dr Adam Bartlewicz

Jestem od kilkunastu lat pacjentką Pana dr. Bartlewicza. Bardzo żałuję, że tak późno trafiłam na takiego lekarza. Chorowałam już dwadzieścia lat na schorzenie, którego inni lekarze albo nie znali, albo bagatelizowali. Byłam pacjentką wielu lekarzy szukając u nich pomocy. Dopiero Pan dr już na pierwszej wizycie podjął właściwe kroki i przeprowadził szereg badań, które potwierdziły jego diagnozę. Ogromna wiedza, dokładność, sumienność z którą prowadził całe leczenie, doprowadziło mnie do całkowitego zaleczenia. Zawsze oddany pacjentce, w 100% skoncentrowany na jej problemie. Konkretny, skrupulatny, wykonujący wiele badań. Po każdej kuracji -kontrola. Wszystkie ...

Zawsze oddany pacjentce, w 100% skoncentrowany na jej problemie.
Konkretny, skrupulatny, wykonujący wiele badań. Po każdej kuracji -kontrola. Wszystkie zalecenia dokładnie wypisane, całe leczenie przeanalizowane na kolejnej wizycie.Docenia zaangażowanie pacjentek, stosujących się do jego zaleceń i wskazówek. Potrafi cieszyć się sukcesami kobiet, które są także jego sukcesami.
Darzę Pana dr. Bartlewicza ogromnym zaufaniem i z czystym sumieniem polecam go każdej kobiecie.

Jestem po 2 wizytach na NFZ u dr Bartlewicza i jestem w szoku - na każdej wizycie mimo, iż czas przewidziany dla pacjenta to 15 min doktor poświęcił mi po 40 min i mało tego przez cały ten czas był absolutnie oddany ocenie mojego przypadku (nadmienię, iż prywatnie u jakiegokolwiek lekarza nie zostałam tak wnikliwie i profesjonalnie potraktowana). Mało tego poświęcił swój prywatny czas aby znaleźć dla mnie najlepszą drogę leczenia i skierował mnie na dalszą diagnostykę. Pan doktor jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, jest również bardzo miłym i subtelnym człowiekiem i dla mnie akurat na plus na wizytach - rozmawia wyłącznie na temat co zauważyłam, ze niektórym paniom nie odpowiada bo u lekarza uskuteczniałyby ploteczki. Prawdą jest, że u dr są zawsze opóźnienia ale ewidentnie wynikają ze skrupulatności lekarza i czasu jaki poświęca pacjentce. Mój przypadek wymaga leczenia szpitalnego ale na wszelkie konieczne wizyty z całą pewnością wrócę do dr. Bartlewicza.

Teleporada Enel med : Pan doktor szczegółowo wypytał o problem . Wyjaśnił i zalecił pewne zmiany w leczeniu i zapobieganiu infekcji . Następnie przepisał leki , które po dwóch dniach przyniosły ogromną ulgę , a po dziesięciu wyleczyły problem . Od dwóch lat miałam problem z nawracającymi infekcjami . Po leczeniu u doktora Bartlewicza od pół roku nie wiem co to infekcja pomimo że korzystam z basenu . Pan doktor był miły i odpowiedział na każde moje pytanie profesjonalnie i z szacunkiem .

dr adam bartlewicz to lekarz z prawdziwego zdarzenia do kazdej sprawy podchodzi indywidualnie,z zaangażowaniem,profesjonalizmem,nigdy nie odmówi przyjecia,nawet w późnych porach dnia.Służy swoją profesjonalną radą,potrafi przekonać pacjenkę do siebie a co istotne, to opieka w 100% polecam gorąco

dr adam bartlewicz to lekarz z prawdziwego zdarzenia
przyjecia,nawet w późnych porach dnia.Służy swoją
profesjonalną radą,potrafi przekonać pacjenkę do siebie
a co istotne, to opieka w 100% polecam gorąco

r. zaszlam w ciaze. Trafilam do Bartlewicza. Chodzilam do niego kilka lat wczesniej, ale pozniej przepislam sie do pani doktor. Pan stwierdzil sucho, zre jestm w ciazy. Nie pokazal dziecka na zjeciu z USG, nie wydal ksiazeczki ciazy, nie zaytal gdzie i jak pracuje... OLEW na maksa!!! Dal swistek na badanie krwi i tyle... A wczesniej jak siadlam na usg, to powiedzial ze TO NIE MOZE BYC CIAZA, bo brzych miekki!!! W 8 tygodniu ciazy... Na szczescie tydzien pozniej trafilam do inengo lekarza, ktory jest przesympatycznym facetem, profesjona;lnie podchodzi do ...

A wczesniej jak siadlam na usg, to powiedzial ze TO NIE MOZE BYC CIAZA, bo brzych miekki!!! W 8 tygodniu ciazy... Na szczescie tydzien pozniej trafilam do inengo lekarza, ktory jest przesympatycznym facetem, profesjona;lnie podchodzi do pacjenta, wyslucha, pomoze!!!

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Do kazdego przypadku podchodzi bardzo fachowo. Tłumaczy dokładnie kazdą wątpliwość. Bardzo polecam.

byłam u tego Pana doktora ze względu na to, iż poprzedni wykazał się totalnym brakiem profesjonalizmu oraz sporymi brakami w wykształceniu. Pan doktor Bartlewicz przed badaniem odbył ze mną szczegółową rozmowę, po której już podejrzewał co mi dolega, wykonał badanie które potwierdziło jego przypuszczenia. Natychmiast doradził odstawienie pigułek, zlecił odpowiednie badania i obiecał pomoc. Do tego Pan doktor jest bardzo miły, podczas badania mówi co widzi na usg, co go martwi a co jest dobrze, wszystko tłumaczy "po ludzku" a nie językiem medycznym, o którym ludzie rzadko mają pojęcie. Polecam baaardzo tego lekarza za swoją fachowość, wyraźne zainteresowanie pacjentem, pozytywne nastawienie do pacjenta, poświęcenie tyle czasu ile potrzeba oraz za to, że jest na prawdę miły i rzeczowy! :)