lekarz Adam Dorobek

Chirurg ogólny, Urolog

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane. Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji plastyki cewki (jednocześnie przedstawiając inne alternatywy leczenia). Pomimo, iż operacja należała do trudnych ze względu na długość i szerokość zwężenia, ...

Pomimo, iż operacja należała do trudnych ze względu na długość i szerokość zwężenia, to po krótkim czasie od wyjęcia cewnika, wróciłem do pełni sił, a wszelkie dotychczasowe problemy urologiczne ustąpiły.

Chciałbym polecić kontakt z Panem Doktorem Adamem Dorobkiem wszystkim osobom, które borykają się z podobnymi problemami. Uważam że Dr Dorobek jest świetnym specjalistą i jednocześnie życzliwym człowiekiem.