dr n. med. Adam Ciemiński

Pan Dr Cieminski to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie w Słupsku. Zajął się moja córka i operowal, a w całej Polsce odmawiali. Na oddziale zajął się córka rewelacyjnie, a jak wychodziła do domu to kazał dzwonić jakby coś się działo bez względu na porę dnia czy nocy. Polecam z całego serca i z czystym sumieniem. Oczywiście sama również do Niego chodzę.

Osobiście razem z mężem jesteśmy wdzięczni Panu Doktorowi, dzięki Niemu mamy śliczną zdrową córeczkę, prowadził moją ciążę. Doktor gdy zauważył mnie na porodówce przywitał się i zadeklarował że sam będzie odbierał mój poród,czułam się bezpiecznie pod dobrą opieką.Mimo że wszystko zapowiadało się dobrze pojawiły się nieprzewidziane komplikacji tylko dzięki szybkiej interwencji Doktora urodziłam zdrową dziewczynkę.Poród był bardzo ciężki, na drugi dzień Doktor przyszedł do mnie na salę upewnić się, że dobrze się czuję i wszystko jest w porządku. Bardzo polecam,uważam że to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie w Słupsku, jedyny lekarz do którego mam tak duże zaufanie.

Najlepszy w Słupsku specjalista od leczenia niepłodności. Bardzo uprzejmy, a przede wszystkim cierpliwy. Gdyby nie wspaniała wiedza tego lekarza to nigdy nie doszło by do narodzin naszego syneczka. Nie doszłoby ani do poczęcia , ani potem do utrzymania ciąży. Pan dr. wykazał się również wielkim wsparciem psychicznym, był na każdy telefon. A że wizyta krótka- najwyraźniej wystarczająca. Szczerze polecam!!!!!

Jedyny negatyw to droga wizyta w porównaniu z innymi lekarzami, ale mimo wszystko warto. Szkoda że nie przyjmuje państwowo.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, prowadził moją ciążę i wszystko było bez zażutów. Zawsze odpowiadał na wszystkie pytania i doradzał swoją wiedzą jak najlepiej. Polecem Pana doktora z pełną odpowiedzilnością.

Fachowiec w swojej dziedzinie. Konkretny, rzeczowy, nie owija w bawełnę. Polecam.

Bardzo miły i sympatyczny,kompetentny lekarz leczyłam sie chyba u wszystkich innych w Słupsku-tylko wyciągać kase potrafią , Pan Ciemiński jest dużo tańszy,i 100% lepszy ,dzięki niemu nasza córeczka jest dziś z nami, szczerze polecam, Markiewicz,Kisiel,Piliszczuk Jacek---------odradzam!!!!!!!!!!

Osobiście bardzo długo zwlekałam aby pójść do ginekologa bo uważałam ze mnie to nie dotyczy.Trafiłam do Pana doktora z bólem brzucha to dopiero mnie pchnęło aby odwiedzić ginekologa naprawdę bardzo dobrze mną się zajął a następna wizyta nie stanowiła już u mnie problemu

lekarz wzbudzający zaufanie, dokładnie wszysto wytłumaczył (przynajmniej wystarczająco dla mnie) uprzejmy i myśle ze kompetentn

MOJE ZDANIE JEST TAKIE: GDYBY NIE DR. CIEMIŃSKI DZIŚ NIE BYŁOBY MOJEGO SYNKA. DOKTOR BYŁ NA KAŻDY TELEFON, W DZIEŃ I W NOCY. BARDZO MI POMÓGŁ, WSPIERAŁ... TO DZIEKI NIEMU SYN JEST Z NAMI