dr n. med. Adam Ciemiński

lekarz wzbudzający zaufanie, dokładnie wszysto wytłumaczył (przynajmniej wystarczająco dla mnie) uprzejmy i myśle ze kompetentn

bardzo krótki czas wizyty, brak indywidualnego podejscia do pacjentki,brak szczegółowego wywiadu przy pierwszej wizycie, jednym słowem masówka....

Gburowaty ordynator usteckiego szpitala. Zdecydowanie odradzam.

Gburowaty ordynator usteckiego szpitala. Zdecydowanie odradzam.

Osobiście bardzo długo zwlekałam aby pójść do ginekologa bo uważałam ze mnie to nie dotyczy.Trafiłam do Pana doktora z bólem brzucha to dopiero mnie pchnęło aby odwiedzić ginekologa naprawdę bardzo dobrze mną się zajął a następna wizyta nie stanowiła już u mnie problemu

MOJE ZDANIE JEST TAKIE: GDYBY NIE DR. CIEMIŃSKI DZIŚ NIE BYŁOBY MOJEGO SYNKA. DOKTOR BYŁ NA KAŻDY TELEFON, W DZIEŃ I W NOCY. BARDZO MI POMÓGŁ, WSPIERAŁ... TO DZIEKI NIEMU SYN JEST Z NAMI

Bardzo dobry lekarz i wysokiej klasy specjalista.Polecam.

Bardzo dobry lekarz i wysokiej klasy specjalista.Polecam.

goraco polecam bardzo przyjemny konkretny lekarz

goraco polecam bardzo przyjemny konkretny lekarz

Godny polecenia. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Godny polecenia. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Lekarz bardzo konkretny, dyskretny, z eleganckim podejsciem do kobiet. Minus to krotka wizyta, jakby w biegu...I niestety nie pracuje w zadnym publicznym szpitalu, zatem bez pieniedzy nie ma szans na jakakolwiek pomoc w zakresie zabiegowo-operacyjnym

Fachowy , kometentny , z wizyty wychodzi się z pełną znajomością swojego problemu zdrowotnego . Wizyta u doktora nie jest krępująca , jest bardzo dyskretny podchodzi do pacjentki w pełni zawodowo.