dr n. med. Adam Ciemiński

Świetny lekarz, najlepszy wybór podczas ciąży z komplikacjami. Rzetelny, nie bagatelizuje żadnego problemu, szybkie działanie w niepokojącej sytuacji. Położna w gabinecie dodatkowo otacza opieką i wsparciem. Cieszę się, że trafiłam na takiego fachowca w swojej ciąży, która była bardzo ciężkim przeżyciem. Polecam, drugi raz dokonałabym takiego samego wyboru.

Pan doktor najlepszy jakiego znalazłam .Pani Dorotka pielęgniarka najlepsza pod słońcem POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO CO DLA MNIE ZROBILIŚCIE

POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO CO DLA MNIE ZROBILIŚCIE

Pan Dr Cieminski to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie w Słupsku. Zajął się moja córka i operowal, a w całej Polsce odmawiali. Na oddziale zajął się córka rewelacyjnie, a jak wychodziła do domu to kazał dzwonić jakby coś się działo bez względu na porę dnia czy nocy. Polecam z całego serca i z czystym sumieniem. Oczywiście sama również do Niego chodzę.

Fachowiec w swojej dziedzinie. Konkretny, rzeczowy, nie owija w bawełnę. Polecam.

Jedyny negatyw to droga wizyta w porównaniu z innymi lekarzami, ale mimo wszystko warto. Szkoda że nie przyjmuje państwowo.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, prowadził moją ciążę i wszystko było bez zażutów. Zawsze odpowiadał na wszystkie pytania i doradzał swoją wiedzą jak najlepiej. Polecem Pana doktora z pełną odpowiedzilnością.

Osobiście razem z mężem jesteśmy wdzięczni Panu Doktorowi, dzięki Niemu mamy śliczną zdrową córeczkę, prowadził moją ciążę. Doktor gdy zauważył mnie na porodówce przywitał się i zadeklarował że sam będzie odbierał mój poród,czułam się bezpiecznie pod dobrą opieką.Mimo że wszystko zapowiadało się dobrze pojawiły się nieprzewidziane komplikacji tylko dzięki szybkiej interwencji Doktora urodziłam zdrową dziewczynkę.Poród był bardzo ciężki, na drugi dzień Doktor przyszedł do mnie na salę upewnić się, że dobrze się czuję i wszystko jest w porządku. Bardzo polecam,uważam że to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie w Słupsku, jedyny lekarz do którego mam tak duże zaufanie.

Bardzo miły i sympatyczny,kompetentny lekarz leczyłam sie chyba u wszystkich innych w Słupsku-tylko wyciągać kase potrafią , Pan Ciemiński jest dużo tańszy,i 100% lepszy ,dzięki niemu nasza córeczka jest dziś z nami, szczerze polecam, Markiewicz,Kisiel,Piliszczuk Jacek---------odradzam!!!!!!!!!!

Najlepszy w Słupsku specjalista od leczenia niepłodności. Bardzo uprzejmy, a przede wszystkim cierpliwy. Gdyby nie wspaniała wiedza tego lekarza to nigdy nie doszło by do narodzin naszego syneczka. Nie doszłoby ani do poczęcia , ani potem do utrzymania ciąży. Pan dr. wykazał się również wielkim wsparciem psychicznym, był na każdy telefon. A że wizyta krótka- najwyraźniej wystarczająca. Szczerze polecam!!!!!

dzieki podjetemu leczeniu za chwile bedziemy szczesliwymi rodzicami-polecam kobieta z problemem zajscia w ciaze