dr n. med. Adam Domanasiewicz

Cudowny Lekarz z podejsciem prawdziwego Specjalisty w swojej dziedzinie.Jestem dozgonnie wdzięczna za uratowanie mojej córce dłoni .Pan Doktor Adam Domanasiewicz czyni Cuda ,Jest Światowej Skali Specjalistą .Dziekuje serdecznie że trafilam w tak Cudowne Ręce .Z całego serca .

Wybitny specjalista. Bardzo miły człowiek i oddany swojej pracy. W maju przeszłam operację kciuka, po pół roku od dobrze przeprowadzonej operacji, ręka wróciła do sprawności. Zna się na tym co robi. Interesuje się swoimi pacjentami. Świetny fachowiec, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Lekarz godny polecenia. Pacjentka z Głogowa

Wybitny specjalista. Bardzo miły człowiek i oddany swojej pracy.
Lekarz godny polecenia.
Pacjentka z Głogowa

W dniu 19 czerwca 2013r w zwiazku z przykurczem piatego palca u lewej reki zglosilam sie na zabieg na oddzial chirurgii urazowj w szpitalu na ul. Bema w Lubinie. Zabieg nie przyniosl oczekiwanych rezultatow. W dniu 17 pazdziernika 2013, zglosilam sie do kontroli,po dokonaniu ogledzin lekarz wystawil skierowanie do szpitala celem amputacji palca. Pojechalam do poradni w Trzebnicy do dr.Adama, ktory przeprowadzil kolejna operacje w celu uratowania mojego palca . Z tego miejsca chce serdzecznie podziekowac Panu doktorowi za otoczenie mnie profesjonalna opieka I udana operacje. Z calym szacunkiem polecam ...

Z calym szacunkiem polecam pana doktora Adama Domanasiewicza innym pacjentom. Krystyna

Pan Doktor to lekarz o wyjątkowym talencie - Jego ręce potrafią zdziałać cuda. Do tego pracuje z prawdziwą pasją - działa nawet wtedy, gdy inni lekarze nie dają już szansy i pacjent traci nadzieję. Ogromnie dziękuję za uratowanie palca oraz za cierpliwość, profesjonalizm, wyrozumiałość i wolę walki nawet pomimo mojego zniechęcenia do leczenia. A przede wszystkim za to, że Wielki Człowiek pochyla się nad maluczkim:)

Rok temu doznałam kontuzji przedramienia, niestety zostałam źle operowana w Polanicy. Przez pół roku czekałam na zrost kości, trafiałam na nieprofesjonalnych lekarzy,. Nikt nie był w stanie mi pomóc, kazano mi się przyzwyczaić do bólu, każdy z lekarzy miał swoje zdanie; aż w końcu dostałam namiar do pana doktora Domanasiewicza, któremu zaufałam.. Wystarczyła jedna operacja ( operacja zrostu opóźnionego kości promieniowej, dekortykacja kości promieniowej metodą Judet-Forbes) i po czterech miesiącach wróciłam do zdrowia (jesienią tylko pan doktor usunie mi stabilizacyjną płytę AO- ostatni znak po wypadku). Pan doktor okazał się niesamowitym fachowcem i profesjonalistą. Cechuje go również wielkie serce, co w dzisiejszym świecie jest rzadkością! Jestem niezmiernie wdzięczna za to,że dzięki Niemu po roku czasu wyłączenia z normalnego życia jestem znów sprawna! Wielkie dziękuję i pozdrawiam! Kasia Czarnecka

