dr n. med. Adam Blecharz

BArdzo dobry specjalista trafnie i precyzyjnie postawił diagnoze, wykonal zabieg laparoskopią i dzięki Panu Dr Blecharzowi dzisiaj mogę cieszyć się dwójką wspaniałych dzieci.

ŚWIETNY LEKARZ PRZY TYM Z DUZYM POCZUCIEM HUMORU.KUZYNCE URATOWAŁ ŻYCIE. JAK NAJBARDZIEJ GORĄCO GORĄCO POLECAM

Taki lekarz, a jeszcze w dodatku GINEKOLOG to prawdziwy SKARB w dzisiejszym świecie medycznym. Miły , sympatyczny i z poczuciem humoru. POLECAM

Rewelacyjny lekarz. Widac ze czlowiek jest lekarzem z powolania, a nie przymusu.

Kompetentny lekarz, z dużym doświadczeniem klinicznym przy tym bezpośredni iz poczuciem humoru ,warty polecenia.