dr n. med. Adam Bitner

wspaniały kompetentny lekarz, delikatny i wrażliwy. B. szybko podjął decyzję o rozwiązaniu mojej ciąży i uratował moją córcie. jestem mu b. wdzięczna!!!

Rewelacyjny lekarz, bardzo dobry fachowiec, podchodzący do każdej pacjentki indywidualnie. Bardzo mi pomógł podczas porodu, brakuje mi słów żeby wyrazic wdzięcznośc za jego zaangażowanie i ludzkie empatyczne podejście. Nie chodziłam wcześniej na wizyty do doktora,poznałam go dopiero w szpitalu Madurowicza, wszystkich pacjentów traktuje jednakowo dobrze, nie ma znaczenia czy chodzi się do niego na wizyty.Szczerze polecam

Rewelacyjny, ciepły i wyrozumiały, cierpliwy lekarz. Bardzo dobry specjalista- uparcie szukający przyczyn dolegliwości. Polecam, a Pana Dr-a serdecznie pozdrawiam

Polecam, a Pana Dr-a serdecznie pozdrawiam

Chodziłam do różnych ginekologów, do żadnego się nie przywiązałam, nie było warto. Aż w końcu w ciąży trafiłam do dr Bitnera i nie zamierzam już od niego odejść! ;) Przyjmując na NFZ, każdej pacjentce poświęca 30-40 minut. Mam do niego pełne zaufanie. Odpowiada na każde pytanie, jest bardzo dokładny. Jeśli zdarzy mu się, że czegoś nie wie, nie jest pewien, nie udaje najmądrzejszego na świecie plotąc bzdury, tylko mówi, że sprawdzi, zapyta i np. oddzwoni. Dodatkowo zapewnia świetną atmosferę, można porozmawiać "na luzie", pożartować dla rozładowania choćby własnych emocji gdy coś nas niepokoi. No i do tego jest jak najbardziej przyjemny w odbiorze wizualnym ;)

Mój poród siłami natury to był prawdziwy koszmar przez co nie chcę mieć drugiego dziecka ale jeśli zdarzy mi się niespodzianka i będę musiała urodzić drugi raz to nie wiem jak to zrobię ale stanę na rzęsach, żeby poród odebrał ponownie dr Bitner. Jeśli mam rodzić to tylko u tego lekarza. On jest super (i do tego przystojny :)

Doktor odbierał mój poród w szpitalu im. Madurowicza. Budzący ogromne zaufanie, w pełni zaangażowany w sprawy pacjenta, nie bagatelizujący jego uwag i sugestii. Pan dr swoim wręcz opiekuńczym podejściem i zrozumieniem pozwolił mi pokonać strach przed drugim porodem (pierwszy zakończony CC).

bardzo serdeczny pan doktor, spędziłam 40minut na wizycie państwowej(w salve), zdecydowanie polecam, wysłuchał, zbadał piersi, dodatkowo badanie usg wykonał. Wole pana doktora od lekarki do której chodziłam do tej pory prywatnie. POLECAM

Rodziłam naturalnie, aż zapadła decyzja o c.c. Pan dr wykonał zabieg :) Głupio mi, bo w czasie porodu naturalnego i przy bólach partych uderzyłam go nogą w biodro. Przepraszam. Lekarz wzbudził moje zaufanie, jak i cały zespół w Madurowiczu. Panie położne też rewelacja :)

Pan doktor odbierał mój poród. Dawno nie trafiłam na takiego miłego i kompetentnego lekarza. Przez całą noc przy mnie czuwał, wspierał mnie. Był delikatny i wyrozumiały. Zyczę wszystkim takich lekarzy.

super lekarz przy porodzie w szpitalu madurowicza zajął sie mną rewelacyjnie i przez cały czas trwania mojej akcji porodowej wykazywał zainteresowanie mną i poim bólem(który był znaczny i dawał sie weznaki)super i mimo dyżuru 24 godz na który zresztą trafiłam od początku do konca bo tyle rodziłam był super lekarzem w 100% siwtnie odebrał mój poród.