dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

Śledzę inforamcje na temat Pana Docenta i pomimo, iż mojego Syna Pan Docent operował 2 lata temu, nie mogłam się powstrzymać aby zamieścić komentarz. POLECAM, POLECAM, POLECAM. Wspaniały Lekarz i Człowiek. Do końca swojego zycia będę mu wdzięczna za to co dla nas zrobił, nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek inny mógł operawać mojego Maksia. Dziękujemy Panie Docencie.

POLECAM, POLECAM, POLECAM. Wspaniały Lekarz i Człowiek.
Dziękujemy Panie Docencie.

Nie ma słów, które opisałyby moją wdzięczność za wyleczenie syna. To wybitny specjalista, zdecydowanie godny polecenia. Poza umiejętnościami, podziwiam charakter Pana doktora, rzadko dziś można spotkać tak szlachetnych ludzi. A.

A.

To cudowny człowiek, 13 godzin operował moją córkę usuwając guza typu neuroblastoma, który umiejscowiony był tam, gdzie żaden inny chirurg nie chciał go dotknąć - na aortach. Zawdzięczam mu wszystko. Poza tym jest to przemiły, fantastyczny człowiek. Polecam.

Podpisuję się zdecydowanie pod poprzednim komentarzem. Pan Docent również operował moje dziecko - guz trzustki. Jest wielki i jako Człowiek i jako lekarz! M

M

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Kraków"?

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

dr
Robert Mieżyński

Chirurg dziecięcy
USD Prokocim
Kraków
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY , I KLINIKA CHIRURGII