Adam Bazgier

bardzo uprzejmy kompetentny lekarz.tak się bałam wizyty ale p.dr tak wszystkim pokierował że nie wiem jak minęła wizyta.polecam.

Fantastyczny!!!!! Zdecydowanie POLECAM !!!!!!!!

Fantastyczny!!!!! Zdecydowanie POLECAM !!!!!!!!

Dziś byłam pierwszy raz u Pana Adama Bazgier i uważam że jest bardzo dobrym dentystą.Najbardziej podoba mi sie to jaki pan Adam jest miły i spokojny.Chyba nie poszłam bym już do innego dentysty.

zostałem przyjęty w sobotę wieczorem z silnym bólem - bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz

W ciągu 3 dni doktor Bazgier wstawił mi brakującą jedynkę a szedłem na wesele , polecam

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz . Brakowało mi kilku zębów - szybko ( 5 dni)uzupełnił mi te braki . Polecam .

Bardzo sympatyczny lekarz ma świetne podejście do dzieci . Jedyny dentysta do którego mój 6letni syn chce chodzić .

Lekarz, który potrafi obudzić się o 2 w nocy i przyjąć pacjenta, porad udziela przez telefon, dogadać potrafi się z nim każdy bardzo miły. Wiele lat się u niego leczę, a koszty nie są powalające, gdyż moja ginekolog bierze średnio 80 zł za wizytę do 100zł.

leczenie mojego zęba składało się z kilku wizyt, każda wizyta kosztowała powyżej 30zł, raz60 jednak nadal bolał po mimo wydanych pieniędzy. nie polecam