Dr Domanasiewicz wykonał u mnie operację odnerwienia stawu skokowego - wycięcie gałązek nerwu strzałkowego głębokiego do zatoki stępu i wycięcie gałązek stawowych n. odstrzałkowego prawego. Od ponad 3 lat cierpiałem z powodu bólu stopy, który nie pozwalał chodzić, zasnąć, był tak duży, że żadne leki przeciwbólowe i psychotropowe nie pomagały. Moja wątroba zaczęła szwankować. Po dwóch artroskopiach i kilku mniejszych zabiegach okazało się że mam tak duże zmiany zwyrodnieniowe stawu że ,,lepiej to już nie będzie". Miałem do wyboru łykać opiaty do końca życia lub operacyjnie usztywnić staw. Dr Domanasiewicz zaproponował odcięcie nerwów od stawu. Obawiałem się utraty czucia w stopie, problemów z utrzymaniem równowagi. Miesiąc po operacji czuję tylko bóle pooperacyjne, nie łykam leków przeciwbólowych, stopa działa prawidłowo. Nie wystartuję nigdy w maratonie, ale dzięki Panu Doktorowi wróciła mi radość życia.
Wszystkim z nieuleczalnym bólem polecam rozważenie odnerwienia jako alternatywę dla łykania leków.
P.S. Lekarze którzy prowadzą mój przypadek od dawna (ortopeda, neurolog) są pod wrażeniem pracy dr Domanasiewicza.
Wielkie dzięki Panie Doktorze

Znakomity lekarz z ogromną wiedzą i umiejętnościami.Talent jaki niewątpliwie dostał od Boga fantastycznie wykorzystuje. Trafiłem do Pana doktora z powikłaniami po złamaniu otwartym obu kości przedramienia (pseudostaw kości łokciowej i 8 centymetrowy ubytek kości promieniowej spowodowany zapaleniem i martwicą). Doktor Domanasiewicz dokonał przeszczepu kości i kolejnych zabiegów, które przywróciły mojej prawej ręce sprawność.Wspaniały fachowiec a przy tym po prostu dobry człowiek. Jestem z Dąbrowy Górniczej - 250 km od Trzebnicy. Specjalisty szukałem w całym kraju. Doktora Domanasiewicza polecił mi profesor chirurgii z Warszawy, więc śmiało można powiedzieć że jego dokonania ...

Znakomity lekarz z ogromną wiedzą i umiejętnościami.Talent jaki
niewątpliwie dostał od Boga fantastycznie wykorzystuje. Trafiłem do Pana
doktora z powikłaniami po złamaniu otwartym obu kości przedramienia
(pseudostaw kości łokciowej i 8 centymetrowy ubytek kości promieniowej
spowodowany zapaleniem i martwicą). Doktor Domanasiewicz dokonał
przeszczepu kości i kolejnych zabiegów, które przywróciły mojej prawej
ręce sprawność.Wspaniały fachowiec a przy tym po prostu dobry
człowiek. Jestem z Dąbrowy Górniczej - 250 km od Trzebnicy. Specjalisty
szukałem w całym kraju. Doktora Domanasiewicza polecił mi profesor
chirurgii z Warszawy, więc śmiało można powiedzieć że jego dokonania
są znane w całym kraju.
Panie doktorze jeszcze raz DZIĘKUJĘ za uratowanie mojej ręki.

Niesamowity specjalista,potrafi czynić cuda.Takich lekarzy powinno być więcej:Ma ręce,,które leczą,,

W maju trafiłem do Trzebnicy z wyrwanym kciukiem, ze wstępnych opinii okazało się, że palec jest nie do uratowania i część uszkodzona nie nadawała się do rekonstrukcji, ale dzięki indywidualnemu podejściu do problemu Pana Doktora Adama Domanasiewicza i jego profesjonalnym metodom potrafił on wykorzystać choć część uszkodzonego palca do odtworzenia kciuka.W chwilach zwątpienia w trakcie leczenia tylko diagnoza Pana Doktora była trafem w dziesiątkę ! W tym momencie jestem w końcowym etapie rekonstrukcji mojego CAŁEGO palca i wygląda na to, że wszystko skończy się dobrze. Trzeba przyznać, że Pan Doktor ma bardzo silny charakter, który sprawia, że jest lekarzem, który wie co robi i zna swój fach. Polecam !!!

Panie Doktorze, dziękuje bardzo za okazane mi zrozumienie i cierpliwość, za to, że nie zbagatelizował Pan mojego przypadku (uszkodzonego ścięgna i przyczepu palca dłoni). Przede wszystkim jestem Panu wdzięczny za fachowe podejście i profesjonalnie przeprowadzoną operację przywrócenia sprawności dłoni. Jestem pewien, że już niedługo, jak tylko rozćwiczę palec, będę mógł wrócić do uprawiania koszykówki. Pozdrawiam. Piotr (DSW).