lekarz Adam Chruściel

Ja też poznałam go przypadkiem w szpitalu. Zaczęłam rodzić miesiąc przed terminem i akurat Pan Doktor miał dyżur. Gdyby nie jego zainteresowanie pewnie nie miałabym cudownej córci. Lekarka prowadząca moją ciążę /dr Bazanowska - strzeżcie się jej!!!/, przez cały jej przebieg nie zauważyła, że dziecko ma wrodzoną wadę! Ja też poznałam go przypadkiem w szpitalu. Zaczęłam rodzić miesiąc przed terminem i akurat Pan Doktor miał dyżur na oddziale. Gdyby nie jego zainteresowanie pewnie nie miałabym cudownej córci. Lekarka prowadząca moją ciążę /dr Bazanowska - strzeżcie się jej!!!/, przez cały jej ...

Ja też poznałam go przypadkiem w szpitalu. Zaczęłam rodzić miesiąc przed terminem i akurat Pan Doktor miał dyżur na oddziale. Gdyby nie jego zainteresowanie pewnie nie miałabym cudownej córci. Lekarka prowadząca moją ciążę /dr Bazanowska - strzeżcie się jej!!!/, przez cały jej przebieg nie zauważyła, że dziecko ma wrodzoną wadę!
Pan Doktor Chruściel zrobił mi badanie USG, od razu zauważył nieprawidłowość, oczywiście wezwał na konsultację lekarza z oddziału noworodków, który potwierdził diagnozę. Zaraz wytłumaczył mi co to za wada, jaka jest przyczyna i co może czekać dziecko w przyszłości. Nie dał mi odczuć, że córka może umrzeć /raczej na Chirurgii Dziecięcej straszyli, że jest taka możliwość, ale będąc tam miesiąc zauważyłam, że prawie każdemu przedstawiają taki scenariusz /.
Zaproponowano mi poród w Szpitalu na Lwowskiej ponieważ i tak dziecko tam trafi na Chirurgię Dziecięcą a bezpieczniej dla dziecka będzie jeśli dotrze tam w moim brzuchu a nie w inkubatorze karetką. Po porodzie na wizytę już wiedziałam, że nie wrócę do poprzedniej lekarki tylko właśnie do niego. Bardzo się ucieszył, że z córką jest wszystko ok.
Bardzo polecam tego lekarza jeżeli chodzi o zainteresowanie, wiedzę i spostrzegawczość. Jaki jest w szpitalu i jak prowadzi ciążę niestety nie mam doświadczenia, jeszcze ;)

Byłam u tego lekarza dwa razy, zgadzam sie z opiniami jest bardzo w porządku, wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, nie "nadstawia kieszonki" tak perfidnie jak inni lekarze, sam fakt że po wypisanie recepty bierze 20 zł o tym świadczy(dla innych nie ma znaczenia po co przyszedł pacjent, mają ustaloną stawkę i tyle biorą bez względu po co sie idzie), po za tym oddzwania, odpisuje na smsy. U mnie niestety w ósmym tyg ciąża obumarła, trafiłam do szpitala w sobotę (we wtorek umówiona byłam na wizytę), tak czasem sie dzieje... niestety, ale przy następnej też do niego pójdę.Polecam

Bardzo dobry, kompetentny i odpowiedzialny lekarz, do tego bardzo miły, co daje poczucie bezpieczeństwa. Jestem jego pacjentką od kilku lat, mam do niego pełne zaufanie. Poleciłam Pana doktora moim siostrom i koleżankom i są również bardzo zadowolone.

niekompetentny, ważna ilość nie jakość, nie da się pracować i czasu przeliczać na kolejne 100 zł, lecz na kompetentną poradę , bo to jest życie ludzkie....niestety w moim przypadku pan Chruściel popełnił karygodne błędy....również nie rozpoznał zatrucia ciążowego, cudem przeżyłam

Pana doktora poznałam w szpitalu,chociaż nie byłam jeszcze jego pacjentką,a już mi bardzo pomógł.Jako lekarza uważam za bardzo dobrego i sympatycznego.Każdej pacjentce poświęca dużo czasu,jednym słowem wzbudza duże zaufanie .Z czystym sumieniem mogę polecić pana Dr.Chruściela jako osobę kompetentną w swoim zawodzie.

Bardzo sympatyczny człowiek, profesjonalnie podchodzi do wizyty.

Bardzo sympatyczny człowiek, profesjonalnie podchodzi do wizyty.

Kompetentny lekarz, przy tym, bardzo delikatny i miły, polecam go każdej pani. Miałam niedawno zabieg w szpitalu - doktor wykonał osobiście, czuję się bardzo dobrze, mimo wielu oczekujących wszystko przebiegło sprawnie. Poleciła mi go znajoma, która również jest bardzo zadowolona z pomocy Pana Doktora.

Witam, zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Ja również po wizycie u dr Chruściela uważam, że jest bardzo kompetentny. Poświęca duzo uwagi pacjentce i wszystko dokładnie tłumaczy. Sporządza bardzo szczegółowy wywiad na pierwszym spotkaniu i jest bardzo kulturalny w trakcie wizyty. Polecam

Bardzo dobry lekarz,miły,uprzejmy dokładnie wszystko tłumaczy.Zawsze oddzwania,po prostu lekarz z powołania.Polecam obecnie przyjmuje w Rzeszowie na ulicy Niepodległości.

lekarz który wysłucha pacjenta dzięki niemu nie poszłam pod nóż po raz drugi jak sugerował inny lekarz dziękuje mu za to

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rzeszów"?

dr

37-500 Jarosław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów