje

bardzo dobry lekarz poszlam z dzieckiem mial 10m-cy poniewaz jedna nozka chodzil na palcach z miwejsca uspokoil mnie ze to nic wielkiego wybadal kazal mu chodzic na kolankach bo stwierdzil ze to od chodaka i odrzucic ten chodaczek dziecko w ciagu2tyg.poruszalo sie normalnie i jest tak do dzisiaj .teraz ma jiz8lat i zadnego problemu a inni twierdzili ze moze miec wade wrodzona .Bardzo konkretny lekarz polecalam go rowniez znajomym i tez korzystali

Nie polecam !!!!! Umowil na operacje mojego 5 mies syna. Gdy dotarlismy do szpitala w umowionym dniu i o umowionej godzinie to wyszedl i poinformowal nas ze operacja sie nie odbedzie. Zero organizacji i wyrozumialosci. Po tej calej sytuacji kazal czekac kolejne 3 mies na kolejna operacje a u syna mialy znaczenie dni a on kazal czekac ich az tyle ! Porazka.

mówią na niego dr.Wilczur...nie bez powodu to lekarz z powołania ..nie znam takiego drugiego...opiekuje się moim synem..operował i zapewne będzie operować go ponownie ..brakuje mi slow które mogły by wyrazić to co ten człowiek sobą reprezentuje..szkoda ze on jest jeden a chorych tak wielu ..gdyby mógł wiem ze pomógłby każdemu..mój szacunek i podziw dla tego człowieka nie ma granic..szkoda ze personel z którym musi pracować nie jest tak profesjonalny i kulturalny..

Naprawdę polecam wszystkim co szukają dobrego ortopedy. Lekarz godny polecenia. Po operacji kilka razy w ciągu dnia był przy moim łóżku. Poza tym personel szpitala górka bez zarzutów z wyjątkiem jednej pielęgniarki. Ogólnie polecam.

Świetny lekarz. Bylam u pana doktora z trzyletnia coreczka, ktora miala pokrzywke. Od pana doktora dowiedzialam sie wiecej niz od wszystkich innych lekarzy. Wszystko wytlumaczyl, spokojnie i z cierpliwoscia. Naprawde polecam!!!!Pozdrawiam Pana Doktora

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Busko-Zdrój"?

Sienkiewicza 2

marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTHICUS
Turniejowa 73/2
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
K.Jamróz 1
Por. Sokoła 22