prof. dr hab. n. med. Adam Dziki

Chirurg ogólny, Proktolog

Uważam profesora Adama Dzikiego za wspaniałego człowieka i wybitnego specjalistę. Jest to człowiek z wielką empatią, traktuje pacjenta bardzo poważnie. Jego wiedza i doświadczenie idzie w parze z jego czynami. Profesor Adam Dziki jest absolutnie godny polecenia. Wdzięczna pacjentka Ania z Bartoszyc

Profesor Adam Dziki jest absolutnie godny polecenia.
Wdzięczna pacjentka Ania z Bartoszyc

Jestem wdzięczna. Pan profesor uratował życie mojego męża. Bardzo dziękuję, często wspominam choć minęło już wiele lat. Z wyrazami szacunku Trzustka z Pabianic

Z wyrazami szacunku
Trzustka z Pabianic

Dziękuję dodającym opinię o pracy lekarzy. To jest to samo jak mechanik samochodowy. Zawód jak zawód, kto kogo zawiedzie.

Dziękuję dodającym opinię o pracy lekarzy.
To jest to samo jak mechanik samochodowy.
Zawód jak zawód, kto kogo zawiedzie.

lekarz niesłowny za 10 minutową wizytę pobiera 400 zł z której nic nie wynika brak kontaktu mówi żeby zadzwonić a póżniej jest niedostępny. Zdecydowanie nie polecam.Kwota którą pobiera do czegoś zobowiązuje ,pieniądze każdy potrafi brać

lekarz niesłowny

Pan Prof dr.hab.n.med Adam Dziki jest wybitnym lekarzem, chirurgiem i diagnostą. Uważam że jest rewelacyjny w tym co robi.Słusznie uważa się, że jest jednym z najwybitniejszych chirurgów w europie. Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za leczenie mnie i opercję. Hanna Ś

nie jest to lekarz godny polecenia. brak nadzoru nad oddziałem, brudy , poszłam z błahostką a mało nie przypłaciłam życiem z powodu zakażenia wewnątrzszpitalnego.

Doktor Dziki to może dobry specjalista ale człowiek bezduszny i naciągacz. Po prywatnej konsultacji (400 zł jedna wizyta) i stwierdzonej konieczności pilnej operacji (na wizycie twierdził, że w ciągu dwóch tygodni będzie operacja w WAM-ie, po oczywiście odpowiednim "zmotywaniu" pana doktora) okazało się jednak, że trzeba będzie czekać przeszło miesiąc i nie sposób skontaktować się z p. Dzikim i przypomnieć o :motywacji" chyba, że chce się zapłacić kolejne 400 zł, a wiadomo pieniądze na drzewach rosną..

Uważam profesora za niepoważnego ! Na mojej wizycie prywatnej rozmawiał 20min przy mnie o dziku i zwierzynie lownej przez tel. ! Do tego bluznil! Skasował 300zl a nic sie nie dowiedziałam na co jestem chora prócz tego ze nie ma miejsca w lodowce na mięso ! Skandal ! Jak sie spytałam co mi dolega lub jakie leki dostanę odpowiedz brzmiała ,za msc Pani przyjdzie, zrobimy badania i wtedy powiem co brać' a za msc zapomniał dodać skasuje kolejne 300zl i nic nie powiem - nie spotkałam sie z czymś takim !!! Nie polecam !!!

bardzo dobry lekarz , zapracowany , więc czasem nie może poświęcić tyle czasu ile by chciał .... Ma wiedzę i kompetencje A faktem jest że czasem pacjenci mogą każdego wyprowadzić z równowagi ;/ więc czasem narzekają że coś nie tak .. Trzeba też pamiętać że nie zawsze w pracy wszystko uda się zgodnie z planem , Nie wiem czemu niektórzy nie mogą tego zrozumieć że każdy jest indywidualnym przypadkiem tzn indywidualną jednostką .. z inaczej przebiegającą chorobą Mój ojciec mimo , że nie dał mu żadnych pieniędzy , nie był ...

Ma wiedzę i kompetencje

A faktem jest że czasem pacjenci mogą każdego wyprowadzić z równowagi ;/

więc czasem narzekają że coś nie tak ..

Trzeba też pamiętać że nie zawsze w pracy wszystko uda się zgodnie z planem ,
z inaczej przebiegającą chorobą

Mój ojciec mimo , że nie dał mu żadnych pieniędzy , nie był u niego w gabinecie prywatnym
był zoperowany przez jego zespół lekarzy i bardzo sobie chwali ten szpital i oddział prof. Dzikiego a był tam już dwa razy na chirurgii .
Wszystkim poleca prof. Dzikiego

Pan profesor obiecuje cuda, bagatelizuje chorobę, mówi ,że będzie operował a niestety nie uczestniczy w operacjach!!!!Gdy spytałam czy to on operował moją mamę odpowiedział że tak!!! Ale o tej samej godzinie miała operację pacjentka z pokoju obok i jej córce powiedział to samo! Sklonował się pan Dziki. Opieka na tym oddziale okropna!!! Długo można by było pisać... NIE POLECAM!!! Moja mama niestety nie zdążyła zmienić lekarza...