lekarz Adam Białożyt

Pan Doktor profesjonalnie zajął się moją cukrzycą, podczas gdy inni lekarze rodzinni tylko wystawiają skierowania do specjalistów, do których potem nie można się dostać.

Uratował mi życie, po tym, jak mnie wypisali za szpitala na wpół żywego do domu! Coraz trudniej o takich lekarzy, którzy potrafią leczyć, a nie tylko wypisywać skierowania. Dziękuję!

Leczy mnie i moją rodzinę przez całe moje życie i z ręką na sercu mogę go polecić. Jak potrzebuję pomocy, zawsze ją uzyskamy, z wizytą domową też nigdy nie ma problemu.

Beznadziejny lekarz. U zdrowych wymyśla choroby, a naprawdę chorych nie potrafi wyleczyć. Jedno mu świetnie wychodzi: wypisywanie "lewych" L-4...

czasem kogos wyleczy,ale wyglada to tak jakby go ktos zmusil do pojscia na studia medyczne...przykro mi to mowic ale mam przyklad osobisty i mojej rodziny.