dr n. med. Adam Cywiński

Dr n med Adam Cywinski to bardzo dobry, profesjonalny z bardzo duża wiedza medyczna a także o wielkim sercu lekarz okulista z miasta Zor. Dzieki panu doktorowi odzyskałam wzrok. Bardzo polecam pana doktora jak i Śląskie Centrum Leczenia Chorób Oczu w Zorach. Bardzo miło,czysto, profesjonalizm a pacjent jest na pierwszym miejscu. Jeszcze raz BARDZO BARDZO DZIĘKUJE. Pozdrawiam Krystyna B.

Nie wiem skąd ten lekarz ma tyle pozytywnych opinii. Mojemu ojcu (68lat) nie pomógł a wręcz zaszkodził. Na pierwszej wizycie obiecał ojcu, że będzie dobrze widział bez okularów, że uratuje mu jedno poważnie chore oko. Na początku rozmowy wyśmiał diagnozy lekarzy, którzy leczyli mojego ojca twierdząc, że nie mieli racji. No i odbyły się dwie wizyty, badania i zastrzyki w oko (koszt ponad 2 tys. zł.), a na trzeciej stwierdził, że jednak nic się nie da zrobić i trzeba dbać o to drugie oko bo inaczej oślepnie. Najgorsze w tym jest to, że stan tego chorego oka pogorszył się a nie polepszył (tata widzi plamkę patrząc na różne obiekty). A na pytanie, co jest przyczyna tych zmian lekarz odparł...papierosy i starość... i podziekował za współpracę. NIE POLECAM TEGO LEKARZA !

Niesamowite miejsce. Dr Adam Cywiński to lekarz pasjonata,profesjonalista któremu się ufa w stu procentach. Nadto uprzejmy,sympatyczny. wyważony. Wiem że jestem w najlepszych rękach.....

Pan Doktor zdecydowanie jest mistrzem w swoim fachu. Dzięki innowacyjnym technikom i podejściu mój tata odzyskał wzrok w momencie, gdzie inni lekarze rozkładali ręce. Jest człowiekiem bardzo konkretnym, ale i altruistycznym. Serdecznie dziękujemy.

Trochę się zawiodłam ,miałam chodzić bez okularów. Myślę że przy moim wzroku pan doktor dał słabą soczewkę .Nadal godny polecenia .Co do pomiarów soczewki to powinien to wykonywać dr Cywinski .

Leczyłam się u Okulisty 4 lata ,przez tyle lat przepisal mi tylko rutinoskorbin i wapno.Moje oko się pogarszało jak widzial ze juz nie moze wyciągnąc kasy ,podziekowal mi za leczenie .Oficjalnie i powiedzial Tu juz sie nie da nic zrobić .Byłam u drugiego lekarza w zorach gdzie pracuje w klinice w Katowicach ,przy takim badaniu gdzie pan doktor mial rentgena w oczach identycznie mi powiedzial co moj pierwszy okulista.Trafilam na dr Cywinskiego gdzie zrobil kompletne badania ,oswiadczając że oko mozna uratować .Idę na operację fakt ze mam pietra ,ale nie moge sie doczekać efektow .Gorąco polecam pana doktora Cywinskiego ,super lekarz wspaniali ludzie pracujący w klinice .Na prawdę wiadomosc e bede widziec jest najlepszym prezentem jaki dostalam w zyciu

Pan doktor uratował mi wzrok(powracające wylewy krwi do siatkówki - witrektomia). Serdecznie dziękuję. Wszystkim polecam!

Adam Cywinski to góru polskiej okulistyki,nie ma w tym ani grama przesady,nie tułajcie sie po innych klinikach,bo marnujecie czas -dokładnie tak było w moim przypadku,facet o ogromnej wiedzy,wie co robic,a avastin do wnetrza oka podaje tak,ze az sie chce tego...tym bardziej ze celnie trafia i efekty sa przecudne,nawet o takich nie marzyłam,mam dopiero 33 lata,ale swoja sciezke po okulistach juz wydeptałam,nie wazne gdzie mieszkacie poswieccie czas i troche kasy,a gwarantuje z własnego doswiadczenia,ze nikt nie zajmie sie Wami i Waszymi oczami tak jak Adam C,ja załuje tylko jednego ze znalazłam go w google tak pozno,goraco polecam,,,,ps-dziekuje doktorze,bo to pan przywróciłmi nadzieje kiedy inni mi ja odebrali,do zobaczenia jutro!!! Jadwiga Jędrasik,lat 33

Jacek N. 49 lat. Kraków Bardzo polecam doktora Cywińskiego. Z powodu zaćmy w obu oczach, jestem ponad miesiąc po wszczepie jednej i tydzień po wszczepie drugiej soczewki wieloogniskowej (Lentis M+). Efekt bardzo dobry. Widzę doskonale na wszystkie odległości i nie muszę nosić żadnych okularów. To pan doktor mnie do nich przekonał. W Krakowie trzej różni specjaliści raczej odradzali mi te soczewki na korzyść jednoogniskowych. Na szczęście trafiłem do Żor. Bardzo dziękuję!

jest dobrym lekarzem jak operacja uda jeżeli nie omija pacjenta jest lekarzem mało znający się na chorobach oczu nie polecam nikomu