dr hab. n. med. Adam Cekański

Gorąco polecam Pana Profesora, cudowny człowiek, nie znam drugiego takiego lekarza jak on, ciepły, kompetentny doskonale znający się na swojej pracy. Jestem młodą dziewczyną (23 lata) miałam ogromną nadżerkę dwóch wcześniejszych ''lekarzy'' testowało na mnie wszelkie metody by się jej pozbyć, wypalanie, mrożenie, leki, globulki, masa straconych pieniędzy ( jedna wypalanka 400zł), zdrowia, nerwów dopiero prof. Cekański zrobił mi wypalankę wytłumaczył wszystko, (dodam że zapłaciłam za nią 70zł) po pół roku poszłam do kontroli okazało się ze wszystko pięknie się zagoiło. Żałuję że wcześniej do niego nie trafiłam. Bardzo dziękuję Panie Profesorze.
Przypadek II
Do Profesora zgłosiła się również moja ciocia która również chciała się skonsultować, miała ogromne mięśniaki, w pewnym szpitalu w mieście w którym mieszkam diagnoza była taka '' nie ma co czekać trzeba usunąć cześć macicy i jajnik''. Natomiast prof. Cekański obejrzał i stwierdził że nic nie trzeba ruszać wszystko się ustabilizuje po przekwicie tak też się stało po roku po mięśniakach nie ma sladu, a ciocia nei poddała się zadnej operacji usuwania, posłuchała profesora. W Częstochowie ( mieście w którym mieszkam) Profesor Cekański to ogromna sława, kobiety z pokolenia na pokolenie do niego chodzą, nigdy ale to nigdy nie słychac było o nim złej opinii. Kobiety zgadują się jadą jednym samochodem. W Częstochowie ginekolodzy tylko powołują się że są po szkole profesora. Cekańskiego, jednak to nie prawda osobiscie zapytałam o to czy w Czestochowie znajdę jakiegoś ucznia profesora ( w raz ciąży) profesor bez zastnowienia powiedziedział że w Czestochowie nie ma żadnego swojego ucznia, ale sporo słyszał że się wszyscy na niego powołują.
Na prawdę gorąco polecam, Profesor to człowiek starej daty taki jakich już mało, uosobienie ciepła i zrozumienia, po za tym ogromna kompetencja i doświadczenie. Byłam u niego na kontroli 3 dni temu poczekalnia była pełna kobiet...
Jeśli któraś z was chciałaby się zapoznać z sylwetką profesora Cekańskiego to proszę sobie wpisać na Youtube.pl w wyszukiwarce dziedzictwo Hipokratesa prof. Adam Cekański. Niesamowity wywiad.

Odszedł od nas wspaniały lekarz :( Człowiek poświęcony swojej pracy i ludziom. Kompetentny i uprzejmy. Wielka szkoda, że takich lekarzy już nie ma :(

Najwspanialszy i najlepszy lekarz. Gdy wszyscy zawiedli i działali na moją szkodę Pan Profesor uratował moją ciąże i pomógł przyjść na świat mojemu Michałkowi i nadał sens mojemu życiu. Cudowny jako człowiek, niezastąpiony jako lekarz. Modlę się aby żył w zdrowiu jak najdłużej bo takich Ludzi jak Pan Profesor to ze świecą szukać.

Byłam u Pana Profesora kilka razy. Od dłuższego czasu borykałam się z problemami, z którymi inni lekarze nie potrafili sobie poradzić ( stwierdzili ze mam już taki organizm - po czym okazało się, że sami "rozregulowali" go złym dawkowaniem leków - przez co mogłabym być leczona w taki sposób nawet do końca życia... nie wspominając o malejącej próbie zajścia w ciąże!) Od ostatniej wizyty u Profesora minął rok. Do tej pory wszystko jest ok, z czego bardzo się cieszę :) Jak najbardziej polecam Profesora ze względu na wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim skromność.

Lekarz jedyny w swoim rodzaju!!! Na pierwszą wizytę ginekologiczna wybrałam się właśnie do niego. Bardzo delikatny, taktowny i kompetentny. Moja rodzina leczy się u niego od lat... Babcia, mama, ciocia, kuzynka i ja... Wszystkie są bardzo zadowolone. POLECAM !!!

Wspanialy lekarz,ktoremu zalezy na pomocy pacjentce a nie na zbijaniu fortuny. Pomogl mi wyleczyc sie z choroby, ktorej inni lekarze nie mogli nawet rozpoznac przez lata. Cieplo sie czlowiekowi robi na sercu, ze sa jeszcze w Polsce tacy lekarze. Jestem profesorowi dozgonnie wdzieczna.

Cudowny, mądry człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania, uczciwy, nastawiony na pomaganie, a nie na robienie biznesu. To jeden z ostatnich takich lekarzy. Zawdzięczam mu bardzo dużo. Po wyprowadzeniu się ze Śląska jeżdżę do mojego Profesora i będę przyjeżdżała dopóki będzie przyjmował. Polecam szczerze.

Wszyscy młodsi lekarze mogliby od Niego uczyć się,uczyć i jeszcze raz uczyć.Serdecznie pozdrawiam.

Idealny lekarz, wspaniały człowiek! 7 października 2011 odbędzie się jego Benefis - 90 lat oraz 60 lat pracy zawodowej, a wciąż kompetentny! Ponadczasowy człowiek!

WSPANIAŁY LEKARZ PO 2 WIZYTACH POLECIŁ MI ZMIANĘ PRACY I POWIEDZIAŁ ŻE DO PŁU ROKU POWINNAM BYĆ W UPRAGNIONEJ CIĄŻY, TAK SIĘ STAŁO .DZI CÓRKA MA 31 LAT ,A SYN 27LAT .CÓRKE URODZIŁAM MAJĄC 30 LAT WSPANIAŁY LEKARZ .MAM TEŻ3LATA WNUCZKĘ.DZIĘKUJE CI PROFESORZE.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bytom"?

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

sigma bi
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie

Janusz Pozowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n med Janusz Pozowski 41-902 Bytom ul. Jainty 24/12
Jainty 24
41-900 Bytom