dr n. med. Adam Czwojdziński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog, Ortopeda

Pan Doktor Adam Czwojdziński to wspaniały i doświadczony specjalista. Jestem po operacji endoprotezy stawu biodrowego i minął już ponad rok od operacji, a ja jestem w pełni sprawna. Do pracy wróciłam już po trzech miesiącach od zabiegu... Moje życie po zabiegu jest wreszcie bez bólu i mogę spać spokojnie. Jestem bardzo wdzięczna za nowy staw biodrowy. Polecam z całego serca Pana Doktora i dziękuję bardzo za powrót do pełnej sprawności. Życzę dużo zdrowia i samych sukcesów...

Życzę dużo zdrowia i samych sukcesów...

Dr Adam Czwojdziński to nie tylko bardzo dobry lekarz , ale również wspaniały człowiek.Wyleczył moją córeczkę z dysplazji stawów biodrowych za co jestem mu wdzięczna.

Bardzo świetny specjalista, tłumaczy choremu o chorobie i sposobie leczenia ma doskonałe podejscie do małego pacjenta,poswieca dużo czasu na wizycie, odczuwa sie chec niesienia pomocy przez Pana Doktora POLECAM Bardzo:)

Bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu. Skupia się na pacjencie i dokładnie tłumaczy na czym będzie polegał zabieg/operacja. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Doktor na pewno godny polecenia, ma wielką wiedzę. Przedstawia wiele metod leczenia, wszystko wytłumaczy, a nawet rozrysuje. Mimo, że jest to wizyta państwowa poświęca dużo czasu, dokładnie bada i wypytuje. Bardzo się cieszę, że trafiłam do pana doktora :)

Bardzo polecam dr. Czwojdzińskiego. Mimo, że wizyta jest państwowa poświęca dużo czasu. Nie ma problemu z wystawieniem skierowania, recepty, zwolnienia itd. Poza wszystkim ma ogromną wiedzę!