dr n. med. Adam Cywiński

Okulista

Leczyłam się u Okulisty 4 lata ,przez tyle lat przepisal mi tylko rutinoskorbin i wapno.Moje oko się pogarszało jak widzial ze juz nie moze wyciągnąc kasy ,podziekowal mi za leczenie .Oficjalnie i powiedzial Tu juz sie nie da nic zrobić .Byłam u drugiego lekarza w zorach gdzie pracuje w klinice w Katowicach ,przy takim badaniu gdzie pan doktor mial rentgena w oczach identycznie mi powiedzial co moj pierwszy okulista.Trafilam na dr Cywinskiego gdzie zrobil kompletne badania ,oswiadczając że oko mozna uratować .Idę na operację fakt ze mam pietra ,ale nie moge sie doczekać efektow .Gorąco polecam pana doktora Cywinskiego ,super lekarz wspaniali ludzie pracujący w klinice .Na prawdę wiadomosc e bede widziec jest najlepszym prezentem jaki dostalam w zyciu

Adam Cywinski to góru polskiej okulistyki,nie ma w tym ani grama przesady,nie tułajcie sie po innych klinikach,bo marnujecie czas -dokładnie tak było w moim przypadku,facet o ogromnej wiedzy,wie co robic,a avastin do wnetrza oka podaje tak,ze az sie chce tego...tym bardziej ze celnie trafia i efekty sa przecudne,nawet o takich nie marzyłam,mam dopiero 33 lata,ale swoja sciezke po okulistach juz wydeptałam,nie wazne gdzie mieszkacie poswieccie czas i troche kasy,a gwarantuje z własnego doswiadczenia,ze nikt nie zajmie sie Wami i Waszymi oczami tak jak Adam C,ja załuje tylko jednego ze znalazłam go w google tak pozno,goraco polecam,,,,ps-dziekuje doktorze,bo to pan przywróciłmi nadzieje kiedy inni mi ja odebrali,do zobaczenia jutro!!! Jadwiga Jędrasik,lat 33

Trochę się zawiodłam ,miałam chodzić bez okularów. Myślę że przy moim wzroku pan doktor dał słabą soczewkę .Nadal godny polecenia .Co do pomiarów soczewki to powinien to wykonywać dr Cywinski .

Jacek N. 49 lat. Kraków Bardzo polecam doktora Cywińskiego. Z powodu zaćmy w obu oczach, jestem ponad miesiąc po wszczepie jednej i tydzień po wszczepie drugiej soczewki wieloogniskowej (Lentis M+). Efekt bardzo dobry. Widzę doskonale na wszystkie odległości i nie muszę nosić żadnych okularów. To pan doktor mnie do nich przekonał. W Krakowie trzej różni specjaliści raczej odradzali mi te soczewki na korzyść jednoogniskowych. Na szczęście trafiłem do Żor. Bardzo dziękuję!

Pan doktor uratował mi wzrok(powracające wylewy krwi do siatkówki - witrektomia). Serdecznie dziękuję. Wszystkim polecam!

Chcialabym BARDZO BARDZO BARDZO podziekowac Panu Cywinskiemu za opieke, kompetencje (konsultowalam sie z wieloma lekarzami ale tylko Pan Cywinski trafnie i szybko zdiagnozowal u mnie odwarstwienie siatkowki oraz co najwazniejsze wyleczyl mi wzrok!!!) Gdyby nie Pan Doktor nie wiem czy widzialabym dzisiaj na lewe oko... Chcialabym rowniez BARDZO PODZIEKOWAC Pani Doktor Danieli Ferda za doskonala opieke (laserowanie oka) oraz za wklad pracy oraz pomimo zmeczenia wielogodzinna praca poczucie humoru :) DZIEKUJE po stokroc!!!

DZIEKUJE po stokroc!!!

Jeżeli można powiedziedzieć o lekarzu, że ma "złote" ręce to doktor Cywiński do nich niewątpliwie należy. Miałam to szczęście, że to On mnie operował w Szpitalu Klinicznym nr 5 na Ceglanej w Katowicach. Skutek pokaże się po jakimś czasie, ale ważnym jest, że wzbudził u mnie nadzieję, że będzie lepiej i już za to serdeczne dzięki. Co dalej - w ręku Boga, lecz mam nadzieję, że dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu dr. Adama Cywińskiego - stan mój się na tyle polepszy, że choć trochę będę widzieć. Z podziękowaniami Augustowianka.

Mojemu bratu któremu zostało jedno, jedyne oko zaatakowane przez zaćmę los postawił na drodze doktora Cywińskiego. Oprócz zaćmy krótkowzroczność od wczesnego dzieciństwa. Stan jedynego oka - 26 dioptrii. W poniedziałek 15 stycznia dr Cywiński usunął zaćmę i dokonał wymiany soczewki oka. Dzisiaj mój brat przyjechał do mnie BEZ OKULARÓW na nosie. Panie doktorze przywraca Pan ludziom apetyt na życie. Dziękuję w imieniu Fryderyka

Dzisiaj mój brat przyjechał do mnie BEZ OKULARÓW na nosie.
Panie doktorze przywraca Pan ludziom apetyt na życie.
Dziękuję w imieniu Fryderyka

jest to mlody lekarz ze sporym (jak mi doniesiono) doswiadczeniem.Mialam u niego witrektomie,ktora okazala sie bardzo udana.Pan dr.C nie wysilil sie na wytlumaczenie mi na czym bedzie polegal zabieg ani jakie moga byc jego mozliwe konsekwencje,pewnie zakladajac,ze ze wzgledu na moj mlody wiek,pomijajac inne czynniki, i tak nie wiele z tego zrozumiem(przynajmniej ja tak to odczulam).Na moje pytania jego zespol wybuchal glupkowatym smiechem(bylam na Ceglanej) co sprawilo,ze czulam sie bardzo nieswojo i szczerze mowiac poszlam pozniej na konsultacje gdzie indziej zeby sie dopytac.To tylko moje osobiste refleksje i prosze sie nimi nie sugerowac.Z pewnoscia jest to dobry lekarz,ale mam wrazenie,ze stac go na znacznie lepsza postawe wzgl.pacjeta.

Bardzo dobry fachowiec. Do wykonywanej pracy podchodzi z zaangażowaniem,posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Profesorowie okulistyki nawet mu do pięt nie dorastają. Mojej matce profesorowie tylko zniszczyli oczy a dr.Cywiński uratował jej tak że teraz chociaż trochę widzi.