dr n. med. Adam Cywiński

Bardzo dobry fachowiec. Do wykonywanej pracy podchodzi z zaangażowaniem,posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Profesorowie okulistyki nawet mu do pięt nie dorastają. Mojej matce profesorowie tylko zniszczyli oczy a dr.Cywiński uratował jej tak że teraz chociaż trochę widzi.

godny polecenia, chodzimy do niego już od 2 lat. i naprawdę stara się pomoc pacjentowi,

Dobry okulista, w 2010 roku zoperował mi prawe oko, w którym odwarstwiła mi się siatkówka. Pan dr. Cywiński jest lekarzem godnym polecenia.

Chcialabym BARDZO BARDZO BARDZO podziekowac Panu Cywinskiemu za opieke, kompetencje (konsultowalam sie z wieloma lekarzami ale tylko Pan Cywinski trafnie i szybko zdiagnozowal u mnie odwarstwienie siatkowki oraz co najwazniejsze wyleczyl mi wzrok!!!) Gdyby nie Pan Doktor nie wiem czy widzialabym dzisiaj na lewe oko... Chcialabym rowniez BARDZO PODZIEKOWAC Pani Doktor Danieli Ferda za doskonala opieke (laserowanie oka) oraz za wklad pracy oraz pomimo zmeczenia wielogodzinna praca poczucie humoru :) DZIEKUJE po stokroc!!!

DZIEKUJE po stokroc!!!

Pan Doktor jest bardzo miły dla pacjenta. Stara się tłumaczyć przebieg leczenia. Jedyne co można mu zarzucić to brak dostatecznej ilości czasu. Co do kompetencji świetny specjalista.

Pan Cywiński jest bardzo sympatycznym i wzbudzającym zaufanie człowiekiem:) odpowie na wszystkie zadane pytania przez pacjęta i dokładnie wytłumaczy na czym polega choroba. po raz pierwszy spotkałam tak miłego Okulistę i z tego powodu bardzo się Cieszę:)

jest to mlody lekarz ze sporym (jak mi doniesiono) doswiadczeniem.Mialam u niego witrektomie,ktora okazala sie bardzo udana.Pan dr.C nie wysilil sie na wytlumaczenie mi na czym bedzie polegal zabieg ani jakie moga byc jego mozliwe konsekwencje,pewnie zakladajac,ze ze wzgledu na moj mlody wiek,pomijajac inne czynniki, i tak nie wiele z tego zrozumiem(przynajmniej ja tak to odczulam).Na moje pytania jego zespol wybuchal glupkowatym smiechem(bylam na Ceglanej) co sprawilo,ze czulam sie bardzo nieswojo i szczerze mowiac poszlam pozniej na konsultacje gdzie indziej zeby sie dopytac.To tylko moje osobiste refleksje i prosze sie nimi nie sugerowac.Z pewnoscia jest to dobry lekarz,ale mam wrazenie,ze stac go na znacznie lepsza postawe wzgl.pacjeta.

Polecam tego lekarza z całego serca.Odkleiła mi sie siatkówka gdy byłam w ciąży,nie widziałam nic na jedno oko teraz widze idealnie.Naprawdę lekarz godny polecenia.

Dziękuję Panie Doktorze! Dr Adam Cywiński jest lekarzem kompetentnym, polecam Go każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy ze swoimi oczami.

Dziękuję Panie Doktorze!

Mojemu bratu któremu zostało jedno, jedyne oko zaatakowane przez zaćmę los postawił na drodze doktora Cywińskiego. Oprócz zaćmy krótkowzroczność od wczesnego dzieciństwa. Stan jedynego oka - 26 dioptrii. W poniedziałek 15 stycznia dr Cywiński usunął zaćmę i dokonał wymiany soczewki oka. Dzisiaj mój brat przyjechał do mnie BEZ OKULARÓW na nosie. Panie doktorze przywraca Pan ludziom apetyt na życie. Dziękuję w imieniu Fryderyka

Dzisiaj mój brat przyjechał do mnie BEZ OKULARÓW na nosie.
Panie doktorze przywraca Pan ludziom apetyt na życie.
Dziękuję w imieniu Fryderyka