dr n. med. Adam Bielaczyc

Ortodonta

Świetny specjalista, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Polecam!

Świetny specjalista, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Polecam!

Polecam wszystkim Pana dr. Bielaczyca,perfekcja, miła atmosfera!

Polecam wszystkim Pana dr. Bielaczyca,perfekcja, miła atmosfera!

Jutro czeka mnie pierwsza wizyta, bardzo się boję... ale zaufam doswiadczeniu pacjentom, ktorzy juz tzw. wizytę u pana Adama Bielaczyca mają za sobą.. Jaky nie było pierwsze wrażenie jest kluczowe...

Jaky nie było pierwsze wrażenie jest kluczowe...

Jestem bardzo zadowolona z usług jakie oferuje dr Bielaczyc. Podejmuje się on trudnych przypadków. Niestety kilku białostockich ortodontów, miało wiele wątpliwości czy uda im się 'naprawić' moją szczękę. Jednak w tym przypadku, nie było chwili wątpliwości. Zdecydowanie i pewność swoich metod, to również bardzo ważna cecha tego typu lekarza. Ponad to znam wiele osób, które już zakończyły leczenie u dr Bielaczyca i efekty są naprawdę wspaniałe! Gorąco polecam! :)

Gorąco polecam! :)

Najlepszy ortodonta jakiego znalazłam, a byłam u wielu:) Nie boi się trudnych przypadków i zawsze daje z siebie 110%. Jestem bardzo zadowolona i każdemu go polecam!!

Wspaniały, kompetentny a przy tym uprzejmy i bliski ludziom...bardzo miło go wspominam, jest lekarzem którego zawsze będę szanowała, leczył mnie kilka lat i wiele mu zawdzięczam.

Polecam! Brdzo miły kompetentny ortodąta oraz bardzo szybki czas leczenia.

Polecam! Brdzo miły kompetentny ortodąta oraz bardzo szybki czas leczenia.