lekarz Adam Bazyli

3,7
3,9

Pan Adam Bazyli to wspaniały Lekarz . Już dwa razy miałam szczęście trafić do Pana doktora w Pile na SOR. Rok temu ja, a dzisiaj moja mama po wypadku. Ogromna uprzejmość i ciepło, oraz rozładowanie strachu. Bardzo dokładne badania i przyjazna postawa Pana Doktora powodują, że człowiek czuje się zwyczajnie bezpiecznie. Wielki szacunek dla Pana Panie Doktorze i całego Zespołu SOR w Pile. Dziękujemy z całego serca :)

Ja i moja córeczka Byliśmy pacjentami po poważnym wypadku. Na drugi dzień pobytu w szpitalu w Pile zgłosiłem się z mocnym bólem szyi i ciała na SOR. Pan lekarz, wielce zdenerwowany( opuściłem sor po godzinie czekania, musiałem udać się do córki) przyjął mnie po to, by odmówić mi badania. Na pytanie co mnie boli odpowiedziałem, że szyja plecy etc... na co usłyszałem odpowiedz - to normalne po wypadku. Po czym lekarz wyszedł i zostawił mnie w gabinecie.

Podejście do pacjenta,fachowość pełen profesjonalizm. Godny polecenia lekarz. Pacjent poinformowany ze szczegółami o swoim przypadku i sposobie leczenia.Bardzo dziękuję.

Bardzo kompetentny lekarz. Powiedział jasno i wyraźnie na czym będzie polegało moje leczenie i spokojnie wytłumaczył co robić a czego nie. Miałem już okazje leczyć się u innych ortopedów jednak moje doświadczenia nie zawsze były dobre. W końcu trafiłem do lekarza którego naprawdę warto polecić.

Brak profesjonalizmu, lekarz na wejściu zaczął mnie obrażać że dlaczego wgl do niego przyszedłem że skręcona kostka, po zwróceniu uwagi na nie uprzejmość lekarz poprostu powiedział że jak mi się nie podoba to żebym poszedł do innego szpitala. Nie polecam, żenada.

Bardzo miły lekarz. Troskliwie i fachowo zajął się moją córeczką. Pomimo bardzo bolesnego zabiegu, mała z uśmiechem wspomina wizytę u pana doktora. Dziękujemy

Bardzo miły lekarz, godny polecenia. Zawsze rozmawia z pacjentem o chorobie. Tylko nie potrzebnie inni mało kompetentni lekarza sie wtracaja przez co czlowiek cierpi. Najlepszy lekarz ortopeda w Wałczu polecam