lekarz bardzo miły i sympatyczny, godny polecenia, szybko zareagował na leczenie choroby mojej córki.Polecam bardzo :)

Zagląda do spodni po czym mówi ze mam małego ale zabardzo obrośniętego z nich jest co nie tak jak być powinno

W pełni polecam doktora Dudka. Postawił bardzo szybko trafną diagnozę mojej córce, mimo że wada wyjątkowo rzadka. Dzięki niemu moja Zuzia ma szansę na prawidłowy rozwój.

To pierwszy lekarz którego mogę z czystym sumieniem polecić innym. Który poza wysokim kompetencjami medycznymi, charakteryzuje się niespotykanym już dziś podejściem do pacjenta. Tzn. każdego z pacjentów i jego rodziców traktuje indywidualni poświęcając im tyle czasu ile trzeba nie ważne czy jest w pracy czy jego czas już się skończył. Doktor pomógł przejść nam chorobę syna ze spokojem był nie tylko jego lekarzem ale także naszym psychologiem.

Ogromnie polecam tego lekarza. Fachowe i bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta, niezależnie od godzin pracy. Wszędzie terminy zajęte do końca roku i tylko dr Dudek zgodził się mnie przyjąć, a nawet nie zrobił tego z wielką łaską. Bardzo wzbudza zaufanie i przyjmuje do ostatniego pacjenta, a nie jak większość w ściśle określonych godzinach pracy. Widać, że wie, po co został lekarzem i robi to naprawdę dobrze. Wszystko tłumaczy i dokładnie opisuje. Po prostu jedyny lekarz, który publicznie przyjmuje z taką życzliwością i indywidualnością, jak wielu tylko na wizycie prywatnej. ...

Ogromny plus!

byłam wczoraj po raz pierwszy na wizycie u Pana Doktora. Bardzo miły, rzeczowy,otwarty, tak ludzki, nie ceni sobi czasu poświęconego pacjentowi omówił szczególowo i potrafił sie przyznać do błedu co jest wielką cechą. Zlecił badania zobczymy jak dalej ale jak na pierwszy raz super człowiek, z podjeściem do małych dzieci Doś długo z nami rozawiał w przeciwieństwie do jego kolegi gdy byłam z dzieckiem na badaniu słuchu to tamten lekarz abdał doslownie 3 minuty

Bardzo miły lekarz , dziecko leczone było na niedoczynność tarczycy , a Pan dr stwierdził, że bez podstaw bo nie ma przyczyny ani żadnej dolegliwości Tarczycy. Odpowiada na zadawane pytania wyczerpująco będziemy kontynuować leczenie córki u tego lekarza ale nie na niedoczynność tarczycy lecz na otyłość . Polecam naprawdę.

To nie jest już ten sam lekarz. Kiedyś Pan Dudek miał serce na dłoni, dziś jest najwyrażniej przemęczony. Jest napewno kompetentny, ale za dużo pacjentów! Nie pamięta na co sie umówił, ucieka przed pacjentami. Tak nie można, trzeba tyle brać na siebie ile jest się w stanie udźwignąć. Przemęczony lekarz,to niepewny lekarz. Dziś Pan Dudek już się tak chorobliwie nie przejmuje pacjentami. Co kiedyś było nie do pomyślenia. To już nie ten lekarz z początku swojej kariery.

Bardzo polecam, dr Dudek to jedyny lekarz któremu ufam, bardzo kompetentny, zaangażowany w leczenie i zainteresowany pacjentem. Nie spotkałam nigdy w życiu lepszego lekarza (a mam na swoim koncie wiele wizyt u przeróżnych specjalistów w tym onkologów) wiec wiem co mówię. Jeśli Endokrynolog to TYLKO dr Dudek.

Jedyny lekarz jakiego mogę polecić.Na takich ludzi mozna liczyc

Jedyny lekarz jakiego mogę polecić.Na takich ludzi mozna liczyc