lekarz Adam Gąsior

Nie polecam nikomu trauma na całe życie .czekasz na wizytę pul roku poczym słyszysz w gabinecie tyle pan już czekal to może pan pochodzić stym jeszcze pu roku oto następny termin .

Zdecydowanie zmarnowany czas w moim życiu . Pomijam fakt czekania pomimo ustalonej godziny - na NFZ to myśle normalne , ale podejście lekarza … „wywiadu” nie było bo - szkoda czasu :) Lekarz nawet nie zajrzał na mój problem tylko dał skierowania na badanie na które czeka się miesiącami , a po zadaniu jakichkolwiek pytań usłyszałam ze mam problem ze zrozumieniem i lekarz nie wie jak mąż ze mną wytrzymuje. Wszystko w obecności pani asystentki która ma chyba z 70 lat i co chwile wychodziła na kawę i wracała z ...

Zdecydowanie zmarnowany czas w moim życiu .
Lekarz nawet nie zajrzał na mój problem tylko dał skierowania na badanie na które czeka się miesiącami , a po zadaniu jakichkolwiek pytań usłyszałam ze mam problem ze zrozumieniem i lekarz nie wie jak mąż ze mną wytrzymuje. Wszystko w obecności pani asystentki która ma chyba z 70 lat i co chwile wychodziła na kawę i wracała z nowymi problemami zostawiajac przy tym otwarte drzwi . Wstyd mi było wyjść z gabinetu pod którym czekały tłumy … Po wstępnej diagnozie mam nowotwór i nie wiele mi zostało życia mając 30 lat. Śmieszny żart a nie poważny lekarz . Omijać z daleka !

Z całego serca polecam Pana Gąsiora. W dzisiejszych czasach trudno o takiego ludzkiego specjalistę. Jest fachowy, bardzo pomocy i ogromnie dokładny. Nie patrzy na zegarek w trakcie wizyty. Wizyta była na NFZ. Lekarz anioł. Jeszcze raz polecam!!!!

Bardzo miły i kompetentny lekarz, bardzo miły, uprzejmy, uśmiechnięty z bardzo dobrym podejściem do pacjenta i z fachową wiedzą i była to wizyta na NFZ także zdecydowanie polecam :)

Rewelacyjny Pan doktor. Aż chce jeszcze chorować. Super podejście do pacjentów. Szybkie terminy. Super cięcia i małe blizny. Polecam