dr n. med. Adam Bielaczyc

Ortodonta

3,5

To jest jakaś chora prywatna przychodnia. Lekarz przyjmuje raz w tyg lub w ogóle raczej... Dzwoniąc nie ma możliwości umówienia sie na wizytę,ponieważ przez najbliższy rok nie ma terminów. To jest jakiś absurd. Widać lekarzowi rewelacyjnie sie powodzi iż nie ma miejsc wolnych. Prosze wiec nie pisac,tak pozytywnych opinii o tym lekarzu ponieważ to jest kompletne nieporozumienie!!! Poza tym Pani recepcjonistka,bardzo ale to bardzo mało przyjemna.

Trafiłem do doktora Bielaczyca z polecenia innych, których leczył i nie zawiodłem się. Miałem bardzo krzywy zgryz. Lekarz rzetelnie wytłumaczył mi plan leczenia. Niestety musiałem usunąć dwa zęby w celu poprawy zgryzu ale za to teraz, po dwóch latach leczenia mam proste zęby. Jego asystentki również zasługują na uznanie. Na pewno będę polecał tego ortodontę wszystkim , którzy chcą mieć proste zęby.

Pan Bielaczyc jest naprawdę świetnym lekarzem. Odpowiednio podchodzi do pacjenta, podaje różne możliwości leczenia. Jest warty polecenia każdemu, komu zależy na zdrowym i ładnym uśmiechu.

Uważam dr Bielaczyca za bardzo dobrego specjalistę. Wyprowadził u mojej córki bardzo poważną wadę zgryzu.Lekarz jest kompetentny i bardzo profesjonalny. Jestem pełna uznania dla jego wiedzy i umiejętności.

Obecnie jestem w trakcie leczenia. Miałam bardzo nierówny zgryz, ale efekty były widoczne zadziwiająco szybko. Niestety musiałam usunąć czwórki, ale dr wytłumaczył mi, że to zabezpieczy mnie przed ewentualnymi powrotami wady. Co do ceny leczenia... Aparat do najdroższych nie należał- zapłaciłam 1.600 za łuk, a wizyty kontrolne to koszt 50-100zł. Lekarz może i nie poświęca pacjentowi w gabinecie wiele czasu,ale jest kompetentny i drobniejsze rzeczy zleca asystentkom. Zawsze pyta mnie jak ja sama oceniam przebieg leczenia, następnie sam dokonuje oceny i wydaje zalecenia. Zawsze odpowiada mi na pytania zwięźle i na temat.Generalnie jestem zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Białystok"?

GABINET ORTODONTYCZNY PIOTR OSTAPOWICZ
Dojnowska 23